Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garibaldi

Garibaldi Vest Safety Fluo

Garibaldi Vest Safety Fluo

Garibaldi Vest Safety Fluo

  • Garibaldi Vest Safety Fluo
  • Garibaldi Vest Safety Fluo
  • Garibaldi Vest Safety Fluo
  • Garibaldi Vest Safety Fluo

Garibaldi Vest Safety Fluo

Opis produktu Garibaldi Vest Safety Fluo

Elastyczna poliamid Kamizelka w hi widoczność Fluor żółtym. Zapewnia doskonałe dopasowanie nad kurtki motocykl dzięki jego bocznych elastycznych obszarów w kolorze czarnym. Przednie i tylne paski odblaskowe.

Dane techniczne:

Materiał: Tex


Kochasz motocykle-wyposazenie? Kupuj Garibaldi Vest Safety Fluo i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Garibaldi. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Ochrona ciała we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania motocykle-wyposazenie, modele Ochraniacze ciało zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Garibaldi Vest Safety Fluo

Kolor
Ochraniacze

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij