up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Garmin

Garmin BirdsEye Satellite Imagery Software

plus
  • Play videoGarmin BirdsEye Satellite Imagery Software
  • Garmin BirdsEye Satellite Imagery Software

Garmin BirdsEye Satellite Imagery Software

Opis produktu Garmin BirdsEye Satellite Imagery Software

Zrobiliśmy to jeszcze łatwiej przenieść wysokiej rozdzielczości zdjęć satelitarnych do urządzenia GPS, aby uzyskać prawdziwą reprezentację otoczenia z subskrypcji Birdseye Obrazowania Satelitarnego 1 rok.


Skorzystaj z subskrypcji Satellite Imagery z Birdseye BaseCamp ™, aby szybko przenieść nieograniczoną ilość zdjęć satelitarnych do urządzenia, z częstymi aktualizacjami i bezproblemowo zintegrować te obrazy do map palmtopa za każdym razem, gdy ich potrzebujesz.


Obrazy często aktualizowane dla większej dokładności. Dodatkowo, proces pobierania jest zoptymalizowany dla równych i szybszych aktualizacji.


Rejestruje świat w doskonałej klarowności i szczegółowości z wysokiej rozdzielczości zdjęć satelitarnych metr pod kolor.


Pozwala na warstwę map wektorowych na palmtopa (takich jak TOPO 100K, TOPO 24K lub miasta Navigator®) z Birdseye Satellite Imagery dla prawdziwego widzenia życia dróg, budynków i terenu.


Ułatwia wykonywanie sparingach myśliwi harcerstwa, określić rozmieszczenie stoisk i zlokalizować pinchpoints gry.


Pomaga turystów i wczasowiczów znaleźć szlaki / trailheads i polany na terenach kempingowych.


Pozwala określić typ tej gry terenu wokół pamięci podręcznej i zidentyfikować obszary parkingowe blisko do skrytek.


Umożliwia podróżnym zobaczyć ciekawych miejsc turystycznych i zabytków z lotu ptaka, aby wycieczki niezapomniany bez gubię.Cechy:


Przesłać nieograniczoną liczbę segmentów obrazów satelitarnych i lotniczych do urządzenia z tej subskrypcji i wolnego oprogramowania BaseCamp ™. Przed zakupem subskrypcji Birdseye, pobierz najnowszą wersję BaseCamp i importowania obrazów satelitarnych do komputera, aby sprawdzić zakres danych dla wybranego obszaru.


Wysoka rozdzielczość metr pod kolor obrazów satelitarnych rejestruje świat w doskonałej klarowności i szczegółowości. *


Pozwala do warstwy mapy wektorowej Garmin na palmtopa (takich jak TOPO 100K, TOPO 24K lub miasta Navigator®) z Birdseye Satellite Imagery dla prawdziwego widzenia życia dróg, budynków i terenu.


Pomaga turystów i wczasowiczów znaleźć szlaki / trailheads i polany na terenach kempingowych.


Pozwala określić typ tej gry terenu wokół pamięci podręcznej i zidentyfikować obszary parkingowe blisko do skrytek.


Umożliwia podróżnym zobaczyć ciekawych miejsc turystycznych i zabytków z lotu ptaka, aby wycieczki niezapomniany bez gubię.Wymagania:


Informacje o pliku:


Rozmiar tego pliku do pobrania zmienia się zależnie od wysokości strefy wybranym. Pliki do pobrania mogą być przechowywane w pamięci wewnętrznej lub na karcie SD ™.


Skorzystaj z 1 urządzenie tylko:


Ten abonament mogą być wykorzystane tylko w 1 zgodnym, zarejestrowany urządzenia. Urządzenie musi być zarejestrowana na koncie Garmin aktywować subskrypcję na tym urządzeniu. Proszę zakupić dodatkowe subskrypcje dla dodatkowych urządzeń.


Pobierz Times:


Nie do wykorzystania z Internet przez modem lub dostawców internetowych telewizji satelitarnej. Czas pobierania może się różnić w zależności od obszaru zaznaczonego.


Zgodność produktu:


Upewnij się, że urządzenie jest zgodne z tym produktem przed zakupem. Produkty do pobrania nie podlegają zwrotowi.


Data ważności:


Subskrypcja trwa 1 rok od daty aktywacji. Trzeba będzie odnowić po 1 roku. Obrazy pobrane do urządzenia podczas subskrypcji jeden rok nie wygaśnie.


Wymagania minimalne:


Musisz mieć BaseCamp ™ (wersja 3.0.0 lub nowsza) na komputerze zainstalowany przed użyciem tej subskrypcji. Musisz również konto Garmin. Jeśli nie masz, będziemy wymagać, aby utworzyć podczas procesu zakupu. Obrazy pobrane do urządzenia GPS w okresie subskrypcji jeden rok nie wygaśnie.


Windows®:


Windows Vista z dodatkiem Service Pack 2 lub nowszy


2 GB pamięci RAM


Co najmniej 1024 x 768 wyświetlacz


Port USB


Szybki dostęp do Internetu


Mac®:


Intel oparte Mac z systemem OS 10.8 lub nowszy


2 GB pamięci RAM


Co najmniej 1024 x 768 wyświetlacz


Port USB


Szybki dostęp do Internetu


Jeśli szukasz Garmin BirdsEye Satellite Imagery Software, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. motardinn posiada ten i inne produkty motocykle-wyposazenie, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Mapy, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Garmin BirdsEye Satellite Imagery Software

Podkategorie
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up