Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Black Band Epix

  • Garmin Black Band Epix
  • Garmin Black Band Epix
  • Garmin Black Band Epix

Garmin Black Band Epix

Opis produktu Garmin Black Band Epix

Dostosuj EPIX z zespołem, który pasuje do Twojego stylu. Ten regulowany, gruba i wytrzymała taśma silikonowa łatwo przechodzi z zewnątrz do Urzędu stylowe, wygodne codziennego noszenia. Zespół, śruby Torx szpilki i narzędzia są w pudełku.

Kompatybilne urządzenia:

Epix


Z Garmin Black Band Epix, gwarantujemy najlepszy sprzęt motocykle-wyposazenie. Dodatkowo w motardinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep motocykle-wyposazenie i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Garmin. Nasz zespół ekspertów motocykle-wyposazenie dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Elektronika za każdym razem.

Cechy Garmin Black Band Epix

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Pasek garmin

-

Można EPIX dopasowania garmin 920xt?

Nasi eksperci odpowiadają

Nie, ten produkt jest kompatybilny tylko z serii Epix. Dzięki.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności