Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Charging / Data Cradle Large Foreruner 25

  • Garmin Charging / Data Cradle Large Foreruner 25
  • Garmin Charging / Data Cradle Large Foreruner 25
  • Garmin Charging / Data Cradle Large Foreruner 25

Garmin Charging / Data Cradle Large Foreruner 25

Opis produktu Garmin Charging / Data Cradle Large Foreruner 25

Komplety 2 zadania z 1 kabel za pomocą naszego ładowania / kołyskę danych. Podłącz kabel do portu USB komputera, aby naładować urządzenie Forerunner i przesyłanie danych do iz komputera. Ten kabel także pary z opcjonalnego zasilacza sieciowego (sprzedawany oddzielnie).

W sklepie motardinn z motocykle-wyposazenie znajdziesz Garmin Charging / Data Cradle Large Foreruner 25 w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Garmin Charging / Data Cradle Large Foreruner 25, m.in. z kategorii Elektronika od swojego sklepu motocykle-wyposazenie online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów motocykle-wyposazenie na temat sprzętu, a także opinie o Garmin Charging / Data Cradle Large Foreruner 25.

Cechy Garmin Charging / Data Cradle Large Foreruner 25

Rodzaj produktu
Kolor
Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Uznanie

-

Nie martw się, RAS

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij