Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin City Navigator Europe Complete Map uptade 2012 data card

Garmin City Navigator Europe Complete Map uptade 2012 data card

  • Garmin City Navigator Europe Complete Map uptade 2012 data card
  • Garmin City Navigator Europe Complete Map uptade 2012 data card

Garmin City Navigator Europe Complete Map uptade 2012 data card

$ 76.95

* Ze względu na nowe przepisy Garmin dotyczące dystrybucji, nie są dopuszczone do wysyłki niektórych produktów tej marki do United States Of America

Opis produktu Garmin City Navigator Europe Complete Map uptade 2012 data card

Poruszając się po ulicach z ufnością. Ten produkt zawiera szczegółowe mapy drogowe i interesujące miejsca dla urządzenia, dzięki czemu można nawigować z dokładną, z kolei po kolei dojazdu do dowolnego adresu lub skrzyżowania.Cechy:


- Zawiera ponad 10.400.000 kilometrów (6,5 mln km) dróg, w tym autostrad, dróg publicznych krajowych i regionalnych i dróg lokalnych, w Europie Zachodniej i wielu krajach w Europie Wschodniej.


- Wyświetla ponad 6 milionów punktów zainteresowania w całym kraju, w tym restauracje, noclegi, przejścia graniczne, atrakcje, stacje benzynowe, kempingi i sklepów.


- Daje turn-by-turn kierunki na kompatybilnych urządzeniach.


- Poprawia wymowę kompatybilnych urządzeń, które mówią nazwy ulic (np. "Skręć w prawo na Main Street").


- Zawiera funkcje nawigacyjne, takie jak ograniczenia kolei wytyczne ronda, kategorii prędkości.


- Zawiera dane o ruchu do kompatybilnych urządzeń, które używają odbiorników ruchu.


- (Tylko DVD) zawiera oprogramowanie komputerowe, które pozwala zaplanować wycieczkę na komputerze i przenieść waypointy, trasy i ścieżki między komputerem a urządzeniem.


Garmin City Navigator Europe Complete Map uptade 2012 data card ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Garmin City Navigator Europe Complete Map uptade 2012 data card zakupionego w motardinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym można odkryć pełną gamę produktów Garmin i dokonać zakupu produktów zawsze w najlepszej cenie.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Nawigator 4

-

Witam jest to zgodne z Navigator 4 Pozdrawiam motocyklowych

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, ten produkt jest zgodny z Navigator IV. dziękuję

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności