up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Garmin

Garmin Data FMI 25

plus
  • Play videoGarmin Data FMI 25
  • Garmin Data FMI 25

Garmin Data FMI 25

Opis produktu Garmin Data FMI 25

Jeden kabel, 2 Zdolności:


W połączeniu z kompatybilnym urządzeniem, FMI 25 Kabel umożliwia wydajne zarządzanie flotą podczas odbierania lifetime¹ HD cyfrowej informacji związanych z unikaniem ruchu.


FMI 25 Kabel umożliwia kompatybilne urządzenie Garmin do odbioru zarówno cyfrowej HD Traffic i ruch, aby pomóc uniknąć opóźnień wynikających z wypadków, budowę lub Rush Hour zatorów.


Jego możliwości floty Twoi kierowcy i dyspozytorzy wspólnie pracować bardziej efektywnie. Można wygodnie monitorować flotę pojazdów przy użyciu kompatybilnego urządzenia, a kabel FMI 25. I dyspozytorzy są w stanie śledzić i wysyłać wiadomości bezpośrednio do kierowców szybko i łatwo.


Jeśli szukasz dobrej jakości Baterie i ładowarki artykułów, to nasza oferta Baterie i ładowarki z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Garmin Data FMI 25, w cenie 56.99 $. motardinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt motocykle-wyposazenie w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Garmin Data FMI 25, dopasujemy cenę!

Cechy Garmin Data FMI 25

Kolor
Podkategorie
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up