Garmin Etrex 20x

Garmin

$ 151.45

Przed: 189.31

Oszczędzasz 20.00%: $ 37.86

Minimalna cena online zbadane przeznetRivals

lupa

Garmin Etrex 20x

close
https://www.youtube.com/watch?v=JSK40w5u_dg&autoplay=true

Garmin Etrex 20x

Garmin Etrex 20x

Garmin Etrex 20x

Garmin Etrex 20x

play-video

360

Garmin Etrex 20x

Opis

2,2-calowy kolorowy wyświetlacz kryształowo

Zainstalowane Europa Zachodnia Garmin TopoActive zacieniowane zwolnienia

Wysoka czułość, odbiornik GPS z HotFix® i wsparcia GLONASS

Pamięć wewnętrzna 4 GB. Rozwiń dalej z karty microSD ™ (brak w zestawie).

Worldwide bazowa zacieniowane zwolnienia

eTrex 20x jest nasza ulepszona wersja popularnej eTrex 20, o podwyższonej rozdzielczości ekranu i rozszerzonej pamięci wewnętrznej do przechowywania więcej map. Mapa Garmin TopoActive preinstalowanym wspiera i poprawia szereg atrakcji na świeżym powietrzu, takich jak wędrówki piesze, geocaching, jazdy na rowerze, wspinaczki i rybołówstwa. eTrex 20x zwiększyło możliwości niż eTrex 20, przy zachowaniu prostoty obsługi, przystępności i legendarną trwałością.

Zobacz sposób:
eTrex 20x posiada 2,2-calowy, wzmocnionej kolor, światło słoneczne 65K czytelny wyświetlacz. Trwałe i odporne na wodę, eTrex 20x jest zbudowany, aby wytrzymać elementy. To zmodernizowane interfejs zachowuje swoją wytrzymałość jeszcze wytrzymać kurzu, brudu, wilgoci i wody.

Go Anywhere:
Pasowały do ​​eTrex 20x tylko w dowolnym miejscu, przy użyciu tablicy kompatybilnych wierzchowce. Użyj automatycznego montowania zdolności i mapy City Navigator NT® dla zakręt po zakręcie, jak dojechać, albo wytrzymałe mocowanie do roweru lub quad. Można również zamontować do łodzi do połowu lub żeglarskich wypraw.

Go Global:
Seria eTrex może śledzić zarówno GPS i satelitów GLONASS jednocześnie - ma możliwość zablokowania na 24 więcej niż przy użyciu satelitów GPS po prostu. Co więcej, czas potrzebny do "blokady" do pozycji jest (średnio) 20% szybciej niż przy użyciu samego GPS. Dzięki wysokiej czułości odbiornik GPS EGNOS włączona i prognozy satelitarną poprawkę, lokalizuje pozycję eTrex szybko i precyzyjnie oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich dolin.

Mapa Garmin TopoActive preinstalowanym:
eTrex 20x jest z preinstalowanym nowej mapy Garmin TopoActive Europy Zachodniej, doskonały punkt wyjścia dla swojej pierwszej działalności rekreacyjnej z GPS. Mapa dostarcza istotnych informacji przydatnych dla działań, takich jak turystyka piesza i rowerowa, jego rutowalne i pokazuje zmiany wysokości *. Garmin TopoActive Europa Zachodnia obejmuje następujące kraje: Andora 23, Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Islandia, Irlandia, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, Monako, Holandia, Norwegia, Portugalia, San Marino, Hiszpania, Szwecja , Szwajcaria, Wielka Brytania, Watykan.

Użyj gniazdo kart microSD ™, aby załadować dodatkowe zaawansowane mapy - jak mapy, mapy Topo g2 lub morskich BlueChart® Miasto Navigator® NT map. eTrex 20x obsługuje również BirdsEye Satellite Imagery (wymagana subskrypcja), aby pobrać i zintegrować z mapami.

Znajdź Fun:
eTrex 20x obsługuje otoczenia elektronicznego pliki GPX dla niekończących geocaching geocaching przygód. Wystarczy odwiedzić Geocaching.com ściągnąć skrzynek bezpośrednio do urządzenia, a następnie rozpocząć polowanie na pamięci podręcznej! eTrex 20x przechowuje wszystkie kluczowe informacje, w tym pozycję, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy. Rezygnując z map drukowanych, nie tylko pomagając jesteś dla środowiska, ale także uniknięcie potrzeby ręcznego wprowadzania współ rzędnych.

Zaplanuj kolejną wycieczkę:
Przejmij kontrolę nad kolejną przygodę z BaseCamp ™. Oprogramowanie do planowania wolny, wyjazd pozwala na przeglądanie i organizowanie map, tras i więcej, a nawet tworzyć Garmin Adventures podzielić się z przyjaciółmi, rodziną lub innymi odkrywców. BaseCamp wyświetla map topograficznych w 2D lub 3D na ekranie komputera, jak i szeroki wachlarz zdjęć satelitarnych, gdy w połączeniu z subskrypcji BirdsEye Obrazowania Satelitarnego.

Dane techniczne:

Fizyczne wymiary: 5,4 x 10,3 x 3,3 cm

Rozmiar wyświetlacza, WxH: 3,5 x 4,4 cm; 5,6 cm diag

Rozdzielczość wyświetlacza, WxH: 240 x 320 pikseli

Typ wyświetlacza: 2.2 "transflective, 65K TFT

Waga: 141,7 gz bateriami

Bateria: 2 baterie AA (brak w zestawie); NiMH lub litowo poleca

Żywotność baterii: do 25 godzin

Ocena Woda: IPX7

Wysoka czułość odbiornika: Tak

Interfejs: USB

Aparat fotograficzny: Nie

Mapa bazowa: Tak

Preinstalowanym mapy: Tak Garmin TopoActive mapa Europy Zachodniej

Możliwość dodawania map: tak

Wbudowana pamięć: 3,7 GB w tym fabrycznie mapami

Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD ™ (brak w zestawie)

Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): tak

Waypointy / ulubione / pozycje: 2000

Trasy: 200

Ścieżka: 10000 punktów, 200 zapisanych śladów

Automatyczne trasowanie (zakręt po zakręcie trasy po drogach): Tak (z opcjonalnym Szczegółowe odwzorowanie dróg)

Geocaching obsłudze: Tak (bez papieru)

Własne mapy kompatybilne: Tak

Słońce i księżyc informacje: Tak

Tabele pływów: Tak (z opcjonalnym BlueChart)

Obliczenia Powierzchnia: Tak

Przeglądarka zdjęć: Tak

Kompatybilny Garmin Connect ™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych): Tak


W pudełku:
eTrex 20x
Kabel USB
Dokumentacja

Korzystaj z naszych ofert dla Garmin Etrex 20x. W twoim sklepie online motocykle-wyposazenie, w motardinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem motocykle-wyposazenie. Możesz także sprawdzić inne kategorie motocykle-wyposazenie i znaleźć produkty marki Garmin w najlepszej cenie.

Cechy

Pokaż więcej powiązanych produktów:

Garmin - Elektronika - Gps i nawigacja

. Elektronika

Korzystając z poniższej tabeli, określ swój rozmiar. Jeśli jeden z Twoich wymiarów ciała znajduje się na granicy pomiędzy dwoma rozmiarami, zamów mniejszy rozmiar, aby strój bardziej przylegał, lub większy, aby odzież była luźniejsza. W przypadku, gdy wymiary klatki piersiowej i talii wskazują na dwa różne sugerowane rozmiary, zamów rozmiar odpowiadający wymiarowi klatki piersiowej.

Opinie klientów (27)

Twoja ocena produktu 5 / 5

(2017-02-01)

Garmin etrex 20x

Joystick jest bardzo wrażliwy. Plenochka na ekranie. Wypełnione karty wspólne. Wypełnij krótką instrukcję i kartę gwarancyjną.

(2017-04-08)

Doskonały produkt

Produkt był trochę późno, ale przekroczył moje oczekiwania. Ładna eTrex 20 i pakowanie. Zdecydowanie zamówić więcej rzeczy z serwisu. Super chłopaki pracy i dziękuję za produkt.

(2017-03-27)

Nie mogę się doczekać

Zamówione Etrex 20, patrząc przez prawie miesiąc do przodu, gdy pochodzą od razu w przypadku, zanim będzie miał 30 modelu przepraszam za spłukany.

(2017-01-14)

Etrex 10 i etrex 20

dobra Witam, jestem zainteresowany eTrex, ale mam pewne wątpliwości: 1.¿ tego systemu referencyjnego używane? tj używać amerykańskiego satélie (WGS84), Europejskie (ETRS89) stały 2.¿ mogę mogę oznaczyć lokalizację z współrzędnych UTM? 3. Jaki procent błędu dotycząca stanowiska? 4. Doprowadzić preinstalowanych map? to znaczy, że będę je pobrać? Mam nadzieję podais odpowiedzieć na moje pytania, pozdrowienia

(2017-01-06)

Świetne produkty

Atrakcyjna cena

(2016-11-21)

Świetne produkty

Atrakcyjna cena

(2015-11-07)

Świetne produkty

Atrakcyjna cena

(2015-11-07)

Świetne produkty

Atrakcyjna cena

(2015-11-07)

Świetne produkty

Atrakcyjna cena

(2014-08-13)

Błyskotliwy

Działa świetnie, wygląda świetnie, nawet gdy jest słoneczny. Używamy go bardzo często i jesteśmy zachwyceni. polecenia

(2015-02-06)

Świetne produkty

Atrakcyjna cena

(2016-09-27)

Karta pamięci

Witam, otrzymali paczki na czas i w opakowaniach chroniących go przed wstrząsami. Świetny produkt. Należy jednak zmienić kartę pamięci, która ma małą zdolność do rejestrowania śladów różne ścieżki.

(2017-04-24)

Garmin etrex 20 x

Kupiłam ten produkt, aby dać go do mojego syna, który jest spełniony. Jestem soddisfatissimo powagi tej stronie, były blade i szybko. asoolutamente polecić.

(2017-04-03)

Uzyskaj więcej informacji przed zakupem

Wykorzystanie w witrynie instrukcja jest w języku angielskim. Przypuszczam, że istnieje także w języku francuskim, dziękuję za odpowiedź. Cdlt

(2017-03-31)

Świetne produkty

Atrakcyjna cena

(2017-03-31)

śledzenie trasy

N Dobry wieczór nigdy nie wykorzystywał GPS Chcę wiedzieć, czy mogę zapisać szlak pieszy w bagnie

(2017-03-22)

Garmin etrex 20x

Urządzenie dostarczane na czas i zgodne z opisem sprzedającego. Dobry GPS do jazdy na rowerze górskim, pod warunkiem, aby pobrać odpowiednią mapę, która dostarczona pochodzenie nie jest wystarczająco szczegółowe. We Francji, kolejna bezpłatna karta działa dobrze: dwa lekkie http://www.freizeitkarte-osm.de/garmin/en/france.html~~HEAD=dobj~~number=plural żałuje: 1. W obserwacji toru, nie ma to "wskazanie następnego punktu, to funkcja ta jest oferowana przez większość aplikacji jazdy na smartphone. Jednakże zastosowanie, nie jest zbyt karania. 2. Definicja ekranu jest nieco ciasno. W końcu, a na zakup poprzez TrekkInn, stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry.

(2017-02-15)

Doskonały

Muszę kupić te 20 x eTrex szczególności geocaching! dobry stosunek ceny do jakości. nie martwi

(2016-10-22)

Zamontować quires

Właśnie zamówiłem Garmin eTrex 20x z TrekkInn, byłem został poinformowany, że jest to doskonały GPS dla rowerzystów. Dziękuję Ci.

(2017-05-14)

Stojak na rowery

Czy rower stoją?. W przeciwnym razie, co masz na sprzedaż?

(2017-04-06)

Dobre gps!

Uchwyt z jednej strony, oczekiwany eTrex30. To było więcej dobra, jeśli nie jest to język japoński.

(2017-03-06)

Non-wadliwy produkt

Jestem bardzo zadowolony.

(2017-02-27)

Etrex 20x gps swój ref: (114834)

Czy to nowa marka produktu lub zostanie odnowiona?

(2017-02-09)

Rada dla roweru gps

Chciałbym doradzić eTrex 20 x rowerowe Chcę kupić GPS

(2017-02-07)

Andrew.holt1@hotmail.com

Czy to urządzenie posiada europejskie mapy bazowe zainstalowane lub amerykański?

(2017-02-03)

Użyteczność

Witam. Chcę kupić przeglądarkę do użytku z Urbanite użytku w miastach nie wiem i nie chcesz przegapić lub rower, lub rowerem lub pieszo. Oczywiście trzeba mieć dostęp do aktualnych map. Na przykład Paryża.

(2017-02-01)

W poszukiwaniu gps

Witam Dzień dobry, szukam i jestem GPS między tymi 3 modelami i Garmin eTrex 20 Garmin Dakota 30 i 20. I może rada? Dziękuję.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie
coinn

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Twoja ocena produktu:

Błędny kod

Uwaga: Twoje opinie są sprawdzane przez pracowników naszej firmy i zamieszczane w ciągu pięciu dni roboczych. Na pytanie otrzymasz przez e-mail, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Klienci, ktόrzy oglądali Garmin Etrex 20x, oglądali rόwnież:

imagen

Garmin Etrex 20x

$ 151.45

Przed: 189.31

Oszczędzasz 20.00%: $ 37.86

Rozmiar

Gwarancja najniższej ceny on-line!