Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin eTrex

Garmin eTrex

Garmin eTrex

Garmin eTrex

  • Garmin eTrex
  • Garmin eTrex
  • Garmin eTrex
  • Garmin eTrex
  • Garmin eTrex
  • Garmin eTrex

Garmin eTrex

Opis produktu Garmin eTrex

Chroń GPS z tym ściśle przylegające, lekkiej obudowie. Zawiera klips do paska.

Z Garmin eTrex można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Garmin i ich produkty do motocykle-wyposazenie, odwiedź naszą kategorię Elektronika , znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na motardinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Garmin eTrex

Rodzaj produktu
Podkategorie
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Co jest dobre z klipsem

-

Budowa jest idealne, jeśli jesteś mocny. pas jest z klipem, który jest zatrzymany z jednym dotknięciem było dobre lubić. Ale przezroczysta część aby oglądnąć ekran ubolewać do Tara przynajmniej szersze 5mm górną część ekranu mogłem zobaczyć wszystko po. Potem po prostu chcę być w górnej części po 5mm również otwory do operacji na patyku w prawym górnym rogu. Nie krytyczny problem.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij