Garmin Fenix 3 HRM

Garmin

$ 444.95

Przed: 523.47

Oszczędzasz 15.00%: $ 78.52

Ilość

info

Minimalna cena online zbadane przeznetRivals

Inne dostępne kolory

garmin-fenix-3-hrm

garmin-fenix-3-hrm

lupa

Garmin Fenix 3 HRM

close

Garmin Fenix 3 HRM

Garmin Fenix 3 HRM

Garmin Fenix 3 HRM

play-video

Garmin Fenix 3 HRM

Opis produktu

GPS Sport Watch Bezkompromisowa
Antena ze stali nierdzewnej EXO w GPS + ™ GLONASS wsparcia dla szybkiej poprawki i dokładności
3,1 cm wyświetlacz (1,2 cala) kolorowy czytelny w słońcu Chroma ™
Wysokościomierz, barometr i kompas z 3 osi auto kalibracji
Pomoc szerokiego wyboru zajęć sportowych i dedykowanych profili użytkowników z takich bieganie szlak, pływanie, spacery, jazda na nartach i więcej
Zaawansowane funkcje treningowe do ćwiczeń, w tym VO2max and Recovery Advisor i klasycznych funkcji nawigacyjnych firmy Garmin, takich jak TracBack
Inteligentne funkcje, takie jak inteligentne powiadamianie i wsparcie Połącz IQ ™ do dalszego dostosowywania aplikacji


Fenix ​​3 jest bezkompromisowy sportowy zegarek GPS zaprojektowany dla wymagających sportowców i poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu. Jest zasilany przez GPS i GLONASS poprzez nową antenę stali EXO i genialny kolorowym wyświetlaczem. Fenix ​​3 jest zapakowany w wielu szkoleniach sportu, bieganie i nawigacji. Wprowadza trudny sport konstrukcja z wysokiej jakości materiałów i inteligentnych funkcji, takich jak Podłącz IQ Apps

Prawda WSZECHSTRONNY
Fenix ​​3 został zaprojektowany, aby pomóc ludziom w czasie swoich zajęć sportowych i życia na świeżym powietrzu. Obsługuje sportu wydajności jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie, biegi, szkoleń wewnętrznych, narciarstwo biegowe, a także triathlon i rekreacyjnych suchas wędrówki, wspinaczki i narciarstwa zjazdowego. Mierzy wydajność w podróży, śledzi działania do współdzielenia i nawiguje użytkownika z powrotem do domu pod koniec przygody. I to nie koniec. Otwiera nowe wsparcie ConnectIQ App dla fenix 3 się potencjał do rozwoju o wiele więcej funkcji i dla wszystkich rodzajów działalności w najbliższej przyszłości.

Gdy praca staje się poważna
Fenix ​​3 jest pełen możliwości szkoleniowych krawędzi cięcia Garmin. W przypadku korzystania z czujnika tętna (wliczone w Performer Bundle) może dać statystyki dotyczące swojej formie i kondycji. Pierwszy to VO2 Max, który daje oszacowanie rzeczywistej sprawności w oparciu o wydajność i tętna danych. Fenix ​​3 jest jeszcze w stanie dokonać prognozy na czas wyścigu w oparciu o VO2 Max wartość. Po treningu doradcy odzyskiwania mówi, ile czasu trzeba, aby odzyskać od ostatniego activity.¹ Fenix ​​3 łączy wyrafinowane komentarze na formularzu czujnika biegu, aby zapewnić wiele zaawansowanych wskaźników eksploatacji. W przypadku użycia z monitor¹ okresie HRM (zawarte w pakiecie) wykonawca, fenix 3 zgłasza swoją kadencję, pionowe drgań i czas w inny sposób kontaktu z gruntem, jak bieganie Dynamics wie. Te wskaźniki pokazują efektywność jazdy - coś można wykorzystać do poprawy wydajności w czasie.

Uruchom w pionie
W celu zaspokojenia szczególnych potrzeb biegaczy szlak, fenix 3 zapewnia dedykowany profil szlak. Nowe funkcje obejmują automatyczne przełączenie do prezentacji danych rdzenia podczas biegu płaskiego sekwencje wspinaczkowe i kontra więcej wspinaczkowych odpowiednich danych, takich jak wynurzania wydajności i podzielone na kolanach prędkości pionowej. Dla biegaczy Trail Ultra zapewnia dodatkową 3 fenix żywotność baterii w trybie UltraTrac i opcję, aby uruchomić zegarek z zewnętrznego zasilacza o dużym wyzwaniem.

Dive In
Niezależnie od tego czy trening na basenie lub w otwartych wodach, fenix 3 rejestruje szczegółowe metryki pływać, w tym dystans, tempo i stopy liczby kresek, udaru mózgu i wynik SWOLF. Wiertarka funkcji rejestrowania pozwala łatwo zalogować pływać i zestawy ćwiczeń kopnięcie na basenie, a 2 rodzaje timerów odpoczynku bieżąco przesuwając się od ściany na czas. Alerty w czasie, aby pomóc utrzymać tempo, lub powiadomienia odległości, tak aby wiedzieć, kiedy zestaw jest skończona. Istnieją nawet alarmy dla kalorii i stopy skoku.

Jechać Na
Fenix ​​3 jest kompatybilny z czujnikami prędkości, takich jak rytm i tętna, aby zapewnić zaawansowane możliwości szkoleniowych dla treningów rowerowych. Może również wyświetlać wskaźniki mocy, gdy w połączeniu z miernikami mocy ANT +, w tym linii wektorowych z pojedynczych i podwójnych pedałów opcji wykrywania. Jeśli trenujesz z licznikiem monitora pracy serca i energii, fenix 3 może uzyskać max VO2 swój szacunek do jazdy na rowerze, aby pomóc zmian w sprawności monitora.

Weź ten bieg
Tryb zarządu Ski stawia prędkość, dystans, spadania i automatyczny licznik (z run Auto Pause dla linii windy) i dalej na wyciągnięcie ręki. Można nawet użyć Fenix ​​3 jako rękawic przyjazny pilota, poprzez ANT + ®, dla kamer działania VIRB® i VIRB Elite.

Wiesz, na swój sposób
Fenix ​​3 świadczy kompleksowe nawigacji i śledzenia funkcjonalności, aby poprowadzić Cię na i na uboczu. Fenix ​​3 rejestruje wykres śladu GPS tworząc "okruchy chleba szlak", jak poruszać. To także pozwala na oznaczanie miejsc, takich jak linii startu / mety, oczywiście punktu kontrolnego lub kempingu, pojazdu lub innego punktu. Z fenix 3, można tworzyć i odbyć studia lub zaznaczyć maksymalnie 1000 miejsc i nawigację do nich. Planować podróże i przygody dzielić się z przyjaciółmi i rodziną za pomocą bezpłatnego narzędzia firmy Garmin BaseCamp planowania na komputerze ™.

Więcej niż tylko czujniki ABC
fenix 3 jest wyposażony wskazaniach atmosferycznego oraz elektroniczny kompas 3 osi. Urządzenie kalibruje auto tezy czujników za pomocą swojego odbiornika GPS, aby zapewnić możliwie najdokładniejszych informacji. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane wysokości dokładnie monitorować wjazd i zjazd, a barometr może być stosowany do przewidywania zmian pogody, pokazując krótkie trendy utrzymujące ciśnienia powietrza. 3 osiowy kompas elektroniczny utrzymuje znaczenia, czy jesteś w ruchu, czy nie. W celu dokładnego odczytu temperatury z zegarka, powiązać Fenix ​​3 o naszej zewnętrznego czujnika temperatury tempe.

Wielki styl, który stoi do najtrudniejszych warunków
Fenix ​​3 jest dostępny w 2 odważnych modeli: szary z podstaw chronionej kopułą kryształ i czarny pas; srebrny z podstaw chronione kopułą kryształ i czerwony pasek. Każdy zegarek jest wyposażony w ultra mocną obudowę z włókna szklanego i przyciski ze stali nierdzewnej do dużej wytrzymałości. Wysokiej rozdzielczości czytelny w słońcu wyświetlacz kolor Chroma z podświetleniem LED pozwala na dostęp do danych w każdych warunkach oświetlenia. Fenix ​​3 jest woda oceniono na 100 metrów i posiada żywotność baterii do 50 godzin w trybie UltraTrac, 16 godzin w trybie GPS i do 3 miesięcy w trybie zegarek (wszystko w zależności od ustawień).

Podłącz IQ ™ Apps
Fenix ​​3 wykorzystuje platformę IQ Połącz Inne ustawienia, dzięki czemu można dostosować swój zegarek z aplikacji, widgetów, ConnectIQ pól danych i unikalne twarze zegarków które sprawiają, że SmartWatch Garmin jeszcze mądrzejszy.

Pozostań w kontakcie
Fenix ​​3 jest naprawdę mądry i zapewnia kontakt ze światem - czy to poprzez smartfonie otrzymać inteligentnych powiadomień bezpośrednio na watch², lub poprzez hotspot WiFi dla Twojej płynne automatyczne przesyłanie do działalności Garmin Connect ™. Jeśli chcesz, fenix 3 nawet utrzymuje rodzinę i przyjaciół poinformował o swoim miejscu pobytu przez LiveTrack². Uzyskać jeszcze więcej informacji z fenix 3 poprzez połączenie go z jednym z wielu opcjonalnych czujników ANT + Garmin Vector® dla władzy, jak jazda na rowerze, Tempe TM dla temperatury, run HRM dla dynamiki biegania i częstości akcji serca i wielu innych.


Własności fizyczne i działanie
Fizyczne wymiary 2,0 "x 2,0" x 0,6 "(51,0 x 51,0 x 16,0 mm)
Rozmiar wyświetlacza, WxH 1,2 "(30,4 mm)
Rozdzielczość wyświetlacza, 218 x 218 WxH pikseli; transfleksyjny kolor MIP
Kolorowy wyświetlacz
Tryb wyświetlania negatywne
Waga Z wszystkich linków: 6,56 uncji (186 g); Gumkami: 3,0 uncji (85 g)
Akumulator litowo-jonowy 300 mAh
Żywotność baterii do 50 godzin w trybie UltraTrac; do 20 godzin w trybie treningu GPS; do 6 tygodni w trybie zegarek
Ocena wody 10 ATM
Włączony GPS
GLONASS
Wysoka czułość odbiornika
Barometryczny
Elektroniczny kompas
Powiadomienia inteligentne (wyświetla e-mail, tekst i inne powiadomienia, gdy w połączeniu z kompatybilnym telefonem)
Alarm wibracyjny
Sterowanie muzyką
Znajdź mój telefon
Kontrola VIRB®
Funkcje zegarka Godzina (12 / 24h), kalendarz (dzień / data), alarm dzienny
Mapy i pamięć
Wbudowanej pamięci 32 MB; dostępne 23 MB
Waypointy / ulubione / pozycje 1000
Trasy 50
Funkcje biegowe
Wirtualny Pacer ™ (porównuje bieżące tempo do celu)
Szacunek max V02
Odzyskiwanie doradcą
Predyktorem Race
Dynamika przebiegu
Akcelerometr (oblicza odległość do treningów wewnętrznych, bez konieczności korzystania z czujnikiem na nogę)
Osobiste rekordy
Funkcje rowerowe
Kompatybilny z Vector ™
Wiele profili rowerowe
Czujnik prędkości rowerów / kadencji Tak (opcjonalnie)
Bieganie i jazda na rowerze Cechy
Czujnik tętna Tak (Niektóre wersje)
Virtual Partner® (pociąg przeciwko osobie cyfrowej)
Wirtualny Racer ™ (konkurować z innymi działaniami)
Auto Pause® (wstrzymać i wznowić stoper na podstawie prędkości)
Sport (zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku) Multi
Auto multisport (przełączać tryby sportowe z 1 naciśnięciu przycisku)
Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych, zorientowani na cel treningów)
Alert tempa (uruchamia alarm, jeśli różnią się od ustawionego tempie)
Trening interwałowy (ustawić interwałów ćwiczeń i odpoczynku)
Tętno kalorii na podstawie obliczeń
Oblicza ilość spalonych kalorii
Efekt szkolenia (środki oddziaływania działalności na swojej kondycji tlenowej)
Funkcje pływania
Metryki Basen swim (długości, dystans, tempo, liczba udar / stopa, kalorie)
Identyfikacja typu Stroke (np freestyle)
Metryki otwarta pływackiej wody (dystans, tempo, liczba udar / stopa, kalorie)
Wiertarka logowania
Reszta liczniki
Funkcje śledzenia aktywności
Krokomierz
Celem auto (uczy poziomu aktywności i przypisuje codziennie krok cel)
Przesuń Bar (wyświetla się na urządzeniu po okresie bezczynności; chodzić na kilka minut, aby je zresetować)
Monitorowania snu (sen i monitory łącznie okresy ruchu lub spokojny sen)
Garmin connect®
Kompatybilny Garmin Connect ™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)
Automatyczna synchronizacja (automatycznie przesyła dane do komputera)
Dodatkowy
Dodatkowy
Podłącz IQ aplikację ™ wsparcia: Tak (twarze zegarki, pola danych, widżety i aplikacje)
Antena EXO ™ (GPS / GLONASS): Tak
Łączność bezprzewodowa: Tak
ANT + ®: Tak
Bluetooth: Tak
Ostrzeżenia pogodowe: Tak
UltraTrac: Tak
Czujnik tempe ™ wsparcia: Tak
TracBack: Tak

Fenix ​​3
Prowadzony HRM ™
Ładowanie Kabel USB / danych
Zasilacz
Dokumentacja produktu

Chcesz poznać, inne powiązane produkty motocykle-wyposazenie od Garmin? W motardinn, kupisz potrzebny sprzęt Gps i nawigacja , dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Garmin Fenix 3 HRM jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy

Zobacz więcej podobnych produktów:

Garmin - Elektronika - Gps i nawigacja

. Elektronika

Korzystając z poniższej tabeli, określ swój rozmiar. Jeśli jeden z Twoich wymiarów ciała znajduje się na granicy pomiędzy dwoma rozmiarami, zamów mniejszy rozmiar, aby strój bardziej przylegał, lub większy, aby odzież była luźniejsza. W przypadku, gdy wymiary klatki piersiowej i talii wskazują na dwa różne sugerowane rozmiary, zamów rozmiar odpowiadający wymiarowi klatki piersiowej.

Opinie klientów i pytania (1)

Ocena produktu 5 / 5

(2017-04-19)

Garmin fenix ​​3 hrm

Super! Bardzo szczęśliwy.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie
coinn

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs

(tylko istniejący klienci)

Ocena produktu:

Błędny kod

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Klienci, ktόrzy oglądali Garmin Fenix 3 HRM, oglądali rόwnież:

imagen

Garmin Fenix 3 HRM

$ 444.95

Przed: 523.47

Oszczędzasz 15.00%: $ 78.52

Rozmiar

Gwarancja najniższej ceny on-line!