Garmin Fenix 3

Garmin

$ 320.95

Minimalna cena online zbadane przeznetRivals

Inne dostępne kolory

garmin-fenix-3

garmin-fenix-3

lupa

Garmin Fenix 3

close

Garmin Fenix 3

play-video

Garmin Fenix 3

Opis

GPS Sport Watch Bezkompromisowa
Antena ze stali nierdzewnej EXO w GPS + ™ GLONASS wsparcia dla szybkiej poprawki i dokładności
3,1 cm wyświetlacz (1,2 cala) kolorowy czytelny w słońcu Chroma ™
Wysokościomierz, barometr i kompas z 3 osi auto kalibracji
Pomoc szerokiego wyboru zajęć sportowych i dedykowanych profili użytkowników z takich bieganie szlak, pływanie, spacery, jazda na nartach i więcej
Zaawansowane funkcje treningowe do ćwiczeń, w tym VO2max and Recovery Advisor i klasycznych funkcji nawigacyjnych firmy Garmin, takich jak TracBack
Inteligentne funkcje, takie jak inteligentne powiadamianie i wsparcie Połącz IQ ™ do dalszego dostosowywania aplikacji


Fenix ​​3 jest bezkompromisowy sportowy zegarek GPS zaprojektowany dla wymagających sportowców i poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu. Jest zasilany przez GPS i GLONASS poprzez nową antenę stali EXO i genialny kolorowym wyświetlaczem. Fenix ​​3 jest zapakowany w wielu szkoleniach sportu, bieganie i nawigacji. Wprowadza trudny sport konstrukcja z wysokiej jakości materiałów i inteligentnych funkcji, takich jak Podłącz IQ Apps

Prawda WSZECHSTRONNY
Fenix ​​3 został zaprojektowany, aby pomóc ludziom w czasie swoich zajęć sportowych i życia na świeżym powietrzu. Obsługuje sportu wydajności jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie, biegi, szkoleń wewnętrznych, narciarstwo biegowe, a także triathlon i rekreacyjnych suchas wędrówki, wspinaczki i narciarstwa zjazdowego. Mierzy wydajność w podróży, śledzi działania do współdzielenia i nawiguje użytkownika z powrotem do domu pod koniec przygody. I to nie koniec. Otwiera nowe wsparcie ConnectIQ App dla fenix 3 się potencjał do rozwoju o wiele więcej funkcji i dla wszystkich rodzajów działalności w najbliższej przyszłości.

Gdy praca staje się poważna
Fenix ​​3 jest pełen możliwości szkoleniowych krawędzi cięcia Garmin. W przypadku korzystania z czujnika tętna (wliczone w Performer Bundle) może dać statystyki dotyczące swojej formie i kondycji. Pierwszy to VO2 Max, który daje oszacowanie rzeczywistej sprawności w oparciu o wydajność i tętna danych. Fenix ​​3 jest jeszcze w stanie dokonać prognozy na czas wyścigu w oparciu o VO2 Max wartość. Po treningu doradcy odzyskiwania mówi, ile czasu trzeba, aby odzyskać od ostatniego activity.¹ Fenix ​​3 łączy wyrafinowane komentarze na formularzu czujnika biegu, aby zapewnić wiele zaawansowanych wskaźników eksploatacji. W przypadku użycia z monitor¹ okresie HRM (zawarte w pakiecie) wykonawca, fenix 3 zgłasza swoją kadencję, pionowe drgań i czas w inny sposób kontaktu z gruntem, jak bieganie Dynamics wie. Te wskaźniki pokazują efektywność jazdy - coś można wykorzystać do poprawy wydajności w czasie.

Uruchom w pionie
W celu zaspokojenia szczególnych potrzeb biegaczy szlak, fenix 3 zapewnia dedykowany profil szlak. Nowe funkcje obejmują automatyczne przełączenie do prezentacji danych rdzenia podczas biegu płaskiego sekwencje wspinaczkowe i kontra więcej wspinaczkowych odpowiednich danych, takich jak wynurzania wydajności i podzielone na kolanach prędkości pionowej. Dla biegaczy Trail Ultra zapewnia dodatkową 3 fenix żywotność baterii w trybie UltraTrac i opcję, aby uruchomić zegarek z zewnętrznego zasilacza o dużym wyzwaniem.

Dive In
Niezależnie od tego czy trening na basenie lub w otwartych wodach, fenix 3 rejestruje szczegółowe metryki pływać, w tym dystans, tempo i stopy liczby kresek, udaru mózgu i wynik SWOLF. Wiertarka funkcji rejestrowania pozwala łatwo zalogować pływać i zestawy ćwiczeń kopnięcie na basenie, a 2 rodzaje timerów odpoczynku bieżąco przesuwając się od ściany na czas. Alerty w czasie, aby pomóc utrzymać tempo, lub powiadomienia odległości, tak aby wiedzieć, kiedy zestaw jest skończona. Istnieją nawet alarmy dla kalorii i stopy skoku.

Jechać Na
Fenix ​​3 jest kompatybilny z czujnikami prędkości, takich jak rytm i tętna, aby zapewnić zaawansowane możliwości szkoleniowych dla treningów rowerowych. Może również wyświetlać wskaźniki mocy, gdy w połączeniu z miernikami mocy ANT +, w tym linii wektorowych z pojedynczych i podwójnych pedałów opcji wykrywania. Jeśli trenujesz z licznikiem monitora pracy serca i energii, fenix 3 może uzyskać max VO2 swój szacunek do jazdy na rowerze, aby pomóc zmian w sprawności monitora.

Weź ten bieg
Tryb zarządu Ski stawia prędkość, dystans, spadania i automatyczny licznik (z run Auto Pause dla linii windy) i dalej na wyciągnięcie ręki. Można nawet użyć Fenix ​​3 jako rękawic przyjazny pilota, poprzez ANT + ®, dla kamer działania VIRB® i VIRB Elite.

Wiesz, na swój sposób
Fenix ​​3 świadczy kompleksowe nawigacji i śledzenia funkcjonalności, aby poprowadzić Cię na i na uboczu. Fenix ​​3 rejestruje wykres śladu GPS tworząc "okruchy chleba szlak", jak poruszać. To także pozwala na oznaczanie miejsc, takich jak linii startu / mety, oczywiście punktu kontrolnego lub kempingu, pojazdu lub innego punktu. Z fenix 3, można tworzyć i odbyć studia lub zaznaczyć maksymalnie 1000 miejsc i nawigację do nich. Planować podróże i przygody dzielić się z przyjaciółmi i rodziną za pomocą bezpłatnego narzędzia firmy Garmin BaseCamp planowania na komputerze ™.

Więcej niż tylko czujniki ABC
fenix 3 jest wyposażony wskazaniach atmosferycznego oraz elektroniczny kompas 3 osi. Urządzenie kalibruje auto tezy czujników za pomocą swojego odbiornika GPS, aby zapewnić możliwie najdokładniejszych informacji. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane wysokości dokładnie monitorować wjazd i zjazd, a barometr może być stosowany do przewidywania zmian pogody, pokazując krótkie trendy utrzymujące ciśnienia powietrza. 3 osiowy kompas elektroniczny utrzymuje znaczenia, czy jesteś w ruchu, czy nie. W celu dokładnego odczytu temperatury z zegarka, powiązać Fenix ​​3 o naszej zewnętrznego czujnika temperatury tempe.

Wielki styl, który stoi do najtrudniejszych warunków
Fenix ​​3 jest dostępny w 2 odważnych modeli: szary z podstaw chronionej kopułą kryształ i czarny pas; srebrny z podstaw chronione kopułą kryształ i czerwony pasek. Każdy zegarek jest wyposażony w ultra mocną obudowę z włókna szklanego i przyciski ze stali nierdzewnej do dużej wytrzymałości. Wysokiej rozdzielczości czytelny w słońcu wyświetlacz kolor Chroma z podświetleniem LED pozwala na dostęp do danych w każdych warunkach oświetlenia. Fenix ​​3 jest woda oceniono na 100 metrów i posiada żywotność baterii do 50 godzin w trybie UltraTrac, 16 godzin w trybie GPS i do 3 miesięcy w trybie zegarek (wszystko w zależności od ustawień).

Podłącz IQ ™ Apps
Fenix ​​3 wykorzystuje platformę IQ Połącz Inne ustawienia, dzięki czemu można dostosować swój zegarek z aplikacji, widgetów, ConnectIQ pól danych i unikalne twarze zegarków które sprawiają, że SmartWatch Garmin jeszcze mądrzejszy.

Pozostań w kontakcie
Fenix ​​3 jest naprawdę mądry i zapewnia kontakt ze światem - czy to poprzez smartfonie otrzymać inteligentnych powiadomień bezpośrednio na watch², lub poprzez hotspot WiFi dla Twojej płynne automatyczne przesyłanie do działalności Garmin Connect ™. Jeśli chcesz, fenix 3 nawet utrzymuje rodzinę i przyjaciół poinformował o swoim miejscu pobytu przez LiveTrack². Uzyskać jeszcze więcej informacji z fenix 3 poprzez połączenie go z jednym z wielu opcjonalnych czujników ANT + Garmin Vector® dla władzy, jak jazda na rowerze, Tempe TM dla temperatury, run HRM dla dynamiki biegania i częstości akcji serca i wielu innych.


Własności fizyczne i działanie
Fizyczne wymiary 2,0 "x 2,0" x 0,6 "(51,0 x 51,0 x 16,0 mm)
Rozmiar wyświetlacza, WxH 1,2 "(30,4 mm)
Rozdzielczość wyświetlacza, 218 x 218 WxH pikseli; transfleksyjny kolor MIP
Kolorowy wyświetlacz
Tryb wyświetlania negatywne
Waga Z wszystkich linków: 6,56 uncji (186 g); Gumkami: 3,0 uncji (85 g)
Akumulator litowo-jonowy 300 mAh
Żywotność baterii do 50 godzin w trybie UltraTrac; do 20 godzin w trybie treningu GPS; do 6 tygodni w trybie zegarek
Ocena wody 10 ATM
Włączony GPS
GLONASS
Wysoka czułość odbiornika
Barometryczny
Elektroniczny kompas
Powiadomienia inteligentne (wyświetla e-mail, tekst i inne powiadomienia, gdy w połączeniu z kompatybilnym telefonem)
Alarm wibracyjny
Sterowanie muzyką
Znajdź mój telefon
Kontrola VIRB®
Funkcje zegarka Godzina (12 / 24h), kalendarz (dzień / data), alarm dzienny
Mapy i pamięć
Wbudowanej pamięci 32 MB; dostępne 23 MB
Waypointy / ulubione / pozycje 1000
Trasy 50
Funkcje biegowe
Wirtualny Pacer ™ (porównuje bieżące tempo do celu)
Szacunek max V02
Odzyskiwanie doradcą
Predyktorem Race
Dynamika przebiegu
Akcelerometr (oblicza odległość do treningów wewnętrznych, bez konieczności korzystania z czujnikiem na nogę)
Osobiste rekordy
Funkcje rowerowe
Kompatybilny z Vector ™
Wiele profili rowerowe
Czujnik prędkości rowerów / kadencji Tak (opcjonalnie)
Bieganie i jazda na rowerze Cechy
Czujnik tętna Tak (Niektóre wersje)
Virtual Partner® (pociąg przeciwko osobie cyfrowej)
Wirtualny Racer ™ (konkurować z innymi działaniami)
Auto Pause® (wstrzymać i wznowić stoper na podstawie prędkości)
Sport (zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku) Multi
Auto multisport (przełączać tryby sportowe z 1 naciśnięciu przycisku)
Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych, zorientowani na cel treningów)
Alert tempa (uruchamia alarm, jeśli różnią się od ustawionego tempie)
Trening interwałowy (ustawić interwałów ćwiczeń i odpoczynku)
Tętno kalorii na podstawie obliczeń
Oblicza ilość spalonych kalorii
Efekt szkolenia (środki oddziaływania działalności na swojej kondycji tlenowej)
Funkcje pływania
Metryki Basen swim (długości, dystans, tempo, liczba udar / stopa, kalorie)
Identyfikacja typu Stroke (np freestyle)
Metryki otwarta pływackiej wody (dystans, tempo, liczba udar / stopa, kalorie)
Wiertarka logowania
Reszta liczniki
Funkcje śledzenia aktywności
Krokomierz
Celem auto (uczy poziomu aktywności i przypisuje codziennie krok cel)
Przesuń Bar (wyświetla się na urządzeniu po okresie bezczynności; chodzić na kilka minut, aby je zresetować)
Monitorowania snu (sen i monitory łącznie okresy ruchu lub spokojny sen)
Garmin connect®
Kompatybilny Garmin Connect ™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)
Automatyczna synchronizacja (automatycznie przesyła dane do komputera)
Dodatkowy
Dodatkowy
Podłącz IQ aplikację ™ wsparcia: Tak (twarze zegarki, pola danych, widżety i aplikacje)
Antena EXO ™ (GPS / GLONASS): Tak
Łączność bezprzewodowa: Tak
ANT + ®: Tak
Bluetooth: Tak
Ostrzeżenia pogodowe: Tak
UltraTrac: Tak
Czujnik tempe ™ wsparcia: Tak
TracBack: Tak

Oglądaj Tylko

Fenix ​​3
Ładowanie Kabel USB / danych
Zasilacz
Dokumentacja produktu
Performer Bundle

Czy szukasz produktów motocykle-wyposazenie marki Garmin? Na motardinn, w sklepie online motocykle-wyposazenie , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów motocykle-wyposazenie, m.in Garmin Fenix 3. W tym momencie Garmin Fenix 3 jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla motocykle-wyposazenie i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy

Kody kreskowe EAN:

Pokaż więcej powiązanych produktów:

Garmin - Elektronika - Gps i nawigacja

. Elektronika

Korzystając z poniższej tabeli, określ swój rozmiar. Jeśli jeden z Twoich wymiarów ciała znajduje się na granicy pomiędzy dwoma rozmiarami, zamów mniejszy rozmiar, aby strój bardziej przylegał, lub większy, aby odzież była luźniejsza. W przypadku, gdy wymiary klatki piersiowej i talii wskazują na dwa różne sugerowane rozmiary, zamów rozmiar odpowiadający wymiarowi klatki piersiowej.

Opinie klientów (9)

Twoja ocena produktu 5 / 5

F3

Czy zegarek wbudowany czujnik optyczny?

Pytanie kompatybilność cardio pasa

Witam, Fenix ​​3 jest kompatybilny z kardio pasie Garmin zegarek Forrunner 110? Dziękuję za odpowiedź.

Nie zawiedliśmy się !!

Przez 15 dni, co mam. Poszedłem z polarnego do Garmin. I szczerze mówiąc, stałem się uzależniony. Łatwo jest wykorzystanie d'. Szybkie wyszukiwanie GPS i wielo sportu. Biegam co drugi dzień, a ja nie mogę się obejść bez .. proszę ..

Pytanie przed zakupem

Witam Czy pas HRM jest częścią tego produktu? Czy ten produkt jest nowy? Dziękuję za odpowiedź

Witam, Jak długo trwa gwarancja? Z poważaniem Frédéric

Golf

Witam, model ten obsługuje Golf? Dzięki.

Dobry zegarek gps

Dobra Cena ~ Różne funkcje ~ Ale czasami robi błąd odległość w basenie pływać.

Garmin fenix ​​3

cześć Jest to język rosyjski

Zegar fenix ​​3

fantastyczny zegarek, który spełnia wszystkie oczekiwania.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie
coinn

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Twoja ocena produktu:

Błędny kod

Uwaga: Twoje opinie są sprawdzane przez pracowników naszej firmy i zamieszczane w ciągu pięciu dni roboczych. Na pytanie otrzymasz przez e-mail, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Klienci, ktόrzy oglądali Garmin Fenix 3, oglądali rόwnież: