Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Friluftskartan Mellersta & Sodra Norrland

  • Garmin Friluftskartan Mellersta & Sodra Norrland
  • Garmin Friluftskartan Mellersta & Sodra Norrland
  • Garmin Friluftskartan Mellersta & Sodra Norrland

Garmin Friluftskartan Mellersta & Sodra Norrland

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Garmin Friluftskartan Mellersta & Sodra Norrland

Przygotowania do wielkiej przygody na świeżym powietrzu? Zobacz region Mellersta i Södra Norrland w Szwecji z tego bardzo szczegółowego odwzorowania topograficznego produktu. Generowane z rozdzielczością 1:50 K i 1:100 K na szwedzkiej części skandynawskich górach, TOPO Szwecja zapewnia przeszukiwania interesujące i 3-D danych wysokościowych na kompatybilnych urządzeniach.


Integracja danych z Lantmäteriet topograficznych w skali 1:50000 i 1:100.000 dostarczenie najnowszej generacji vectorized mapy na kompatybilnych urządzeniach.

Zawiera aktualizowane dane na mapie, w tym dróg, ścieżek, jezior, rzek, roślinności, konturów elewacji oraz cieniowania.

Zapewnia przeszukiwania POI z NAVTEQ, w tym FSS schroniskach i schronisk górskich, restauracji i zabytków.


Jeśli szukasz dobrej jakości Mapy artykułów, to nasza oferta Mapy z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Garmin Friluftskartan Mellersta & Sodra Norrland, w cenie 145.95 $. motardinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt motocykle-wyposazenie w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Garmin Friluftskartan Mellersta & Sodra Norrland, dopasujemy cenę!

Cechy Garmin Friluftskartan Mellersta & Sodra Norrland

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności