Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Gb Discoverer Coast To Coast Walk

  • Garmin Gb Discoverer Coast To Coast Walk
  • Garmin Gb Discoverer Coast To Coast Walk
  • Garmin Gb Discoverer Coast To Coast Walk

Garmin Gb Discoverer Coast To Coast Walk

Opis produktu Garmin Gb Discoverer Coast To Coast Walk

Britains Wielkiej zwiedzania parków narodowych i ścieżki z danych szczegółowych, w tym konturów topograficznych terenu, elewacje topo, szczyty, ścieżki, drogi routingu i punktów geograficznych.


Produkt posiada pełną funkcją wyznaczania tras dróg i ciekawostki z NAVTEQ i cyfrowego topograficznego OS Explorer Mapa wyszczególnione w skali 1:25,000 i 1:50.000 skalę mapy Landranger z Ordnance Survey w Wielkiej Brytanii.Cechy:


- Zawiera terenów kontury, elewacje, szczyty, trasy, punktów trygonometrycznych, kempingi i punktów geograficznych.


- Zawiera te same szczegółowe dane drogowych wykorzystywanych w naszych produktach motoryzacyjnych, z tysiącami adresów i interesujących miejsc, w tym zakwaterowania, żywności i napojów, parkingi, banki, stacje benzynowe, atrakcje i kempingów.


- Zawiera cyfrowy model terenu (DEM) do planowania profilu trasy


- Zapewnia kolei po kolei kierunkach na drogach samochodem lub rowerem.


- Wyszukiwanie miejsc według adresu lub według kategorii.


Chcesz kupić Garmin Gb Discoverer Coast To Coast Walk? Nie musisz już szukać! motardinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Mapy . Odkryj nowe promocje na Elektronika w motardinn. Przygotowane przez Garmin, produkty Mapy są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności