Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Gb Discoverer North Yorkshire Moors

Garmin Gb Discoverer North Yorkshire Moors

  • Garmin Gb Discoverer North Yorkshire Moors
  • Garmin Gb Discoverer North Yorkshire Moors
  • Garmin Gb Discoverer North Yorkshire Moors

Garmin Gb Discoverer North Yorkshire Moors

Opis produktu Garmin Gb Discoverer North Yorkshire Moors

Britains Wielkiej zwiedzania parków narodowych i ścieżki z danych szczegółowych, w tym konturów topograficznych terenu, elewacje topo, szczyty, ścieżki, drogi routingu i punktów geograficznych.


Produkt posiada pełną funkcją wyznaczania tras dróg i ciekawostki z NAVTEQ i cyfrowego topograficznego OS Explorer Mapa wyszczególnione w skali 1:25,000 i 1:50.000 skalę mapy Landranger z Ordnance Survey w Wielkiej Brytanii.Cechy:


- Zawiera terenów kontury, elewacje, szczyty, trasy, punktów trygonometrycznych, kempingi i punktów geograficznych.


- Zawiera te same szczegółowe dane drogowych wykorzystywanych w naszych produktach motoryzacyjnych, z tysiącami adresów i interesujących miejsc, w tym zakwaterowania, żywności i napojów, parkingi, banki, stacje benzynowe, atrakcje i kempingów.


- Zawiera cyfrowy model terenu (DEM) do planowania profilu trasy


- Zapewnia kolei po kolei kierunkach na drogach samochodem lub rowerem.


- Wyszukiwanie miejsc według adresu lub według kategorii.


Nie czekaj dłużej i kupuj Garmin Gb Discoverer North Yorkshire Moors - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na motardinn znajdziesz inne produkty Mapy w kategorii Elektronika , co dopełni twój zakup. Kupuj Garmin Gb Discoverer North Yorkshire Moors i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Mapy i wybrać coś dla siebie.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności