Garmin Gps Map 64ST

Garmin

$ 319.45

Przed: 389.57

Oszczędzasz 18.00%: $ 70.12

Minimalna cena online zbadane przeznetRivals

lupa

Garmin Gps Map 64ST

close

Garmin Gps Map 64ST

Garmin Gps Map 64ST

Opis produktu

Wytrzymała, w pełni funkcjonalny PDA z GPS, GLONASS, zaawansowane czujniki i Łączność bezprzewodowa

- Kolorowy ekran 2,6 "czytelny światło słoneczne

- Wysokiej czułości odbiornik GPS i GLONASS z quad-helix anteny

- Wysokościomierza barometrycznego oraz 3-osiowy kompas

- Rekreacyjna z preinstalowanym mapy Europy

- Łączność bezprzewodowa za pomocą technologii Bluetooth ® ¹ ANT + ™ lub

64st nawigator przenośny nowy GPSMAP ® wyposażony jest w 2,6 "ekran czytelny światło słoneczne i GPS wysokiej czułości i GLONASS z quad helix anteny najwyższej recepcji. Wytrzymałe i wodoodporne GPSMAP 64st jest wyposażony w wysokościomierz barometryczny, 3-osiowy kompas i ładowanych rekreacyjny Mapa Europy. Bezprzewodowo łączy się smartfon, aby umożliwić śledzenie na żywo i Smart Notification. ²


Keep Your Fix

Dzięki antenie quad helix oraz wysokiej czułości odbiornik GPS i GLONASS, GPSMAP 64st lokalizuje pozycję szybko i precyzyjnie, a nie traci pozycji nawet w gęstym lesie i głębokie doliny. Korzyści są oczywiste - czy jesteś w osłoniętych drzewa, czy w pobliżu wysokich budynków i drzew, można liczyć na GPSMAP 64st, aby pomóc Ci znaleźć drogę, gdy jej potrzebujesz najbardziej.


Poznaj Terrain

GPSMAP 64st jest wyposażony ładowanych rekreacyjny Mapa Europy dla 44 krajów. Więcej Mapa obejmuje sieć dróg (nie routing) lasy, kontury terenu, informacje elewacji, jezior i ciekawostki. Podręczny ma wszechstronny zestaw funkcji nawigacyjnych, dzięki czemu można korzystać z waypointy, trasy i tras do nawigacji z ufnością na uboczu, a gdy trzeba znaleźć swoją drogę do domu bezpiecznie korzystać TracBack, aby poprowadzić Cię.


Zorientować się

GPSMAP 64st posiada wbudowany 3-osiowy z kompensacją nachylenia kompas elektroniczny, który pokazuje swój nagłówek nawet kiedy stoi, nie trzymając jej poziom. Jego barometryczny śledzi zmiany ciśnienia, aby dokładnie określić swoją wysokość i można nawet użyć go do wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może pomóc śledzić na zmienne warunki atmosferyczne.


Pozostań w kontakcie

Udostępniać swoje wspaniałe doświadczenie na zewnątrz na żywo, wystarczy podłączyć GPSMAP 64st do smartfonu i podziel się pozycję za pomocą funkcji Live Tracking i Garmin Connect z rodziną i przyjaciółmi. Inteligentne Zawiadomienie pozwala bezprzewodowo odbierać e-mail, teksty i alerty od 4s kompatybilnym iPhone ® lub nowszym. Pozostań w pełni połączony jednocześnie zachować swój cenny iPhone przechowywane bezpiecznie w swoim plecaku.


Polegać na Outdoor Pro

GPSMAP 64st jest dobrze zoptymalizowany GPS Handheld zewnątrz, każda cecha tego urządzenia jest przeznaczony do pracy w najbardziej wiarygodny sposób trudnych i wymagających środowiskach. Aby zagwarantować świetną czytelność pod każdym warunkiem GPSMAP 64st posiada wspaniały, kolorowy ekran 2,6`` czytelny i światło słoneczne jest łatwe w obsłudze z każdego rodzaju rękawic drżącym, zimnym lub wilgotnym środowisku, ponieważ opiera się na interfejsie użytkownika przycisku opiera. Aby zagwarantować wygodę i maksymalną swobodę w komórce podwójnego systemu baterii umożliwia korzystanie z akumulatora do wygodnego ładowania w urządzeniu lub zwykłych baterii AA. W pełni naładowany 64st GPSMAP trwa do 16 godzin, co daje wystarczającą rezerwę mocy na wycieczkę w przypadku nieoczekiwanych stopni zatrzymania.


Podziel się bezprzewodowo

Podziel się waypointy, trasy i geocache bezprzewodowo z innych kompatybilnych urządzeń. Twoi przyjaciele mogą cieszyć się ulubioną wędrówkę lub pamięci podręcznej, nie czekając, aby podłączyć do komputera - wystarczy nacisnąć "Wyślij", aby przesłać informacje do innego włączony wireless Garmin.

GPSMAP 64st również łączy się z kompatybilnymi urządzeniami firmy Garmin, w tym kamery działania VIRB ™ i czujników dodatkowych, w tym czujnik temperatury ™ tempe i czujnika tętna.


Dodaj Maps

Dodawanie nowych map do GPSMAP 64st jest łatwe z naszej tablicy szczegółowych map topograficznych, morskich i drogowych. Z 8 GB wbudowanej pamięci oraz gniazdo kart microSD, można łatwo pobrać jeden z Garmins z wysokiej jakości map Topo i trafić na szlak, podłączyć BlueChart ® g2 preinstalowanym kart na wielki dzień na wodzie lub dane map City Navigator NT ® dla turn-by-turn routingu na drogach (zobacz kartę mapy do zgodności). GPSMAP 64st obsługuje również BirdsEye ™ Wybrać mapy, które pozwalają załadować wysokiej jakości map rastrowych na urządzeniu i zintegrować je z innymi mapami. Ponadto 64st jest kompatybilny z Garmin Custom Maps, format map, który pozwala przekształcić papier i łatwo do map elektronicznych map pobrania dla urządzenia, za darmo.


Znajdź Fun

GPSMAP 64st obsługuje elektronicznego geocaching z 250000 preinstalowanym skrytek z podpowiedzi i opisy z Geocaching.com i ma 16 godzin żywotności baterii. Przechodząc elektronicznego, jesteś nie tylko pomoc środowiska, ale także poprawę efektywności. GPSMAP 64st zapisuje i wyświetla kluczowe informacje, w tym lokalizacja, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza, że ​​nie ma więcej ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz wydruków papierowych! Smukły i lekki, 64st jest doskonałym towarzyszem wszelkich zajęć na świeżym powietrzu.


Zaplanować następną podróż

Zatroszczyć się o kolejną przygodę z Garmins wolne oprogramowanie do planowania podróży BaseCamp ™, który umożliwia przeglądanie i porządkowanie mapy, waypointy, trasy i ścieżki. BaseCamp pozwala nawet opowiadać o swojej ostatniej zewnątrz doświadczenie w nowej imponujący sposób, tworząc Garmin Adventures, które można łatwo podzielić się z przyjaciółmi, rodziną lub innymi odkrywców. BaseCamp wyświetla danych map topograficznych w 2-D i 3-D na ekranie komputera, w tym linie konturów i profili elewacyjnych.Cechy:

Antena quad-helix z GPS / GLONASS

Znajdź drogę z quad-helix pierwszy odbiornik GPS, który śledzi zarówno satelitów GPS i GLONASS jednocześnie. Podczas ich stosowania razem odbiornik ma zdolność blokowania na satelity niż przy użyciu samego GPS, dzięki można "blokady" do pozycji szybciej.


Dodatkowych czujników

GPSMAP 64s posiada wysokościomierza barometrycznego dokładnie określać swoją wysokość i profile elewacyjne oraz 3-osiowy z kompensacją nachylenia elektroniczny kompas, który pokazuje swoje pozycji, nawet gdy stoisz w miejscu.


Śledzenie na żywo

Zaproś przyjaciół i rodzinę, by podążać swoją przygodę na świeżym powietrzu w czasie rzeczywistym z Live Tracking. Wyślij pocztą e-mail lub zaprosić mediów społecznych, a zwolennicy mogą przeglądać dane na żywo w Garmin Connect ™.


Inteligentne Powiadomienia

Otrzymuj e-maile, teksty i więcej, tak w urządzeniu. GPSMAP 64s wyświetla alerty z 4s iPhone ® lub później bezprzewodowo.


Zoptymalizowana zewnątrz

GPSMAP 64st posiada wspaniały, kolorowy ekran 2,6`` czytelny światło słoneczne i łatwą obsługę z każdego rodzaju rękawic drżącym, zimnym lub wilgotnym środowisku, ponieważ opiera się na interfejsie użytkownika przycisku opiera.


System podwójnej baterii

Idź dalej z 64sts GPSMAP długotrwały 16 godzin pracy na baterii. Działa z 2 bateriami AA lub opcjonalny akumulator NiMH, który jako dodatkowy bonus, można ładować podczas gdy wewnątrz urządzenia.


Zainstalowane mapowanie

GPSMAP 64st posiada fabrycznie zainstalowanego Rec Mapa Europy dla 44 krajów Europy na wewnętrznej pamięci 8 GB z dużą ilością dodatkowego miejsca na więcej map, tras i geocache.


Szerokie wsparcie Mapa

Z gniazda kart microSD ™ i dużą pamięć wewnętrzną, GPSMAP 64st umożliwia ładowanie różnych map, w tym TOPO, BlueChart ® g2, City Navigator NT ® i Birdseye Select Imagery.


Zdjęcia satelitarne

Przeżyj prawdziwą reprezentację na zewnątrz za pomocą dołączonego subskrypcji 1 roku do Birdseye satelitarne bezpłatnie.


Preinstalowanym skrzynki

Rozpocząć buforowanie, wybierając od razu 250.000 fabrycznie skrzynek z Geocaching.com. Buforuje się wraz ze wskazówkami i opisami, aby zacząć grę w dobrym kierunku.


Dane techniczne:

Fizyczne i wydajność:

- Wymiary urządzenia, SxWxG 2.4 "x 6.3" x 1.4 "(6,1 x 16,0 x 3,6 cm)

- Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 1,43 "x 2,15" (3,6 x 5,5 cm), 2,6 "diag (6,6 cm)

- Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 160 x 240 pikseli

- Typ wyświetlacza transflective, 65-K TFT

- Waga 9,2 uncji (260,1 g), z bateriami

- Bateria 2 baterie AA (nie dołączone); zalecane NiMH lub litowo

- Żywotność baterii 16 godzin

- Ocena Woda IPX7

- Nie spławikowe

- Bardzo czuły odbiornik Tak

- Szybki interfejs USB i NMEA 0183 zgodny


Mapy i pamięć:

- Mapa bazowa Tak

- Fabrycznie mapy tak (topograficzne)

- Możliwość dodawania map Tak

- Wbudowane 8GB pamięci

- Akceptuje karty danych kart microSD ™ (brak w zestawie)

- Waypointy / ulubione / pozycje 5000

- Trasy 200

- Tor zaloguj 10000 punktów, 200 zapisanych utworów


Cechy i zalety:

- Automatyczne trasowanie (zakręt po zakręcie trasy na drogach) Tak (z opcjonalnym Szczegółowe mapowanie dróg)

- Elektroniczny kompas Tak (z kompensacją nachylenia 3-osiowy)

- Ekran dotykowy Nie

- Tak wysokościomierza barometrycznego

- Bez aparatu

- Geocache Tak (bez papieru)

- Kompatybilny Tak Custom Maps

- Nawigacja Zdjęcie (nawigacja do zdjęć oznaczonych znacznikami geograficznymi) Tak

- Hunt / Ryby Tak kalendarz

- Słońce i księżyc Tak informacji

- Tide tabele Tak (z opcjonalnym BlueChart)

- Obliczenia Obszar Tak

- Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych) Tak

- Jednostka do jednostki transferu (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym jednostek) Tak

- Przeglądarka zdjęć Tak

- Kompatybilny Garmin Connect ™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) Tak


Dodatkowe:

- Antena: Quad Helix

- GLONASS: Tak

- Inteligentne Powiadomienia: tak

- Śledzenie na żywo: tak (z Garmin Connect ™ Mobile)

- Zainstalowane geocaching.com cache: 250000


W polu:

- GPSMAP 64st

- Rekreacyjne preinstalowanym Europejska mapa

- Subskrypcja na 1 rok Satellite Imagery BirdsEye

- Karabińczyk

- Kabel USB

- Dokumentacja

Garmin Gps Map 64ST to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z motocykle-wyposazenie. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Gps i nawigacja i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Elektronika znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie motardinn! Oferujemy szeroki wybór Garmin, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy

Zobacz więcej podobnych produktów:

Garmin - Elektronika - Gps i nawigacja

. Elektronika

Korzystając z poniższej tabeli, określ swój rozmiar. Jeśli jeden z Twoich wymiarów ciała znajduje się na granicy pomiędzy dwoma rozmiarami, zamów mniejszy rozmiar, aby strój bardziej przylegał, lub większy, aby odzież była luźniejsza. W przypadku, gdy wymiary klatki piersiowej i talii wskazują na dwa różne sugerowane rozmiary, zamów rozmiar odpowiadający wymiarowi klatki piersiowej.

Opinie klientów i pytania (8)

Ocena produktu 5 / 5

(2017-10-06)

Dobry produkt i szybka dostawa

Mój pierwszy zakup w tym sklepie i skończyło się bardzo zadowolony. GPS działa dobrze i ma wiele ciekawych rzeczy, aby przejść powoli odkrywają. Prawda jest taka, że ​​menu jest dość intuicyjny, przeciwieństwem tego, co słyszysz tam. Zamiast tego, że mapa jest zainstalowana jest nieco mdły, ale hej, ja zbadać, jak go poprawić. Co widzę brak jest instrukcja obsługi, gdzie wyjaśniają cztery główne i mówi trochę rzeczy, ale prawda jest taka, że ​​uważam, że uczenie się jest w pewnym stopniu powiązany z potrzebami, które pojawiają się, gdy jesteś w górach, więc i po trochu iz dobrym tempie. Dostawa Trekkinn.com bardzo dobrze, że gdyby było to otrzymało w ciągu 24 godzin, a złe dla Poczty Express, który wysłał go błędna klasyfikacja gdzieś indziej i ostatecznie musiał czekać 48 godzin otrzymać.

(2017-10-06)

Doskonała !!!

Miałem stary ETREX SUMMIT z tej mapy 64 jest inny świat, jest szybki, łatwy w użyciu, dobrze main.En szybciej dostarczane bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek muszę przyznać, że po przeczytaniu niektórych opinii Inne strony miałem peur.Je być ponownie zamawiania

(2017-10-06)

Informacje o produkcie

Cześć, artykuł ten niesie w tym ETRS89 układu współrzędnych?. DZIĘKUJĘ

(2017-09-18)

Solidne i niezawodne gps garmin

Jest to najlepszy i najprostszy GPS Garmin miałem. Professional Edition dla użytkowników profesjonalnych. Może być stosowany w rękawicach i dlatego jest o wiele wygodniejsze niż te, które mają ekran dotykowy.

(2017-05-18)

Kup gps map 64 st

Dobrze, ale expes płacić wysyłka i dostawa była wyższa

(2017-10-05)

Garmin gps map 64st

Dziękuję! Towary dostarczone na czas. Jakość produktu odpowiada opisowi. szczerze Gennady

(2017-10-06)

Ogłoszenie

bateria jest dostarczany w standardzie ??? zmusiły rękę sterowany ..

(2017-09-22)

Garmin 64st

Czy Polska jednym z 44 krajów, w wstępnie załadowanych map na 64st Garmin?

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie
coinn

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs

(tylko istniejący klienci)

Ocena produktu:

Błędny kod

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Klienci, ktόrzy oglądali Garmin Gps Map 64ST, oglądali rόwnież:

imagen

Garmin Gps Map 64ST

$ 319.45

Przed: 389.57

Oszczędzasz 18.00%: $ 70.12

Rozmiar

Gwarancja najniższej ceny on-line!