up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Garmin

Garmin Micro SD Card Canada

Garmin Micro SD Card Canada

Garmin Micro SD Card Canada

Garmin Micro SD Card Canada

plus
  • Play videoGarmin Micro SD Card Canada
  • Garmin Micro SD Card Canada
  • Garmin Micro SD Card Canada
  • Garmin Micro SD Card Canada
  • Garmin Micro SD Card Canada

Garmin Micro SD Card Canada

Opis produktu Garmin Micro SD Card Canada

Podróże Kanada:

City Navigator NT pomaga Kanada Kanada podróżować pokrycia drogowego oraz miliony interesujących miejsc w całym kraju.

City Navigator przynosi najbardziej szczegółowe mapy dostępne ulicy, dzięki czemu można poruszać się dokładnie, zakręt po zakręcie kierunkach do dowolnego adresu lub skrzyżowania w stanach granicznych Kanadzie czy USA.

Można również trasy do restauracji, stacji benzynowych, hoteli, atrakcji turystycznych i innych. Wspierane przez NAVTEQ, światowego lidera w dziedzinie najwyższej jakości danych map cyfrowych.

Wtórny karty microSD może być używany do programowania danych mapy.

Kliknij kartę kompatybilnych urządzeń, aby zobaczyć, czy ta mapa jest zgodna z urządzeniem.

Uwaga: To nie jest aktualizacja mapy. Jeśli potrzebujesz, aby zaktualizować wstępnie załadowaną mapę, sprawdź nasze możliwości mapa aktualizacji.

Informujemy te pełne mapy wersja nie zawiera treści premium, takie jak Lane Assist i Junction View. Funkcje te są dostępne tylko na ładowanych do mapowania w urządzeniu lub poprzez określonej aktualizacji dla regionu mapowania urządzenia.

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku do pobrania i tego miejsca wymaganego na urządzeniu lub na karcie microSD / SD jest 775 MB. Jeśli to pobieranie nie zmieścić się w urządzeniu, dane mogą być zapisane na karcie microSD / SD (poddane recyklingowi karty microSD mogą zostać wykorzystane do zaprogramowania danych mapy).

Należy pamiętać, że te pełne mapy wersja nie zawiera treści premium, takie jak Lane Assist i widok skrzyżowania. Funkcje te są dostępne tylko na fabrycznie mapy w urządzeniu lub za pośrednictwem określonej aktualizacji dla regionu mapowania urządzenia.

Skorzystaj z 1 urządzenie tylko:

Ten produkt może zostać odblokowany i używany tylko na 1 kompatybilnego urządzenia. Jeśli chcesz użyć tej samej mapy na kolejnych urządzeniach, należy zakupić nową mapę dla każdego urządzenia.

Dane pobrane na kartę microSD / SD związany jest z urządzeniem wybranym podczas procesu pobierania. Prosimy o zakup dodatkowych ilości urządzeń dodatkowych.

Zgodność produktu:

Upewnij się, że urządzenie jest zgodne z tym produktem przed zakupem. Produkty do pobrania nie podlegają zwrotowi.

Czytnik Card oraz microSD / SD są wymagane, aby pobrać mapowanie do następujących urządzeń: eTrex Legend Cx / HCx, Vista Cx / HCx, Venture Cx; GPSMAP 60CSx / 60Cx; GPSMAP 76CSx / 76Cx; Rino 520HCx / 530HCx; Astro 220; StreetPilot 7200/7500 (nie wszystkie urządzenia są zgodne ze wszystkimi pliki do pobrania).

Pobierz Times:

Nie stosować z dostępu do Internetu przez modem lub dostawców usług internetowych satelitarnych. Rzeczywiste prędkości pobierania mogą się różnić.

Termin ważności:

Masz 1 rok od daty zakupu, aby pobrać ten plik.

Minimalne wymagania:

Proces pobierania wymaga zainstalowania wtyczki Garmin Communicator wolnego na komputerze tak, możemy komunikować się z urządzeniem. Uwaga: Plik jest instalowany bezpośrednio do urządzenia lub karty microSD / SD i nie jest dostępny na komputerze.

Dane techniczne;

Windows:

Windows XP SP3 lub nowszy

1 GB pamięci RAM

1024 x 768 wyświetlacz

port USB

Szybki dostęp do Internetu

Mac:

Wszelkie Intel oparte Mac lub PowerPC G4 lub nowszy Mac

OS X 10.4.11 lub nowszej

1 GB pamięci RAM

1024 x 768 wyświetlacz

port USB

Szybki dostęp do Internetu


Dodatkowo, Garmin Micro SD Card Canada w kategorii Elektronika z naszego sklepu online motocykle-wyposazenie, znajdziesz inne powiązane produkty Mapy. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Garmin, w motardinn, znajdziesz produkty motocykle-wyposazenie, które również Cię zainteresują. Garmin koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia motocykle-wyposazenie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Garmin Micro SD Card Canada

Kolor
Podkategorie
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up