Garmin Montana 610

Garmin

$ 421.95

Przed: 514.57

Oszczędzasz 18.00%: $ 92.62

Ilość

info

Minimalna cena online zbadane przeznetRivals

lupa

Garmin Montana 610

close

Garmin Montana 610

Garmin Montana 610

Opis produktu

GPS handheld iść zawsze i wszędzie
NOWOŚĆ sygnałów GPS i GLONASS - szybciej i lepiej naprawić satelitarnej
4 zewnątrz zoptymalizowany, podwójny wyświetlacz orientacji - najlepsza widoczność na Garmins największym ekranie w ręku, do czytelny w każdych warunkach
NOWOŚĆ Pochodzi z dużą zawartością preinstalowanym - rekreacyjny Mapa Europy, 250K skrzynek z Geocaching.com i 1 rok BirdsEye Satellite darmo
NOWOŚĆ Dodaje nowy Menedżer ścieżek na lepsze doświadczenie użytkownika i większej kontroli
NOWOŚĆ 8MP aparat - dla wysokiej rozdzielczości znacznikami geograficznymi zdjęć
Najbardziej wszechstronny nawigacji wszędzie - najbardziej wszechstronne funkcje, wyświetlacz i montaż
Barometryczny kompas i 3 osi
Montana Banner
Przeznaczony do stosowania na szlaku, na drodze lub na wodzie, 680t Montana Garmin poprowadzi Cię gdziekolwiek jesteś. Z ogromnej 4 "czytelny w słońcu ekran dotykowy, który oferuje krystalicznie czysty udoskonalone kolory, podwójny wyświetlacz orientacji i pozycjonowania GPS i GLONASS, aby śledzić swoje położenie szybciej i dokładniej, nawet w najbardziej wymagającym środowisku. Łatwo jest zobaczyć, gdzie jesteś w każdej chwili i wygodnie kontrolować nagranie utworu z nowym Menedżer śladów. Montana 680t posiada 3 osiowy kompas elektroniczny z barometrycznego wysokościomierza i pochodzi z rekreacyjny Mapa Europy i wolny 1 BirdsEye Satellite Imagery roku subscription1. Zarówno trwały i wodoodporny, Montana 680t dodaje 8MP aparat i jest zbudowany, aby wytrzymać elementy.Zobacz Powiększenie
Montana 680 posiada 4 odkryty orientacji zoptymalizowany, podwójny ekran dotykowy, który oferuje najlepszą czytelność w każdych warunkach oświetlenia. Łatwy w obsłudze ekran dotykowy interfejs użytkownika oznacza będziesz spędzać więcej czasu korzystających z zewnątrz i mniej czasu na szukanie informacji. Poszukiwacze przygód kocham bardzo duży wyświetlacz z Montany, który zapewnia doskonałą czytelność powodu dużych pól danych i wyraźnie widocznych cech map. Zarówno trwałe i odporne na wodę, Montana 680t jest zbudowany, aby wytrzymać elementy. Nierówności, kurz, brud, wilgotność i woda nie są dopasowane do tego chropowaty nawigatora.

Weź znacznikami geograficznymi Zdjęcia
Lokalizacje przechwytywania i wspomnienia z Montana 680 zmodernizowane 8-megapikselowy aparat cyfrowy. Każde zdjęcie jest geotagged automatycznie z położenia, w którym zostało zrobione, co pozwala na poruszanie się z powrotem na tym samym miejscu, w przyszłości. Przystawki i przeglądać zdjęcia w orientację poziomą lub pionową. Śledź swoje zdjęcia i zobaczyć ich lokalizację na mapie za pomocą BaseCamp ™. Włóż kartę microSD ™, aby uzyskać więcej przechowywania zdjęć lub wyświetlić zdjęcia z innych urządzeń.

Keep Your Fix
Z nowym GPS wysokiej czułości i odbiornikiem GLONASS, Montana 680t lokalizuje pozycję szybko i precyzyjnie jego położenie, nawet w gęstym lesie i głębokie doliny. Korzyści są oczywiste - czy jesteś pod silną osłoną drzew, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, można liczyć na Montana 680t, które pomogą Ci znaleźć drogę, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Go Anywhere
Z tablicą kompatybilnych wierzchowce, Montana jest zaprojektowany do użytku w rowerach, w 4x4, na łodzi, a jako ręczny lub do wygodnego codziennego nawigacji w samochodzie. Użyj opcjonalny automatyczny mocowanie map City Navigator dla mówionego, zakręt po zakręcie kierunkach jazdy, lub spróbuj zamontować opcjonalny wytrzymała dla motocykla lub ATV.Wszędzie
Montana 680 jest wyposażony w 1 roku BirdsEye Satellite Imagery subskrypcji dla wielkich zdjęć lotniczych w celu poprawy nawigacji, w przypadku, gdy chcesz więcej informacji dodanie nowych map do Montany jest łatwe. Ładowanie mapy TOPO i trafić na ślad, podłącz BlueChart® g2 fabrycznie karty na wielki dzień na wodzie, lub załadować dane map City Navigator na zakręt po zakręcie, jak dojechać. Lub przekształcenia map papierowych na pliki można pobrać do Montana z mapy niestandardowe.

Z łatwością poruszać
Nowa Montana 680t wyposażony jest w aplikację Menedżer ścieżek, które pozwala na nagrywanie, przeglądanie i analizowanie utworów w bardzo wygodny i intuicyjny sposób. Handheld ma kluczowe funkcje na zewnątrz, takie jak 3 osi pochylenia wyrównaną kompasu, który pokazuje swoje pozycji, nawet jeśli nadal jesteś, bez trzymania jej poziom. Posiada również wysokościomierz barometryczny, który śledzi zmiany ciśnienia, aby dokładnie określić swoją dokładną wysokość, a można nawet użyć go do wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może pomóc śledzić na zmienne warunki atmosferyczne.

Znajdź Fun
Montana 680 jest z preinstalowanym 250,000+ różne skrytki z geocaching.com i obsługuje elektronicznego geocaching. Pozwala Montana 680 do przechowywania i wyświetla kluczowe informacje, w tym cache lokalizacji, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania. Gdy chcesz dodać więcej pamięci podręcznej po prostu przesłać plik GPX do urządzenia i zachować polowanie dzieje.

Prześlij bezprzewodowo
Z Montana 680 można udostępniać waypointy, trasy i geocache bezprzewodowo z innych kompatybilnych użytkowników Garmin GPS. Po prostu naciśnij przycisk "Wyślij", aby przekazać informacje do innych jednostek.Podwoić swoją moc
Montana 680 posiada podwójny układ Garmin akumulator, który gwarantuje maksimum niezależności. Będziesz miał możliwość korzystania z litowo-jonowy akumulator lub baterie alkaliczne AA tradycyjnych - w zależności od tego najbardziej Ci odpowiada.

Zaplanuj kolejną wycieczkę
Zatroszczyć się o kolejną przygodę z naszego wolnego oprogramowania BaseCamp ™, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, waypointy, trasy i ślady. To darmowe oprogramowanie planowania podróży nawet pozwala na tworzenie Garmin Adventures, które można podzielić się z przyjaciółmi, rodziną lub innymi odkrywców. BaseCamp wyświetla danych z map topograficznych w 2 D lub 3 D na ekranie komputera, w tym linie konturów i profili elewacyjnych. To również może przenieść prawie nieograniczoną ilość zdjęć satelitarnych do urządzenia z dołączonego BirdsEye Satellite Imagery subskrypcji.

Montana jest ostatecznym trwać nawigator dla poważnych przygód.


Łatwiej Dostosuj
New Track Manager: Nowy Menedżer ścieżek pozwala na organizowanie i poruszać się waypointy, trasy i ścieżki z łatwością, a także zapewnia doskonałą kontrolę nad start / stop nagrywania utworu.

8-megapikselowy aparat fotograficzny: Zawiera cyfrowego aparatu 8 megapiksela, który umożliwia robienie zdjęć w krajobrazie i orientacji pionowej. Każde zdjęcie jest geotagged automatycznie z położenia, w którym zostało zrobione, co pozwala na poruszanie się tym dokładnie miejscu w przyszłości.

Zaawansowane funkcje skrótu: Czy to ładowania aplikacji, nawigację do punktu drogi, zmiana profilu lub dostosowanie określonych ustawień do własnych potrzeb, zaawansowane skróty pozwala łączyć te funkcje do tworzenia niestandardowych dopasowane, usprawnione doświadczenie. Każdy Montana zawiera fabrycznie załadowane skróty - Go Home, śledzić Zaloguj ON / OFF i Wyłącz nawigację - aby zacząć grę.

Więcej kokpity menedżerskie w wielu miejscach: z 1 naciśnięciem przycisku zasilania, można wyciągnąć multi orientacji pulpit z dowolnego miejsca - mapy, ekran główny, kompas, komputer pokładowy, stronę stanu i więcej - dzięki czemu można stworzyć więcej kokpity w wielu miejscach ,

Pełni Konfigurowalny Homescreen: Czy iść gdzieś często, ciągle zmieniać ustawienia lub tworzyć skróty, w pełni konfigurowalny ekran główny Montana pozwala wnieść do 16 pozycji z Gdzie ?, konfiguracja i skrótów na ekranie głównym, dzięki czemu można łatwo uzyskać do nich dostęp bez konieczności kliknij między ekranami.

Reorderable Opcje menu: Zmiana kolejności żadnego menu jednak chcesz korzystać z tej nowej funkcji, która utrzymuje się od stale przewijanie do dołu długiej listy.


Smarter Profile: inteligentniejsze profile Montana wyposażone pamięta jaki profil uzywasz, oparty na górze, więc kiedy jesteś off road lub próbuje znaleźć sklep rowerowy, będzie można umieścić w dobrym nastroju, dzięki czemu można dostać się na Twój sposób szybko.


Elastycznych Sterowanie: Nie podoba mi się sposób coś skonfigurować? Bez obaw. Z dotknięcia, możesz skonfigurować swoje aplikacje, łatwo i szybko się z elastycznych kontroli. Trzeba zamontować na prawej rękojeści? Nie ma problemu. Montana może pomieścić w lewo lub praworęcznych konfiguracje oparte na orientacji ekranu.

Własności fizyczne i działanie
Fizyczne wymiary: 7.48 x 14.42 x 3.64 cm
Rozmiar wyświetlacza, WxH: 5,06 x 8,93 cm; 4 diag (10,2 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, WxH: 272 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza: Jasny, kolorowy wyświetlacz TFT 65k transflective, podwójna orientacja ekranu dotykowego; czytelny w słońcu
Ekran dotykowy
Waga: 289 g za pomocą dołączonego akumulatora litowo-jonowa; 11,7 uncji (333 g) z 3 baterie AA (brak w zestawie)
Bateria: Akumulator litowo-jonowe (w zestawie) lub 3 baterie AA (brak w zestawie); NiMH lub litowo poleca
Żywotność baterii: do 16 godzin (litowo-jonowe); do 22 godzin (baterie AA)
Ocena wody: IPX7
Odbiornik wysokiej czułości
Interfejs: USB o wysokiej szybkości i NMEA 0183 kompatybilny
Aparat fotograficzny: Tak (8 megapikseli z autofokusem, automatyczne geotagowanie)
Barometryczny
Elektroniczny kompas: Tak (3 kompensacją nachylenia osi)
Urządzenie do transferu jednostki (dane akcje bezprzewodowo z podobnych jednostek)
Mapy i pamięć
Mapa bazowa
Preinstalowanym mapy 1 rok subskrypcji BirdsEye Satellite gotowy do pobrania po zarejestrowaniu urządzenia.
Możliwość dodawania map
Wbudowana pamięć: 2,7 GB
Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD ™ (nie dołączone)
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)
Waypointy / ulubione / pozycje: 4000
Trasy: 200
Ścieżka: 10,000 punktów, 200 zapisanych śladów

Cechy Outdoor
Automatyczne trasowanie (zakręt po zakręcie trasy po drogach): Tak (z opcjonalnym Szczegółowe odwzorowanie dróg)
Geocaching obsłudze: Tak (bez papieru)
Custom maps kompatybilny
Polowanie / kalendarz ryby
Słońce i księżyc informacje
Tabele pływów: Tak (z opcjonalnym BlueChart)
Obliczenia Obszar
Przeglądarka zdjęć

Garmin Connect ™
Garmin Connect ™ kompatybilny (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)

Dodatkowy
Odbiornik GPS wysokiej czułości dla obu sygnałów GPS i GLONASS
250.000 geocache z preinstalowanym
Nowy ulepszony menedżer utwór

W pudełku
Montana 680
Bateria litowo jonowym
kabel USB
Ładowarka sieciowa
Instrukcje

Chcesz kupić Garmin Montana 610? Jesteś w odpowiednim miejscu! W kategorii Gps i nawigacja w sklepie online motocykle-wyposazenie można znaleźć duży wybór różnych modeli w najlepszej cenie. Znajdź najlepsze produkty motocykle-wyposazenie, dopasowane do twoich potrzeb w motardinn. Szukasz prezentu? Nie przegap wyprzedaży Elektronika .

Cechy

Zobacz więcej podobnych produktów:

Garmin - Elektronika - Gps i nawigacja

. Elektronika

Korzystając z poniższej tabeli, określ swój rozmiar. Jeśli jeden z Twoich wymiarów ciała znajduje się na granicy pomiędzy dwoma rozmiarami, zamów mniejszy rozmiar, aby strój bardziej przylegał, lub większy, aby odzież była luźniejsza. W przypadku, gdy wymiary klatki piersiowej i talii wskazują na dwa różne sugerowane rozmiary, zamów rozmiar odpowiadający wymiarowi klatki piersiowej.

Recenzje klientów i pytania dotyczące tego produktu (2)

Ocena produktu 5 / 5

(2017-04-08)

Różnice między montana montana 610 i 680?

Jakie są zasadnicze różnice (perf, opcje ...) między 610 i Montana Montana 680? dziękuję

(2017-03-27)

Poważna strona

poważne dostawy i śledzenie pakietu .Powierzchnia produkt ma dobre dopasowanie z opisem z prawidłowym miejscu doradcy taryfowego.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie
coinn

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs

(tylko istniejący klienci)

Ocena produktu:

Błędny kod

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Klienci, ktόrzy oglądali Garmin Montana 610, oglądali rόwnież:

imagen

Garmin Montana 610

$ 421.95

Przed: 514.57

Oszczędzasz 18.00%: $ 92.62

Rozmiar

Gwarancja najniższej ceny on-line!