Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Montana 610

  • Garmin Montana 610
  • Garmin Montana 610
  • Garmin Montana 610

Garmin Montana 610

Opis produktu Garmin Montana 610

GPS handheld iść zawsze i wszędzie

NOWOŚĆ sygnałów GPS i GLONASS - szybciej i lepiej naprawić satelitarnej

4 zewnątrz zoptymalizowany, podwójny wyświetlacz orientacji - najlepsza widoczność na Garmins największym ekranie w ręku, do czytelny w każdych warunkach

NOWOŚĆ Pochodzi z dużą zawartością preinstalowanym - rekreacyjny Mapa Europy, 250K skrzynek z Geocaching.com i 1 rok BirdsEye Satellite darmo

NOWOŚĆ Dodaje nowy Menedżer ścieżek na lepsze doświadczenie użytkownika i większej kontroli

NOWOŚĆ 8MP aparat - dla wysokiej rozdzielczości znacznikami geograficznymi zdjęć

Najbardziej wszechstronny nawigacji wszędzie - najbardziej wszechstronne funkcje, wyświetlacz i montaż

Barometryczny kompas i 3 osi

Montana Banner

Przeznaczony do stosowania na szlaku, na drodze lub na wodzie, 680t Montana Garmin poprowadzi Cię gdziekolwiek jesteś. Z ogromnej 4 "czytelny w słońcu ekran dotykowy, który oferuje krystalicznie czysty udoskonalone kolory, podwójny wyświetlacz orientacji i pozycjonowania GPS i GLONASS, aby śledzić swoje położenie szybciej i dokładniej, nawet w najbardziej wymagającym środowisku. Łatwo jest zobaczyć, gdzie jesteś w każdej chwili i wygodnie kontrolować nagranie utworu z nowym Menedżer śladów. Montana 680t posiada 3 osiowy kompas elektroniczny z barometrycznego wysokościomierza i pochodzi z rekreacyjny Mapa Europy i wolny 1 BirdsEye Satellite Imagery roku subscription1. Zarówno trwały i wodoodporny, Montana 680t dodaje 8MP aparat i jest zbudowany, aby wytrzymać elementy.
Zobacz Powiększenie

Montana 680 posiada 4 odkryty orientacji zoptymalizowany, podwójny ekran dotykowy, który oferuje najlepszą czytelność w każdych warunkach oświetlenia. Łatwy w obsłudze ekran dotykowy interfejs użytkownika oznacza będziesz spędzać więcej czasu korzystających z zewnątrz i mniej czasu na szukanie informacji. Poszukiwacze przygód kocham bardzo duży wyświetlacz z Montany, który zapewnia doskonałą czytelność powodu dużych pól danych i wyraźnie widocznych cech map. Zarówno trwałe i odporne na wodę, Montana 680t jest zbudowany, aby wytrzymać elementy. Nierówności, kurz, brud, wilgotność i woda nie są dopasowane do tego chropowaty nawigatora.


Weź znacznikami geograficznymi Zdjęcia

Lokalizacje przechwytywania i wspomnienia z Montana 680 zmodernizowane 8-megapikselowy aparat cyfrowy. Każde zdjęcie jest geotagged automatycznie z położenia, w którym zostało zrobione, co pozwala na poruszanie się z powrotem na tym samym miejscu, w przyszłości. Przystawki i przeglądać zdjęcia w orientację poziomą lub pionową. Śledź swoje zdjęcia i zobaczyć ich lokalizację na mapie za pomocą BaseCamp ™. Włóż kartę microSD ™, aby uzyskać więcej przechowywania zdjęć lub wyświetlić zdjęcia z innych urządzeń.


Keep Your Fix

Z nowym GPS wysokiej czułości i odbiornikiem GLONASS, Montana 680t lokalizuje pozycję szybko i precyzyjnie jego położenie, nawet w gęstym lesie i głębokie doliny. Korzyści są oczywiste - czy jesteś pod silną osłoną drzew, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, można liczyć na Montana 680t, które pomogą Ci znaleźć drogę, gdy tego najbardziej potrzebujesz.


Go Anywhere

Z tablicą kompatybilnych wierzchowce, Montana jest zaprojektowany do użytku w rowerach, w 4x4, na łodzi, a jako ręczny lub do wygodnego codziennego nawigacji w samochodzie. Użyj opcjonalny automatyczny mocowanie map City Navigator dla mówionego, zakręt po zakręcie kierunkach jazdy, lub spróbuj zamontować opcjonalny wytrzymała dla motocykla lub ATV.
Wszędzie

Montana 680 jest wyposażony w 1 roku BirdsEye Satellite Imagery subskrypcji dla wielkich zdjęć lotniczych w celu poprawy nawigacji, w przypadku, gdy chcesz więcej informacji dodanie nowych map do Montany jest łatwe. Ładowanie mapy TOPO i trafić na ślad, podłącz BlueChart® g2 fabrycznie karty na wielki dzień na wodzie, lub załadować dane map City Navigator na zakręt po zakręcie, jak dojechać. Lub przekształcenia map papierowych na pliki można pobrać do Montana z mapy niestandardowe.


Z łatwością poruszać

Nowa Montana 680t wyposażony jest w aplikację Menedżer ścieżek, które pozwala na nagrywanie, przeglądanie i analizowanie utworów w bardzo wygodny i intuicyjny sposób. Handheld ma kluczowe funkcje na zewnątrz, takie jak 3 osi pochylenia wyrównaną kompasu, który pokazuje swoje pozycji, nawet jeśli nadal jesteś, bez trzymania jej poziom. Posiada również wysokościomierz barometryczny, który śledzi zmiany ciśnienia, aby dokładnie określić swoją dokładną wysokość, a można nawet użyć go do wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może pomóc śledzić na zmienne warunki atmosferyczne.


Znajdź Fun

Montana 680 jest z preinstalowanym 250,000+ różne skrytki z geocaching.com i obsługuje elektronicznego geocaching. Pozwala Montana 680 do przechowywania i wyświetla kluczowe informacje, w tym cache lokalizacji, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania. Gdy chcesz dodać więcej pamięci podręcznej po prostu przesłać plik GPX do urządzenia i zachować polowanie dzieje.


Prześlij bezprzewodowo

Z Montana 680 można udostępniać waypointy, trasy i geocache bezprzewodowo z innych kompatybilnych użytkowników Garmin GPS. Po prostu naciśnij przycisk "Wyślij", aby przekazać informacje do innych jednostek.
Podwoić swoją moc

Montana 680 posiada podwójny układ Garmin akumulator, który gwarantuje maksimum niezależności. Będziesz miał możliwość korzystania z litowo-jonowy akumulator lub baterie alkaliczne AA tradycyjnych - w zależności od tego najbardziej Ci odpowiada.


Zaplanuj kolejną wycieczkę

Zatroszczyć się o kolejną przygodę z naszego wolnego oprogramowania BaseCamp ™, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, waypointy, trasy i ślady. To darmowe oprogramowanie planowania podróży nawet pozwala na tworzenie Garmin Adventures, które można podzielić się z przyjaciółmi, rodziną lub innymi odkrywców. BaseCamp wyświetla danych z map topograficznych w 2 D lub 3 D na ekranie komputera, w tym linie konturów i profili elewacyjnych. To również może przenieść prawie nieograniczoną ilość zdjęć satelitarnych do urządzenia z dołączonego BirdsEye Satellite Imagery subskrypcji.


Montana jest ostatecznym trwać nawigator dla poważnych przygód.Łatwiej Dostosuj

New Track Manager: Nowy Menedżer ścieżek pozwala na organizowanie i poruszać się waypointy, trasy i ścieżki z łatwością, a także zapewnia doskonałą kontrolę nad start / stop nagrywania utworu.


8-megapikselowy aparat fotograficzny: Zawiera cyfrowego aparatu 8 megapiksela, który umożliwia robienie zdjęć w krajobrazie i orientacji pionowej. Każde zdjęcie jest geotagged automatycznie z położenia, w którym zostało zrobione, co pozwala na poruszanie się tym dokładnie miejscu w przyszłości.


Zaawansowane funkcje skrótu: Czy to ładowania aplikacji, nawigację do punktu drogi, zmiana profilu lub dostosowanie określonych ustawień do własnych potrzeb, zaawansowane skróty pozwala łączyć te funkcje do tworzenia niestandardowych dopasowane, usprawnione doświadczenie. Każdy Montana zawiera fabrycznie załadowane skróty - Go Home, śledzić Zaloguj ON / OFF i Wyłącz nawigację - aby zacząć grę.


Więcej kokpity menedżerskie w wielu miejscach: z 1 naciśnięciem przycisku zasilania, można wyciągnąć multi orientacji pulpit z dowolnego miejsca - mapy, ekran główny, kompas, komputer pokładowy, stronę stanu i więcej - dzięki czemu można stworzyć więcej kokpity w wielu miejscach ,


Pełni Konfigurowalny Homescreen: Czy iść gdzieś często, ciągle zmieniać ustawienia lub tworzyć skróty, w pełni konfigurowalny ekran główny Montana pozwala wnieść do 16 pozycji z Gdzie ?, konfiguracja i skrótów na ekranie głównym, dzięki czemu można łatwo uzyskać do nich dostęp bez konieczności kliknij między ekranami.


Reorderable Opcje menu: Zmiana kolejności żadnego menu jednak chcesz korzystać z tej nowej funkcji, która utrzymuje się od stale przewijanie do dołu długiej listy.Smarter Profile: inteligentniejsze profile Montana wyposażone pamięta jaki profil uzywasz, oparty na górze, więc kiedy jesteś off road lub próbuje znaleźć sklep rowerowy, będzie można umieścić w dobrym nastroju, dzięki czemu można dostać się na Twój sposób szybko.Elastycznych Sterowanie: Nie podoba mi się sposób coś skonfigurować? Bez obaw. Z dotknięcia, możesz skonfigurować swoje aplikacje, łatwo i szybko się z elastycznych kontroli. Trzeba zamontować na prawej rękojeści? Nie ma problemu. Montana może pomieścić w lewo lub praworęcznych konfiguracje oparte na orientacji ekranu.


Własności fizyczne i działanie

Fizyczne wymiary: 7.48 x 14.42 x 3.64 cm

Rozmiar wyświetlacza, WxH: 5,06 x 8,93 cm; 4 diag (10,2 cm)

Rozdzielczość wyświetlacza, WxH: 272 x 480 pikseli

Typ wyświetlacza: Jasny, kolorowy wyświetlacz TFT 65k transflective, podwójna orientacja ekranu dotykowego; czytelny w słońcu

Ekran dotykowy

Waga: 289 g za pomocą dołączonego akumulatora litowo-jonowa; 11,7 uncji (333 g) z 3 baterie AA (brak w zestawie)

Bateria: Akumulator litowo-jonowe (w zestawie) lub 3 baterie AA (brak w zestawie); NiMH lub litowo poleca

Żywotność baterii: do 16 godzin (litowo-jonowe); do 22 godzin (baterie AA)

Ocena wody: IPX7

Odbiornik wysokiej czułości

Interfejs: USB o wysokiej szybkości i NMEA 0183 kompatybilny

Aparat fotograficzny: Tak (8 megapikseli z autofokusem, automatyczne geotagowanie)

Barometryczny

Elektroniczny kompas: Tak (3 kompensacją nachylenia osi)

Urządzenie do transferu jednostki (dane akcje bezprzewodowo z podobnych jednostek)

Mapy i pamięć

Mapa bazowa

Preinstalowanym mapy 1 rok subskrypcji BirdsEye Satellite gotowy do pobrania po zarejestrowaniu urządzenia.

Możliwość dodawania map

Wbudowana pamięć: 2,7 GB

Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD ™ (nie dołączone)

Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)

Waypointy / ulubione / pozycje: 4000

Trasy: 200

Ścieżka: 10,000 punktów, 200 zapisanych śladów


Cechy Outdoor

Automatyczne trasowanie (zakręt po zakręcie trasy po drogach): Tak (z opcjonalnym Szczegółowe odwzorowanie dróg)

Geocaching obsłudze: Tak (bez papieru)

Custom maps kompatybilny

Polowanie / kalendarz ryby

Słońce i księżyc informacje

Tabele pływów: Tak (z opcjonalnym BlueChart)

Obliczenia Obszar

Przeglądarka zdjęć


Garmin Connect ™

Garmin Connect ™ kompatybilny (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)


Dodatkowy

Odbiornik GPS wysokiej czułości dla obu sygnałów GPS i GLONASS

250.000 geocache z preinstalowanym

Nowy ulepszony menedżer utwór


W pudełku

Montana 680

Bateria litowo jonowym

kabel USB

Ładowarka sieciowa

Instrukcje


Witaj w naszej Garmin Montana 610 specjalnej promocji. W motardinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu motocykle-wyposazenie, ale również informacje na temat produktów motocykle-wyposazenie, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Urządzenia ręczny .

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Garmin Montana 610

GPS/GLONASS
Pulsometry
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Poważna strona

-

poważne dostawy i śledzenie pakietu .Powierzchnia produkt ma dobre dopasowanie z opisem z prawidłowym miejscu doradcy taryfowego.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij