Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Montana 680

Garmin Montana 680

Garmin Montana 680

  • Garmin Montana 680
  • Garmin Montana 680
  • Garmin Montana 680
  • Garmin Montana 680
  • Garmin Montana 680

Garmin Montana 680

Opis produktu Garmin Montana 680

GPS handheld iść nigdzie i wszędzie

Nowe GPS i GLONASS - szybciej i lepiej naprawić satelitarnej

4 "outdoor zoptymalizowany, podwójny wyświetlacz orientację - najlepsza widoczność na Garmins największym wyświetlaczem przenośnym, w celu łatwiejszego odczytania pod każdym stanie

NOWE Pochodzi z dużą zawartością preinstalowanym - 250K skrzynki z Geocaching.com i 1 rok za darmo BirdsEye Satellite Imagery1

NOWE Dodaje nowy Menedżer ścieżek dla lepszego komfortu użytkowania i większej kontroli

NOWE 8MP aparat - w przypadku obrazów o wysokiej rozdzielczości znacznikami geograficznymi

Najbardziej wszechstronna nawigacja wszędzie - najbardziej wszechstronne funkcje, wyświetlacz i montaż

Barometryczny kompas i 3 osi

Montana Banner

Przeznaczony do stosowania na szlaku, na drodze lub na wodzie, Montana 680 Garmin poprowadzi Cię gdziekolwiek jesteś. Dzięki ogromnej 4 "czytelny w słońcu ekran dotykowy, który oferuje krystalicznie czysty udoskonalone kolory, podwójny wyświetlacz orientacji i pozycjonowania GPS i GLONASS, aby śledzić swoje położenie szybciej i dokładniej, nawet w najbardziej wymagającym środowisku. Łatwo zobaczyć, gdzie jesteś w każdej chwili i wygodnie kontrolować nagranie utworu z nowej Menedżer śladów. Montana 680 posiada 3-osiowy kompas elektroniczny z wysokościomierza barometrycznego i pochodzi z wolna 1 rok BirdsEye Satellite Imagery subscription1. Oba trwały i wodoodporny, Montana 680 dodaje 8MP aparat i jest zbudowany by wytrzymać elements2.

Zobacz Powiększenie

Montana 680 posiada 4 "odkryty zoptymalizowany, podwójnej orientacji ekran dotykowy, który oferuje najlepszą czytelność w każdych warunkach oświetlenia. Łatwy w obsłudze dotykowy interfejs ekranu oznacza, że ​​będziesz spędzać więcej czasu korzystających z zewnątrz i mniej czasu na wyszukiwanie informacji. Przygód kochać Wyjątkowo duży wyświetlacz z Montany, który zapewnia świetną czytelność powodu dużych pól danych i wyraźnie widocznymi cechami map. Zarówno wytrzymałe i odporne na wodę, Montana 680 jest zbudowany aby wytrzymać elementy. Nierówności, kurz, brud, wilgotność i woda nie są dopasowane do tego wytrzymałe navigator2.

Weźmy Zdjęcia oznaczone tagiem geograficznym

lokalizacje wychwytywania i wspomnienia z Montana 680s zmodernizowane 8-megapikselowy aparat cyfrowy. Każde zdjęcie jest geotagged automatycznie z położenia, w którym zostało zrobione, co pozwala na poruszanie się z powrotem do tego dokładnie miejscu w przyszłości. Przystawki i przeglądanie zdjęć w orientacji poziomej lub pionowej orientacji. Śledzić swoje zdjęcia i zobacz ich lokalizacje na mapie z wykorzystaniem BaseCamp ™. Włóż kartę microSD ™, aby uzyskać więcej przechowywania zdjęć lub wyświetlić zdjęcia z innych urządzeń.

Keep Your Fix

Dzięki nowemu GPS wysokiej czułości i odbiornikiem GLONASS, Montana 680 lokalizuje pozycję szybko i precyzyjnie i utrzymuje swoją lokalizację nawet w gęstym lesie i głębokimi dolinami. Korzyści są oczywiste - czy jesteś pod silną osłoną drzew, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, można liczyć na Montana 680, które pomogą Ci znaleźć swoją drogę, gdy jej potrzebujesz najbardziej.

Idź gdziekolwiek

Z tablicy kompatybilnych wierzchowców, Montana jest przeznaczony do stosowania na rowerach, w 4x4, na łodziach oraz jako ręczny lub do wygodnego codziennego nawigacji w samochodzie. Za pomocą opcjonalnego automatycznego montowania z mapami City Navigator dla mówione, zakręt po zakręcie kierunkach jazdy, lub wypróbować opcjonalny wytrzymały uchwyt do motocykla lub ATV.

wszędzie

Montana 680 jest wyposażony w 1 rok subskrypcji BirdsEye Satellite Imagery dla świetnych zdjęć lotniczych w celu poprawy nawigacji, w przypadku, gdy chcesz więcej informacji dodawanie nowych map do Montany jest easy1. Załaduj mapy TOPO i trafić na szlak, podłączyć BlueChart® g2 fabrycznie karty na wielki dzień na wodzie, lub załadować City Navigator dane map dla zakręt po zakręcie, jak dojechać. Lub przekształcenia map papierowych na pliki można pobrać do Montany z własnych map.

Z łatwością poruszać

Nowa Montana 680 posiada aplikację Menedżer ścieżek, która pozwala rejestrować, przeglądać i analizować swoje utwory w bardzo wygodny i intuicyjny sposób. Handheld ma kluczowe funkcje na zewnątrz, takie jak 3-osiowy kompas plandeka wyrównaną który pokazuje swoje pozycji, nawet jeśli nadal jesteś, bez trzymania jej poziom. Posiada również wysokościomierz barometryczny, który śledzi zmiany ciśnienia wskazać dokładną wysokość, a można nawet używać go do wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może pomóc śledzić na zmienne warunki atmosferyczne.

Znajdź Fun

Montana 680 jest z preinstalowanym 250,000+ różne skrytki z geocaching.com i obsługuje elektronicznego geocaching. Pozwala to na przechowywanie Montana 680 i wyświetla kluczowe informacje cache, w tym miejscu, teren, trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania. Gdy chcesz dodać więcej pamięci podręcznej po prostu przesłać plik GPX do urządzenia i zachować polowanie dzieje.

Podziel się bezprzewodowo

Z Montana 680 można udostępniać waypointy, trasy i geocache bezprzewodowo z innymi kompatybilnymi użytkowników Garmin GPS. Po prostu naciśnij przycisk "Wyślij", aby przesłać informacje do innych jednostek.

Podwoić swoją moc

Montana 680 jest wyposażony w układ podwójnego Garmin baterii, która gwarantuje maksimum niezależności. Będziesz miał możliwość korzystania z litowo-jonowy akumulator lub baterie alkaliczne AA tradycyjne - cokolwiek najbardziej Ci odpowiada.

Zaplanować następną podróż

Zatroszczyć się o kolejną przygodę z naszego wolnego oprogramowania BaseCamp ™, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, waypointy, trasy i ślady. To bezpłatne oprogramowanie do planowania podróży, nawet pozwala na tworzenie Garmin Adventures, które można podzielić się z przyjaciółmi, rodziną lub innymi odkrywców. BaseCamp wyświetla dane map topograficznych w 2 D lub 3 D na ekranie komputera, w tym linie konturów i profili elewacyjnych. To również może przenieść prawie nieograniczoną liczbę obrazów satelitarnych do urządzenia z dołączonego BirdsEye Satellite Imagery subskrypcji.

Montana jest ostatecznym trwać navigator dla prawdziwych przygód.

¹One roku (pobierz oprogramowanie wymagane) BirdsEye Satellite Imagery. Za pomocą dołączonego subskrypcji BirdsEye Satellite Imagery z BaseCamp ™ przeniesienie niemal nieograniczoną ilość wysokiej rozdzielczości zdjęć satelitarnych do urządzenia przenośnego na 1 rok. Kiedy te obrazy zostały zintegrowane w urządzeniu, można z nich korzystać nie można w razie potrzeby - nawet po początkowa oferta 1 rok zabraknie. Dodatkowe subskrypcje BirdsEye Satellite Imagery można nabyć www.garmin.com/BirdsEye~~pobj.

²Water Ocena IPX7 może wytrzymać przypadkowe zanurzenie w wodzie do głębokości 1 metra przez maksymalnie 30 minut. Zobacz garmin.com/waterrating~~V więcej szczegółów.

Łatwiejsze Dostosuj

New Track Menedżer

Nowy menedżer Tor pozwala organizować i poruszać się waypointy, trasy i ścieżki z łatwością, a także zapewnia dużą kontrolę nad start / stop nagrywania utworu.

8-megapikselowy aparat fotograficzny

Zawiera aparat cyfrowy o rozdzielczości 8 megapikseli, który umożliwia robienie zdjęć w krajobrazie i orientacji pionowej. Każde zdjęcie jest geotagged automatycznie z położenia, w którym zostało zrobione, co pozwala na poruszanie się w tym samym miejscu, w przyszłości.

Zaawansowane funkcje skrótu

Czy to ładowania aplikacji, nawigowanie do punktu drogi, zmiana profilu lub dostosowując ustawienia do konkretnych potrzeb, rozszerzone skróty pozwala łączyć te funkcje, aby utworzyć niestandardowy dostosowany udoskonalonego doświadczenia. Każdy Montana zawiera fabrycznie załadowane skrótów - Go Home, śledzić Log ON / OFF oraz zatrzymania nawigacji - aby zacząć grę.

Więcej Pulpity w wielu miejscach

Z 1 naciśnięciem przycisku zasilania, można podciągnąć multi orientacji pulpit z dowolnego miejsca - mapy, ekran główny, kompas, komputer pokładowy, stronę stanu i więcej - dzięki czemu można stworzyć więcej kokpitów w wielu miejscach.

Pełni Konfigurowalny Homescreen

Czy iść gdzieś często stale zmieniać ustawienia lub tworzyć skróty, w pełni konfigurowalny ekran główny Montana pozwala wnieść do 16 pozycji z "Gdzie ?," "Setup" i "Na skróty" do ekranu głównego, dzięki czemu można je łatwo uzyskać dostęp bez konieczności klikania pomiędzy ekranami.

Reorderable Opcje menu

Zmiana kolejności dowolne menu jednak chcesz korzystać z tej nowej funkcji, która utrzymuje się od stale przewijanie do dołu długiej listy.

Smarter Profile

inteligentniejsze profile Montana wyposażone pamięta jaki profil uzywasz, oparty na górze, więc kiedy jesteś off road lub próbuje znaleźć sklep rowerowy, będzie można umieścić w odpowiednim nastawieniem, dzięki czemu można dostać się na drodze szybkiego ,

przystosowalnego Kontrole

Nie podoba mi się sposób coś skonfigurować? Bez obaw. Z kranu przycisku, można skonfigurować swoje aplikacje, łatwo i szybko elastycznych kontroli. Trzeba zamontować po prawej rękojeści? Nie ma problemu. Montana może pomieścić w lewo lub praworęcznych konfiguracje oparte na orientacji ekranu.

Własności fizyczne i działanie

Fizyczne wymiary 7.48 x 14.42 x 3.64 cm

Rozmiar wyświetlacza, WxH 5,06 x 8,93 cm; 4 "diag (10.2 cm)

rozdzielczość ekranu, WXH 272 x 480 pikseli

Typ wyświetlacza Jasny, transflective TFT 65k kolorów, podwójna orientacja ekranu dotykowego; czytelny w słońcu

Ekran dotykowy

Waga 289 g za pomocą dołączonego akumulatora litowo-jonowy; 11,7 uncji (333 g) z 3 baterie AA (brak w zestawie)

Akumulator litowo-jonowy (w zestawie) lub 3 baterie AA (brak w zestawie); NiMH lub litowo poleca

Żywotność baterii do 16 godzin (litowo-jonowe); do 22 godzin (baterie AA)

Ocena Woda IPX7

Wysoka czułość odbiornika

Szybki interfejs USB i NMEA 0183 zgodny

Aparat fotograficzny

Tak (8 megapikseli z autofokusem, automatyczne geotagowanie)

barometryczny

Elektroniczny kompas Tak (tilt kompensowane 3 oś)

Jednostka do przeniesienia jednostki (dane akcje bezprzewodowo z podobnych jednostek)

Mapy i Pamięć

Mapa bazowa

preinstalowanym mapy

1 rok subskrypcji BirdsEye Satellite gotowy do pobrania po zarejestrowaniu urządzenia.

Możliwość dodawania map

Wbudowana pamięć 2,7 GB

Akceptuje karty microSD ™, karty danych (brak w zestawie)

Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)

Waypointy / ulubione / lokalizacje 4000

trasy 200

Ślad 10,000 punktów, 200 utwory zapisane

Cechy Outdoor

Automatyczne trasowanie (zakręt po zakręcie trasy na drogach) Tak (z opcjonalnym Mapowanie szczegółowymi drogami)

Geocaching przyjazne Tak (bez papieru)

Niestandardowe mapy kompatybilne

Polowanie / kalendarz ryby

Słońce i księżyc informacji

tabele pływów TAK (z opcjonalnym BlueChart)

Wyliczenie Area

przeglądarka zdjęć

Garmin Connect ™

Garmin Connect ™ kompatybilne (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)

Dodatkowy

Dodatkowy

Odbiornik GPS wysokiej czułości dla obu sygnałów GPS i GLONASS

250.000 geocaches preinstalowanym

Nowy ulepszony menedżer utwór

W pudełku

Montana 680

Akumulator litowo-jonowy

kabel USB

ładowarka sieciowa

Instrukcje


Kupuj swoje ulubione Elektronika modele i ciesz się motocykle-wyposazenie. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Garmin Montana 680. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Garmin Montana 680, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w motocykle-wyposazenie telefonicznie lub email.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Garmin Montana 680

Właściwości
Kolor
Kolor
Właściwości
Właściwości
Właściwości
Właściwości
Właściwości
Właściwości

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Ogłoszenie

-

Raczej zadowolony. Atrakcyjna cena dostawy nie spełniają. 3 kolejne dni od daty przewidzianej. Nie zamówić awaryjne. Dla reszty wszystko jest idealne

Montana rowerowa

-

stosowane funkcje tego modelu GPS Montana 680, do stosowania w kolarstwie: częstość akcji serca, zapisy entrenamineto, planowanie, itp

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności