Garmin Montana 680

Garmin

$ 461.95

Przed: 563.35

Oszczędzasz 18.00%: $ 101.4

Minimalna cena online zbadane przeznetRivals

lupa

Garmin Montana 680

close

Garmin Montana 680

Garmin Montana 680

Garmin Montana 680

Garmin Montana 680

play-video

Garmin Montana 680

Opis produktu

GPS handheld iść nigdzie i wszędzie
Nowe GPS i GLONASS - szybciej i lepiej naprawić satelitarnej
4 "outdoor zoptymalizowany, podwójny wyświetlacz orientację - najlepsza widoczność na Garmins największym wyświetlaczem przenośnym, w celu łatwiejszego odczytania pod każdym stanie
NOWE Pochodzi z dużą zawartością preinstalowanym - 250K skrzynki z Geocaching.com i 1 rok za darmo BirdsEye Satellite Imagery1
NOWE Dodaje nowy Menedżer ścieżek dla lepszego komfortu użytkowania i większej kontroli
NOWE 8MP aparat - w przypadku obrazów o wysokiej rozdzielczości znacznikami geograficznymi
Najbardziej wszechstronna nawigacja wszędzie - najbardziej wszechstronne funkcje, wyświetlacz i montaż
Barometryczny kompas i 3 osi
Montana Banner
Przeznaczony do stosowania na szlaku, na drodze lub na wodzie, Montana 680 Garmin poprowadzi Cię gdziekolwiek jesteś. Dzięki ogromnej 4 "czytelny w słońcu ekran dotykowy, który oferuje krystalicznie czysty udoskonalone kolory, podwójny wyświetlacz orientacji i pozycjonowania GPS i GLONASS, aby śledzić swoje położenie szybciej i dokładniej, nawet w najbardziej wymagającym środowisku. Łatwo zobaczyć, gdzie jesteś w każdej chwili i wygodnie kontrolować nagranie utworu z nowej Menedżer śladów. Montana 680 posiada 3-osiowy kompas elektroniczny z wysokościomierza barometrycznego i pochodzi z wolna 1 rok BirdsEye Satellite Imagery subscription1. Oba trwały i wodoodporny, Montana 680 dodaje 8MP aparat i jest zbudowany by wytrzymać elements2.
Zobacz Powiększenie
Montana 680 posiada 4 "odkryty zoptymalizowany, podwójnej orientacji ekran dotykowy, który oferuje najlepszą czytelność w każdych warunkach oświetlenia. Łatwy w obsłudze dotykowy interfejs ekranu oznacza, że ​​będziesz spędzać więcej czasu korzystających z zewnątrz i mniej czasu na wyszukiwanie informacji. Przygód kochać Wyjątkowo duży wyświetlacz z Montany, który zapewnia świetną czytelność powodu dużych pól danych i wyraźnie widocznymi cechami map. Zarówno wytrzymałe i odporne na wodę, Montana 680 jest zbudowany aby wytrzymać elementy. Nierówności, kurz, brud, wilgotność i woda nie są dopasowane do tego wytrzymałe navigator2.
Weźmy Zdjęcia oznaczone tagiem geograficznym
lokalizacje wychwytywania i wspomnienia z Montana 680s zmodernizowane 8-megapikselowy aparat cyfrowy. Każde zdjęcie jest geotagged automatycznie z położenia, w którym zostało zrobione, co pozwala na poruszanie się z powrotem do tego dokładnie miejscu w przyszłości. Przystawki i przeglądanie zdjęć w orientacji poziomej lub pionowej orientacji. Śledzić swoje zdjęcia i zobacz ich lokalizacje na mapie z wykorzystaniem BaseCamp ™. Włóż kartę microSD ™, aby uzyskać więcej przechowywania zdjęć lub wyświetlić zdjęcia z innych urządzeń.
Keep Your Fix
Dzięki nowemu GPS wysokiej czułości i odbiornikiem GLONASS, Montana 680 lokalizuje pozycję szybko i precyzyjnie i utrzymuje swoją lokalizację nawet w gęstym lesie i głębokimi dolinami. Korzyści są oczywiste - czy jesteś pod silną osłoną drzew, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, można liczyć na Montana 680, które pomogą Ci znaleźć swoją drogę, gdy jej potrzebujesz najbardziej.
Idź gdziekolwiek
Z tablicy kompatybilnych wierzchowców, Montana jest przeznaczony do stosowania na rowerach, w 4x4, na łodziach oraz jako ręczny lub do wygodnego codziennego nawigacji w samochodzie. Za pomocą opcjonalnego automatycznego montowania z mapami City Navigator dla mówione, zakręt po zakręcie kierunkach jazdy, lub wypróbować opcjonalny wytrzymały uchwyt do motocykla lub ATV.
wszędzie
Montana 680 jest wyposażony w 1 rok subskrypcji BirdsEye Satellite Imagery dla świetnych zdjęć lotniczych w celu poprawy nawigacji, w przypadku, gdy chcesz więcej informacji dodawanie nowych map do Montany jest easy1. Załaduj mapy TOPO i trafić na szlak, podłączyć BlueChart® g2 fabrycznie karty na wielki dzień na wodzie, lub załadować City Navigator dane map dla zakręt po zakręcie, jak dojechać. Lub przekształcenia map papierowych na pliki można pobrać do Montany z własnych map.
Z łatwością poruszać
Nowa Montana 680 posiada aplikację Menedżer ścieżek, która pozwala rejestrować, przeglądać i analizować swoje utwory w bardzo wygodny i intuicyjny sposób. Handheld ma kluczowe funkcje na zewnątrz, takie jak 3-osiowy kompas plandeka wyrównaną który pokazuje swoje pozycji, nawet jeśli nadal jesteś, bez trzymania jej poziom. Posiada również wysokościomierz barometryczny, który śledzi zmiany ciśnienia wskazać dokładną wysokość, a można nawet używać go do wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może pomóc śledzić na zmienne warunki atmosferyczne.
Znajdź Fun
Montana 680 jest z preinstalowanym 250,000+ różne skrytki z geocaching.com i obsługuje elektronicznego geocaching. Pozwala to na przechowywanie Montana 680 i wyświetla kluczowe informacje cache, w tym miejscu, teren, trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania. Gdy chcesz dodać więcej pamięci podręcznej po prostu przesłać plik GPX do urządzenia i zachować polowanie dzieje.
Podziel się bezprzewodowo
Z Montana 680 można udostępniać waypointy, trasy i geocache bezprzewodowo z innymi kompatybilnymi użytkowników Garmin GPS. Po prostu naciśnij przycisk "Wyślij", aby przesłać informacje do innych jednostek.
Podwoić swoją moc
Montana 680 jest wyposażony w układ podwójnego Garmin baterii, która gwarantuje maksimum niezależności. Będziesz miał możliwość korzystania z litowo-jonowy akumulator lub baterie alkaliczne AA tradycyjne - cokolwiek najbardziej Ci odpowiada.
Zaplanować następną podróż
Zatroszczyć się o kolejną przygodę z naszego wolnego oprogramowania BaseCamp ™, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, waypointy, trasy i ślady. To bezpłatne oprogramowanie do planowania podróży, nawet pozwala na tworzenie Garmin Adventures, które można podzielić się z przyjaciółmi, rodziną lub innymi odkrywców. BaseCamp wyświetla dane map topograficznych w 2 D lub 3 D na ekranie komputera, w tym linie konturów i profili elewacyjnych. To również może przenieść prawie nieograniczoną liczbę obrazów satelitarnych do urządzenia z dołączonego BirdsEye Satellite Imagery subskrypcji.
Montana jest ostatecznym trwać navigator dla prawdziwych przygód.
¹One roku (pobierz oprogramowanie wymagane) BirdsEye Satellite Imagery. Za pomocą dołączonego subskrypcji BirdsEye Satellite Imagery z BaseCamp ™ przeniesienie niemal nieograniczoną ilość wysokiej rozdzielczości zdjęć satelitarnych do urządzenia przenośnego na 1 rok. Kiedy te obrazy zostały zintegrowane w urządzeniu, można z nich korzystać nie można w razie potrzeby - nawet po początkowa oferta 1 rok zabraknie. Dodatkowe subskrypcje BirdsEye Satellite Imagery można nabyć www.garmin.com/BirdsEye~~pobj.
²Water Ocena IPX7 może wytrzymać przypadkowe zanurzenie w wodzie do głębokości 1 metra przez maksymalnie 30 minut. Zobacz garmin.com/waterrating~~V więcej szczegółów.
Łatwiejsze Dostosuj
New Track Menedżer
Nowy menedżer Tor pozwala organizować i poruszać się waypointy, trasy i ścieżki z łatwością, a także zapewnia dużą kontrolę nad start / stop nagrywania utworu.
8-megapikselowy aparat fotograficzny
Zawiera aparat cyfrowy o rozdzielczości 8 megapikseli, który umożliwia robienie zdjęć w krajobrazie i orientacji pionowej. Każde zdjęcie jest geotagged automatycznie z położenia, w którym zostało zrobione, co pozwala na poruszanie się w tym samym miejscu, w przyszłości.
Zaawansowane funkcje skrótu
Czy to ładowania aplikacji, nawigowanie do punktu drogi, zmiana profilu lub dostosowując ustawienia do konkretnych potrzeb, rozszerzone skróty pozwala łączyć te funkcje, aby utworzyć niestandardowy dostosowany udoskonalonego doświadczenia. Każdy Montana zawiera fabrycznie załadowane skrótów - Go Home, śledzić Log ON / OFF oraz zatrzymania nawigacji - aby zacząć grę.
Więcej Pulpity w wielu miejscach
Z 1 naciśnięciem przycisku zasilania, można podciągnąć multi orientacji pulpit z dowolnego miejsca - mapy, ekran główny, kompas, komputer pokładowy, stronę stanu i więcej - dzięki czemu można stworzyć więcej kokpitów w wielu miejscach.
Pełni Konfigurowalny Homescreen
Czy iść gdzieś często stale zmieniać ustawienia lub tworzyć skróty, w pełni konfigurowalny ekran główny Montana pozwala wnieść do 16 pozycji z "Gdzie ?," "Setup" i "Na skróty" do ekranu głównego, dzięki czemu można je łatwo uzyskać dostęp bez konieczności klikania pomiędzy ekranami.
Reorderable Opcje menu
Zmiana kolejności dowolne menu jednak chcesz korzystać z tej nowej funkcji, która utrzymuje się od stale przewijanie do dołu długiej listy.
Smarter Profile
inteligentniejsze profile Montana wyposażone pamięta jaki profil uzywasz, oparty na górze, więc kiedy jesteś off road lub próbuje znaleźć sklep rowerowy, będzie można umieścić w odpowiednim nastawieniem, dzięki czemu można dostać się na drodze szybkiego ,
przystosowalnego Kontrole
Nie podoba mi się sposób coś skonfigurować? Bez obaw. Z kranu przycisku, można skonfigurować swoje aplikacje, łatwo i szybko elastycznych kontroli. Trzeba zamontować po prawej rękojeści? Nie ma problemu. Montana może pomieścić w lewo lub praworęcznych konfiguracje oparte na orientacji ekranu.
Własności fizyczne i działanie
Fizyczne wymiary 7.48 x 14.42 x 3.64 cm
Rozmiar wyświetlacza, WxH 5,06 x 8,93 cm; 4 "diag (10.2 cm)
rozdzielczość ekranu, WXH 272 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza Jasny, transflective TFT 65k kolorów, podwójna orientacja ekranu dotykowego; czytelny w słońcu
Ekran dotykowy
Waga 289 g za pomocą dołączonego akumulatora litowo-jonowy; 11,7 uncji (333 g) z 3 baterie AA (brak w zestawie)
Akumulator litowo-jonowy (w zestawie) lub 3 baterie AA (brak w zestawie); NiMH lub litowo poleca
Żywotność baterii do 16 godzin (litowo-jonowe); do 22 godzin (baterie AA)
Ocena Woda IPX7
Wysoka czułość odbiornika
Szybki interfejs USB i NMEA 0183 zgodny
Aparat fotograficzny
Tak (8 megapikseli z autofokusem, automatyczne geotagowanie)
barometryczny
Elektroniczny kompas Tak (tilt kompensowane 3 oś)
Jednostka do przeniesienia jednostki (dane akcje bezprzewodowo z podobnych jednostek)
Mapy i Pamięć
Mapa bazowa
preinstalowanym mapy
1 rok subskrypcji BirdsEye Satellite gotowy do pobrania po zarejestrowaniu urządzenia.
Możliwość dodawania map
Wbudowana pamięć 2,7 GB
Akceptuje karty microSD ™, karty danych (brak w zestawie)
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)
Waypointy / ulubione / lokalizacje 4000
trasy 200
Ślad 10,000 punktów, 200 utwory zapisane
Cechy Outdoor
Automatyczne trasowanie (zakręt po zakręcie trasy na drogach) Tak (z opcjonalnym Mapowanie szczegółowymi drogami)
Geocaching przyjazne Tak (bez papieru)
Niestandardowe mapy kompatybilne
Polowanie / kalendarz ryby
Słońce i księżyc informacji
tabele pływów TAK (z opcjonalnym BlueChart)
Wyliczenie Area
przeglądarka zdjęć
Garmin Connect ™
Garmin Connect ™ kompatybilne (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)
Dodatkowy
Dodatkowy
Odbiornik GPS wysokiej czułości dla obu sygnałów GPS i GLONASS
250.000 geocaches preinstalowanym
Nowy ulepszony menedżer utwór
W pudełku
Montana 680
Akumulator litowo-jonowy
kabel USB
ładowarka sieciowa
Instrukcje

Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Garmin Montana 680! Pomyśl o motardinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania motocykle-wyposazenie. motardinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Garmin. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Elektronika .

Cechy

Zobacz więcej podobnych produktów:

Garmin - Elektronika - Gps i nawigacja

. Elektronika

Korzystając z poniższej tabeli, określ swój rozmiar. Jeśli jeden z Twoich wymiarów ciała znajduje się na granicy pomiędzy dwoma rozmiarami, zamów mniejszy rozmiar, aby strój bardziej przylegał, lub większy, aby odzież była luźniejsza. W przypadku, gdy wymiary klatki piersiowej i talii wskazują na dwa różne sugerowane rozmiary, zamów rozmiar odpowiadający wymiarowi klatki piersiowej.

Opinie klientów i pytania (3)

Ocena produktu 5 / 5

(2017-02-06)

Precyzja

Witam, jaka jest dokładność GPS? dziękuję

(2017-01-22)

Ogłoszenie

Raczej zadowolony. Atrakcyjna cena dostawy nie spełniają. 3 kolejne dni od daty przewidzianej. Nie zamówić awaryjne. Dla reszty wszystko jest idealne

(2016-12-17)

Montana rowerowa

stosowane funkcje tego modelu GPS Montana 680, do stosowania w kolarstwie: częstość akcji serca, zapisy entrenamineto, planowanie, itp

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie
coinn

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs

(tylko istniejący klienci)

Ocena produktu:

Błędny kod

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Klienci, ktόrzy oglądali Garmin Montana 680, oglądali rόwnież:

 
Garmin Forerunner 735XT

Garmin

Forerunner 735XT

$ 437.9 $ 358.95

 
Garmin Etrex 20x

Garmin

Etrex 20x

$ 193.69 $ 154.95

 
Garmin Gps Map 64

Garmin

Gps Map 64

$ 290.9 $ 238.45

 
Garmin inReach SE+

Garmin

inReach SE+

$ 437.95

imagen

Garmin Montana 680

$ 461.95

Przed: 563.35

Oszczędzasz 18.00%: $ 101.4

Rozmiar

Gwarancja najniższej ceny on-line!