Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Speed and Cadence sensor

Garmin Speed and Cadence sensor

  • Garmin Speed and Cadence sensor
  • Garmin Speed and Cadence sensor
  • Garmin Speed and Cadence sensor

Garmin Speed and Cadence sensor

Opis produktu Garmin Speed and Cadence sensor

Monitorować swoją kadencję i / lub prędkość pedałowania podczas jazdy z tych łatwych w montażu czujników bezprzewodowych.


Wystarczy zamontować czujniki i jeździć. Bez magnesów i innych części narażonych na korekty, czujniki te są łatwe do zainstalowania, utrzymania i poruszania się między rowerami.


Czujnik kadencji laczy do dowolnego rozmiaru ramię korby i mierzy uderzeń pedałów na minutę, dzięki czemu można uzyskać jak najwięcej z treningu.


Czujnik prędkości przywiązuje do piasty koła i obu samorządów kalibruje z urządzenia Edge dać dokładną prędkość i dystans w każdym czasie, w tym pomieszczeniu na trenera turbo.


Połączyć je obie i poprawić swój życiowy lub zobaczyć, gdzie stoiska z zalet.Cechy:


- Czujnik prędkości


- Czujnik prędkości pokrowiec


- Sensor kadencji


- 3 paski czujnik kadencji


- Instrukcja


- Czujnik prędkości


- Czujnik prędkości pokrowiec


- Instrukcja


- Sensor kadencji


- 3 paski czujnik kadencji


- Instrukcja


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Garmin Speed and Cadence sensor jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Garmin Speed and Cadence sensor, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym motardinn. Nasza szeroka kolekcja Gps i nawigacja akcesoria zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z motocykle-wyposazenie w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w motardinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Opinie klientów i pytania (10)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Doskonała

-

Znacznie lepiej niż czujników magnetycznych. Działa bez trzasków i przerw.

Zadowolony!

-

Dobra jakość, cena jest również dobre!

Kompatybilność

-

Czy jest to zgodne z Fenix ​​3 (brak HR), ponieważ nie jest wymienione w kompatybilnych urządzeniach?

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, jest to zgodne z Garmin Fenix ​​3. uważa.

Dobry produkt z niektórych kwestii

-

Dostawa produktu była bardzo szybka z TrekkInn. Podczas gdy głównym Opakowanie szczelnie zamknięto pole Garmin nie ma uszczelki. Rozmiar i waga produktów są bardzo dobrze pasuje do roweru. Czujnik prędkości pasuje bez żadnych kłopotów. Czujnik kadencji wymaga trochę wysiłku z jego gumek. I przede wszystkim, próbowali produkt Garmin Fenix ​​3 godziny i parowanie było bardzo łatwe. Jednak jest trochę opóźnienia (4-5s), aby uzyskać odczyty kadencji na zegarek. Nie wiem, jak sprawdzić, że jadąc do czujnika prędkości. Lepiej jest ręcznie wprowadzić obwód koła do czujnika prędkości zamiast auto-kalibracji. Może to być spowodowane błędami GPS. Choć mierzy mój koła 2075mm, auto-kalibrator mierzona jako 1880mm który powodowałby błędu 9,4%. Ja również, próbował produkt z Mapmyride i Strava na moim telefonie. Mapmyride par z obu czujników i wyświetla odczyty w czasie rzeczywistym. par Strava tylko z czujnikiem i wyświetlaczy Średnia kadencja na swojej darmowej wersji, a nie wartości w czasie rzeczywistym kadencji. To doesnt pozwalają czujnik prędkości parowania i używa tylko GPS prędkości i że zbyt średnia prędkość dla wersji bezpłatnej oraz w czasie rzeczywistym na jednej składki.

Metr

-

Witam, Zastanawiam się, czy to Garmin czujnik prędkości i kadencji przyszedł z komputerem lub coś do odczytywania danych? IT CZY NIE pogodę państwa trzeba aplikację lub być inna jednostka komputerowa Fort zbierania danych. Dziękuję Ci

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, jeśli potrzebujesz kompatybilnego urządzenia Garmin, aby odczytać wszystkie dane. W opisie można znaleźć wszystkie urządzenia kompatybilne. pozdrowienia

Zgodność prędkości garmin i zestawu kadencji

-

Chciałbym, aby upewnić się przed zakupem tego produktu, jeśli jest zgodne z Samsung s-zdrowie beacause widzę go na liście dodatków, ale nigdzie na każdej stronie to stwierdzić, że jest ona zgodna?

Nasi eksperci odpowiadają

Jesteśmy przykro, ten produkt nie jest zgodny z inteligentnym Bluethoot więc nie można zsynchronizować z telefonem komórkowym. pozdrowienia

Dobra dobra

-

Dobra cena dobra jakość również szybka dostawa satysfakcji

Urządzenia wspierające

-

Czy wsparcie to czujnik Garmin Edge 500?

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, ten produkt nie jest, nie ma Garmin Edge 500 Pozdrowienia z kompatybilnością.

Satysfakcja

-

Zamontowane na drugim urządzeniu roweru, natychmiast rozpoznał. To była dobra okazja.

Zadowolony kupujący

-

Fantastyczny produkt o doskonałej pakowania w celu zapewnienia bezpieczeństwa elementu wysłane. Dostawa było zbyt szybko.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności