Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Strap For Forerunner 225

Garmin Strap For Forerunner 225

  • Garmin Strap For Forerunner 225
  • Garmin Strap For Forerunner 225
  • Garmin Strap For Forerunner 225

Garmin Strap For Forerunner 225

Opis produktu Garmin Strap For Forerunner 225

Trzymaj swój trening na torze - i być stylowe i wygodne - z tym regulowanej opaski na urządzeniu Forerunner 225. Zespół pochodzi z części szpilki, 2 śrubokręty do usuwania pin i instrukcją.

W sklepie motardinn z motocykle-wyposazenie znajdziesz Garmin Strap For Forerunner 225 w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Garmin Strap For Forerunner 225, m.in. z kategorii Elektronika od swojego sklepu motocykle-wyposazenie online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów motocykle-wyposazenie na temat sprzętu, a także opinie o Garmin Strap For Forerunner 225.

Cechy Garmin Strap For Forerunner 225

Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Ravis

-

Produkt zgodny, można łatwo zmienić.

Świetnie!

-

Orginalremen na zegarek poniósł poważny rozłam i jechał całkowicie przejść na kawałki, kiedy znalazłem to, ale przełączony tak, że mogę nadal korzystać z zegara na co dzień.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności