Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Suction Cup Mount for eTrex

  • Garmin Suction Cup Mount for eTrex
  • Garmin Suction Cup Mount for eTrex
  • Garmin Suction Cup Mount for eTrex

Garmin Suction Cup Mount for eTrex

Opis produktu Garmin Suction Cup Mount for eTrex

Masz funky, profilowana kreskę że przyzwyczajenie pozwalają zamontować poziom eTrex? Rozwiązanie: mount przyssawki. Stick zamontowania na wewnętrznej stronie przedniej szyby lub okna i zatrzasnąć eTrex na miejscu. Uchwyt jest przegubowy, dzięki czemu można dostosować do syta i dostać urządzenie z dala od bezpośredniego światła słonecznego.


INFORMACJA DLA KIEROWCÓW w Kalifornii i Minnesota: Prawo stanowe zabrania kierowcom w Kalifornii i Minnesota za pomocą uchwytów ssących na przedniej szybie podczas prowadzenia pojazdów mechanicznych. Powinny być stosowane inne opcje montażu Garmin deski rozdzielczej lub tarcia. Garmin nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek mandaty, kary lub szkody, które mogą powstać w wyniku zlekceważenia powyższych uwag. (Zobacz Kalifornia Kod Sekcja pojazdu 26708 (a) Statut Minnesota 2005, Sekcja 169,71)


Jesteś zainteresowany Garmin Suction Cup Mount for eTrex, odkryj również produkty motocykle-wyposazenie powiązane z marką Garmin w kategorii Elektronika i katalogu Gps i nawigacja akcesoria . Dodatkowo, kiedy kupujesz online w motardinn, twoim sklepie online motocykle-wyposazenie, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności