Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Topo Danmark Micro SD

  • Garmin Topo Danmark Micro SD
  • Garmin Topo Danmark Micro SD
  • Garmin Topo Danmark Micro SD

Garmin Topo Danmark Micro SD

Opis produktu Garmin Topo Danmark Micro SD

TOPO Danmark jest oparta na oficjalnych duńskich mapy topograficznej pokazano szczegółowy krajobraz z funkcji, w tym konturów wysokości, regionów leśnych, obszarów bagiennych i przybrzeżnych krzywych głębokość plus map batymetrycznych w wybranych jeziorach.


Nowy duński cyfrowego modelu terenu jest również do szczegółowego profilu 3-D, dzięki czemu jest idealnym map dla turystów, wędkarzy, geocacherów i dla wszystkich innych aktywności na świeżym powietrzu.


TOPO Danmark jest przeznaczony do użytku w Europie. Wszystkie treści i dane mapy są dostępne w języku duńskim. Instrukcja jest dostępna w języku duńskim i angielskim.Cechy:


• Zawiera topograficzne dane z Kort & Matrikelstyrelsen (KMS - oficjalna duńska agencja map).


• Zawiera przeszukiwania punktów użyteczności publicznej (POI), w tym restauracje, hotele, parkingi i wiele innych.


• Wyświetla wybrane śródlądowych map jezioro o głębokości konturów i sondowań głębin.


• Zawiera cyfrowe elewacji Model (DEM) dane z KMS.


• Zapewnia automatyczne trasowanie do pieszych i rowerowych w całej pełnej sieci dróg i szlaku.


W sklepie motardinn z motocykle-wyposazenie znajdziesz Garmin Topo Danmark Micro SD w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Garmin Topo Danmark Micro SD, m.in. z kategorii Elektronika od swojego sklepu motocykle-wyposazenie online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów motocykle-wyposazenie na temat sprzętu, a także opinie o Garmin Topo Danmark Micro SD.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności