Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Vivofit

  • Garmin Vivofit
  • Garmin Vivofit
  • Garmin Vivofit

Garmin Vivofit

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Garmin Vivofit

Centrum Zespół, który porusza się w tempie swoim życiu


Dowiaduje się, poziomu aktywności i przypisuje indywidualną dzienny cel


Wyświetla kroki, kalorie, dystans i monitory snu


Pary z monitor¹ tętna na działalność sportowo


1 rok oraz żywotność baterii; resistant² wody


Zapisz, gps i udostępniać swoje postępy w Garmin Connect ™


Bez względu na poziom sprawności, wiesz już aktywne kroki można podjąć teraz może poprawić ogólny wellness dziś, jutro i dobrze na przyszłość. I choć wydaje się proste, aby wydostać się z tego krzesła częściej i przejść, co trzymać, to inna sprawa. To miejsce, gdzie vívofit może zamienić dobre intencje w przez całe życie nawyków. Jest to jedyny zespół, siłownia, że ​​wita z indywidualną codziennej cel, śledzi postępy i przypomina, kiedy nadszedł czas, aby przenieść.Zindywidualizowane codzienne cele:


vívofit uczy aktualny poziom aktywności, a następnie przypisuje osiągalny codziennie cel. Jak spełnić swoje cele pośrednie, będzie vívofit dostosować swój cel na następny dzień, stopniowo trąca się w kierunku zdrowszego stylu życia. Na Garmin Connect ™, naszej społeczności wolnego siłowni online, można zarobić wirtualne odznaki i przeglądać swoje postępy.Informuje czas i czas, aby przejść:


Badania pokazują, długotrwałych okresów bezczynności takich jak siedzi przy biurku zmniejsza produkcję w organizmie enzymów tłuszczach spalania. Można odwrócić ten efekt przez robić częste, krótkie przerwy spacer przez cały dzień. I choć możesz stracić poczucie czasu i zapomnieć, aby przenieść, vívofit wie. Na wyświetlaczu pojawia się czerwony pasek ruch po 1 godzinie bezczynności i buduje kiedy siedzę zbyt długo. Wystarczy chodzić na kilka minut, aby przywrócić pasek przesuwania.Trzymaj się:


Gdy jesteś gotowy do podjęcia kolejnych kroków w kierunku poprawy zdrowia, vívofit posiada dodatkowe funkcje, aby utrzymać motywację. Użyj monitor¹ tętna z vívofit nagrywać dane tętna i uzyskać dokładniejsze spalanie kalorii informacji dla każdej działalności fitness takich jak pracy lub sesji na siłowni. Również w Garmin Connect, możesz dołączyć do wyzwania internetowych z innymi użytkownikami vívofit lub rozpocząć własną konkurencję z przyjaciółmi, aby konkurować o wirtualnych odznak i praw chwalenie.Zawsze na:


vívofit następuje postęp 24/7 i może zatrzymać się na dłużej niż rok bez wymiany baterii. Ustaw tryb uśpienia, gdy idziesz do łóżka i vívofit będzie kontrolował resztę. Na Garmin Connect, można zobaczyć łączną liczbę godzin snu, jak również okresy ruchu i spokojny sen. Zespół vívofit jest resistant² wody, więc można prysznic lub złapany w deszczu, bez obaw.Get Connected:


Za dotknięciem jednego przycisku, można bezprzewodowo zsynchronizować vívofit z Garmin Connect, aby zobaczyć pełny obraz swoich postępów, dołącz wyzwania internetowych i zarabiać wirtualne odznaczenia dla dodatkowej motywacji. Możesz uzyskać dostęp do naszego społeczeństwa internetowego z komputera lub z kompatybilnym telefonem device³ z aplikacji Garmin Connect ™ Mobile.Dane techniczne:


Własności fizyczne i działanie


Wymiary jednostki 21mm szerokości x 10.5mm grubości


Rozmiary opasek na rękę (długość) 120 175mm (mały); 152 210 mm (duży)


Wymiary wyświetlacza 25,5 mm wysokiej szerokości x 10 mm


Waga 25.5g


Komórki baterii CR1632 dwie monety wymienne


Żywotność baterii 1 rok lub większa


GPS Enabled Nie


Wodoodporny Tak (do 50 m)Cechy:


Historia Sklepy więcej niż 1 miesiąc od 24/7 danych działalności na urządzenia między synchronizacji


Monitor pracy serca kompatybilny Tak


Wireless Sync Tak (Inteligentna technologia Bluetooth® lub USB ANT ™ Memory Stick)


Garmin Connect ™ Kompatybilny Tak


Dostosowywane ekrany danych Tak


Na polach urządzeń danych / ekrany liczby Codzienny kroku, Gol odliczania, dystans, kalorie, pory dnia, częstość akcji serca i tętnaW zestawie:


vívofit z dużych i małych zespołu


USB ANT ™ Memory Stick


Dokumentacja


Chcesz poznać, inne powiązane produkty motocykle-wyposazenie od Garmin? W motardinn, kupisz potrzebny sprzęt Smart bands, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Garmin Vivofit jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Garmin Vivofit

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij