Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Vivosmart HR+

  • Garmin Vivosmart HR+
  • Garmin Vivosmart HR+

Garmin Vivosmart HR+

Opis produktu Garmin Vivosmart HR+

Inteligentne Aktywny Tracker z nadgarstka oparciu tętna Plus GPS

GPS śledzi dystans i tempo, podczas gdy mapowanie bieg lub spacer

Wodoodporny, elegancki zespół jest wygodny do noszenia przez cały dzień, a zawsze na dotykowym wyświetlaczu pokazuje swoje statystyki, nawet w świetle słonecznym

Mierzy kroki, dystans, kalorie, podłogi wspiął, intensywność aktywności i tętno na swoim wrist¹

Otrzymuj pełną gamę inteligentnych powiadomień, który obejmuje e-mail, rozmowy, tekstu, alarmy Social Media i więcej - wszystko z wrist¹

Automatyczna synchronizacja z Garmin Connect ™ Mobile, aby dołączyć do wyzwania fitness, przeglądać dane i odbierać inteligentnej coachingu

Pomiar intensywności Aktywny Nadgarstek oparciu tętna

vívosmart HR + aktywność tracker używa Elevate ™ nadgarstka tętna technology² do monitorowania tętna na nadgarstku 24/7. To daje swobodę pracy się jednak chcesz, bez dodatkowego pasa do pomiaru tętna potrzebne. Korzystanie tętno, vívosmart HR + zapewnia spalone kalorie informacji. Czy wybierasz się na jogging, grać w gry z przyjaciółmi lub wypróbować nową klasę obóz, to ilościowo intensywność zajęć fitnessu wykorzystaniem intensywności minut. Funkcja ta pozwala na monitorowanie postępów w celach działalności rekomendowanych przez organizacje zdrowotne, takie jak Światowa Organizacja Zdrowia. Dodatkowo można korzystać z vívosmart HR + jako paska tętna na nadgarstku, gdy w połączeniu z innymi kompatybilnymi urządzeniami Garmin.

Take Your aktywny na siłownię lub Szlaki

vívosmart HR + inteligentny Aktywność tracker² jest w stanie śledzić dystans, czas i tempo działania wewnątrz lub na zewnątrz. Z GPS, można uzyskać jeszcze bardziej dokładne dystans i tempo statystyk, jak również mapę aktywności podczas pracy lub spaceru na świeżym powietrzu. Oprócz śledzenia Runs kroków i kalorii, vívosmart HR + środki podłogi wspiął i intensywności minut.

Połącz się

vívosmart HR + automatycznie synchronizuje się ze swoim smartfonem w ciągu dnia, aby zapisać swoje statystyki do naszego darmowego społeczności internetowej. Wystarczy pobrać Garmin podłączenia telefonu do telefonu lub zalogować się do Garmin Connect ™ poprzez pulpicie, gdzie można zaoszczędzić, plan i podziel się swoją aktywność i pokonać wczoraj w codziennej liczby kroków. Połącz się z innymi użytkownikami wyzwanie i konkurować. Szczegółowe śledzenie kalorii, można utworzyć konto w MyFitnessPal i połączyć je z konta Garmin Connect. To pozwala na porównanie kalorii spożywanych do spalanych kalorii, które vívosmart HR + zapisy przez cały dzień.

Przenieś IQ

Z Move IQ, nie ma potrzeby, aby uruchomić lub zatrzymać stoper działalność po rozpoczęciu nowej działalności. vívosmart HR + potrafi automatycznie odróżnić ruchów, takich jak chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, pływanie i nawet przy użyciu eliptyczny trener. Możesz przejrzeć wszystkie swoje codzienne zajęcia na temat Garmin Connect ™.

Inteligentne Możliwości

Bądź aktywny i związane z vívosmart HR + inteligentnego śledzenia aktywności. Za każdym razem, otrzymasz powiadomienie z kompatybilnego smartfonu, twój vivosmart HR + delikatnie wibruje i automatycznie wyświetla informacje. Po prostu dotknij i przesuń palcem po ekranie, aby przeczytać więcej. Inne związane funkcje pozwalają na sterowanie muzyką a działania VIRB kamery (sprzedawany oddzielnie) lub znaleźć niesłuszna telefonu.

Wczoraj pokazał, na co dzień

vívosmart HR + dowiaduje się Twój obecny poziom aktywności, a następnie przypisuje osiągalną dzienny krok cel. Jak spełnić swoje cele pośrednie, będzie dostosować swój cel na następny dzień, stopniowo trąca się w kierunku zdrowszego stylu życia. Przez cały dzień, przypomina Ci pozostać aktywni w pogotowiu bar ruch i drgania jeśli byłeś nieaktywny przez 1 godzinę. Idź na krótki spacer, aby wyzerować licznik bezczynności.


W motardinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla motocykle-wyposazenie, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Garmin Vivosmart HR+? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w motardinn w katalogu Elektronika i kategorii Bransoletki aktywności oferujemy produkty motocykle-wyposazenie, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Garmin Vivosmart HR+

Pulsometry
Kolor

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Pływanie?

-

Model ten jest używany do pływania?

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć! Nie czuję ... nadają się do pływania są pod następującym linkiem: https://www.swiminn.com/swimming/electronics-watches-and-stopwatches/6022/s~~HEAD=pobj dzięki!

Dobry produkt

-

Dobry prosty i podstawowy produkt. Służy do krążenia pracującym czujnika działa dobrze pod warunkiem, że nie mają włosy na ramieniu ... (miło pracować bez cardio pasa) łatwe i proste, ale skuteczne programowanie przeciwko oświadczenia wysokościach szybki zawodne rozrządu GPS jest precyzyjne połączenie Bluetooth jest wiarygodne z Garmin Connect używać Android pełna konfiguracja odbywa się za pomocą komputera nie żałuje dla mojego użytku

Wskazanie wielkości

-

Witam, Jaki rozmiar st bransoletki regularna lub XL? Sportowo.

Nasi eksperci odpowiadają

Jest onesize, ale trzeba wyciąć pasek do utrzymywania nadgarstka zgodnie z instrukcjami wewnątrz pudełka. dziękuję

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij