Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Vivosmart HR+

  • Garmin Vivosmart HR+
  • Garmin Vivosmart HR+
  • Garmin Vivosmart HR+

Garmin Vivosmart HR+

Opis produktu Garmin Vivosmart HR+

Inteligentne Aktywny Tracker z nadgarstka oparciu tętna Plus GPS

GPS śledzi dystans i tempo, podczas gdy mapowanie bieg lub spacer

Wodoodporny, elegancki zespół jest wygodny do noszenia przez cały dzień, a zawsze na dotykowym wyświetlaczu pokazuje swoje statystyki, nawet w świetle słonecznym

Mierzy kroki, dystans, kalorie, podłogi wspiął, intensywność aktywności i tętno na swoim wrist¹

Otrzymuj pełną gamę inteligentnych powiadomień, który obejmuje e-mail, rozmowy, tekstu, alarmy Social Media i więcej - wszystko z wrist¹

Automatyczna synchronizacja z Garmin Connect ™ Mobile, aby dołączyć do wyzwania fitness, przeglądać dane i odbierać inteligentnej coachingu

Pomiar intensywności Aktywny Nadgarstek oparciu tętna

vívosmart HR + aktywność tracker używa Elevate ™ nadgarstka tętna technology² do monitorowania tętna na nadgarstku 24/7. To daje swobodę pracy się jednak chcesz, bez dodatkowego pasa do pomiaru tętna potrzebne. Korzystanie tętno, vívosmart HR + zapewnia spalone kalorie informacji. Czy wybierasz się na jogging, grać w gry z przyjaciółmi lub wypróbować nową klasę obóz, to ilościowo intensywność zajęć fitnessu wykorzystaniem intensywności minut. Funkcja ta pozwala na monitorowanie postępów w celach działalności rekomendowanych przez organizacje zdrowotne, takie jak Światowa Organizacja Zdrowia. Dodatkowo można korzystać z vívosmart HR + jako paska tętna na nadgarstku, gdy w połączeniu z innymi kompatybilnymi urządzeniami Garmin.

Take Your aktywny na siłownię lub Szlaki

vívosmart HR + inteligentny Aktywność tracker² jest w stanie śledzić dystans, czas i tempo działania wewnątrz lub na zewnątrz. Z GPS, można uzyskać jeszcze bardziej dokładne dystans i tempo statystyk, jak również mapę aktywności podczas pracy lub spaceru na świeżym powietrzu. Oprócz śledzenia Runs kroków i kalorii, vívosmart HR + środki podłogi wspiął i intensywności minut.

Połącz się

vívosmart HR + automatycznie synchronizuje się ze swoim smartfonem w ciągu dnia, aby zapisać swoje statystyki do naszego darmowego społeczności internetowej. Wystarczy pobrać Garmin podłączenia telefonu do telefonu lub zalogować się do Garmin Connect ™ poprzez pulpicie, gdzie można zaoszczędzić, plan i podziel się swoją aktywność i pokonać wczoraj w codziennej liczby kroków. Połącz się z innymi użytkownikami wyzwanie i konkurować. Szczegółowe śledzenie kalorii, można utworzyć konto w MyFitnessPal i połączyć je z konta Garmin Connect. To pozwala na porównanie kalorii spożywanych do spalanych kalorii, które vívosmart HR + zapisy przez cały dzień.

Przenieś IQ

Z Move IQ, nie ma potrzeby, aby uruchomić lub zatrzymać stoper działalność po rozpoczęciu nowej działalności. vívosmart HR + potrafi automatycznie odróżnić ruchów, takich jak chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, pływanie i nawet przy użyciu eliptyczny trener. Możesz przejrzeć wszystkie swoje codzienne zajęcia na temat Garmin Connect ™.

Inteligentne Możliwości

Bądź aktywny i związane z vívosmart HR + inteligentnego śledzenia aktywności. Za każdym razem, otrzymasz powiadomienie z kompatybilnego smartfonu, twój vivosmart HR + delikatnie wibruje i automatycznie wyświetla informacje. Po prostu dotknij i przesuń palcem po ekranie, aby przeczytać więcej. Inne związane funkcje pozwalają na sterowanie muzyką a działania VIRB kamery (sprzedawany oddzielnie) lub znaleźć niesłuszna telefonu.

Wczoraj pokazał, na co dzień

vívosmart HR + dowiaduje się Twój obecny poziom aktywności, a następnie przypisuje osiągalną dzienny krok cel. Jak spełnić swoje cele pośrednie, będzie dostosować swój cel na następny dzień, stopniowo trąca się w kierunku zdrowszego stylu życia. Przez cały dzień, przypomina Ci pozostać aktywni w pogotowiu bar ruch i drgania jeśli byłeś nieaktywny przez 1 godzinę. Idź na krótki spacer, aby wyzerować licznik bezczynności.

Własności fizyczne i działanie

Fizyczne wymiary obwodu nadgarstka: 136 192 mm, regularne; 180 224 mm x duża

Rozmiar wyświetlacza, WxH 25,3 mm x 10,7 mm

rozdzielczość ekranu, WXH 160 x 68 pikseli

Ekran dotykowy

Tryb wyświetlania Negative

Waga

31,0 g, prawidłowe; 33,0 g, X duża

Akumulator Bateria litowa bateria

Żywotność baterii do 5 dni oglądać / tryb śledzenia działalności (monitoring 24/7 tętna, bez GPS) lub do 8 godzin przy użyciu GPS

Ocena woda 5 ATM

włączony GPS

Wysoka czułość odbiornika

barometryczny

Powiadomienia inteligentne (wyświetlacze e-mail, tekst i inne alarmy, gdy w połączeniu z kompatybilnym telefonem)

Alarm wibracyjny: (wybór między tonów alarmowych i / lub alarm wibracyjny)

sterowanie muzyką

Znajdź mój telefon

kontrola VIRB®

Funkcje zegarka czas, data, kalendarz i alarm

funkcje biegowe

Wirtualny Pacer ™ (porównuje bieżące tempo docelowy)

Akcelerometr (oblicza odległość do treningów wewnętrznych, bez konieczności czujnikiem na nogę)

osobiste rekordy

Funkcje zwiększające wydajność

Czujnik tętna Tak (oparte na nadgarstek)

Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości)

Auto Lap® (automatyczne rozpoczynanie nowego okrążenia)

Alert / odległość Czas (wyzwala alarm po osiągnięciu celu)

Tętno obliczanie kalorii w oparciu

Oblicza spalone kalorie

Konfigurowalny ekran (y)

Odporny na wstrząsy

Cechy śledzenie aktywności

krokomierz

Celem Auto (uczy swój poziom aktywności i przypisuje codziennie krok cel)

Przenieś Bar (wyświetla się na urządzeniu po okresie bezczynności; chodzić na kilka minut, aby go zresetować)

Monitorowanie uśpienia (monitory sumie sen i okresy ruchu lub spokojny sen)

Garmin Connect ™

Garmin Connect ™ kompatybilne (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)

Automatyczna synchronizacja (automatycznie przesyła dane do komputera)

Dodatkowy

Dodatkowy

Oblicza podłogi wspiął: Tak

minut Intensywność: Tak

Alerty tętna: Tak

Łączność bezprzewodowa: Tak (ANT + ™ oraz Bluetooth Smart)


Korzystaj z naszych ofert dla Garmin Vivosmart HR+. W twoim sklepie online motocykle-wyposazenie, w motardinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem motocykle-wyposazenie. Możesz także sprawdzić inne kategorie motocykle-wyposazenie i znaleźć produkty marki Garmin w najlepszej cenie.

Cechy Garmin Vivosmart HR+

Pulsometry
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Bransoletka garmin hr +

-

Witam, Jestem zainteresowany kupnem tego produktu, ale nie widzę ich wielkość. Jest o rozmiarze SM lub L? D'Avance dziękuję. Z poważaniem. Marjorie Bissat

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć, to jest standardowa wersja: 36-192 mm. serdecznie

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij