Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Globalstar

Globalstar Spot Gen3

Globalstar Spot Gen3

  • Globalstar Spot Gen3
  • Globalstar Spot Gen3
  • Globalstar Spot Gen3

Globalstar Spot Gen3

Opis produktu Globalstar Spot Gen3

Najnowsze generowanie wielokrotnie nagradzanych urządzeń typu Spot, Spot Gen3 daje Ci krytyczną, oszczędną linię komunikacji, wykorzystującą 100% technologię satelitarną.

Gdy twoje przygody zabiorą Cię poza serwis komórkowy, SPOT Gen3 pozwala rodzinie i znajomym, że jesteś w porządku, lub wysyła oddziały ratownicze do swojego położenia GPS, wszystko za jednym naciśnięciem przycisku. Dodaj to wytrzymałe, kieszonkowe urządzenie do swojego niezbędnego sprzętu i pozostań w kontakcie wszędzie tam, gdzie się poruszasz. Długa przygoda na żywo.

ZASTRZEŻONE USŁUGI DOSTĘPNE TYLKO Z SPOT GEN3:

Specjalnie dostosowane funkcje śledzenia SPOT Gen3 dostosowują Twoje doświadczenie SPOT do następnego poziomu.

Tylko z SPOT Gen3 śledzi ruch aktywny niezależnie od poziomu wybranego śledzenia (podstawowe, nieograniczone lub ekstremalne).

Czujnik drgań informuje użytkownika o konieczności wysyłania aktualizacji uaktualnień podczas jej przenoszenia i zatrzymania.

(To świetna nowa funkcja oszczędzania baterii! Nie musisz pamiętać o ponownym ustawianiu śledzenia po 24 godzinach.)

Nowe opcje śledzenia:

Nieograniczone śledzenie Ustaw go i zapomnij. Ustaw wstępnie swój SPOT Gen3, aby wysyłał utwory z prędkością przygód. Zmień utwory, aby wysłać co 5, 10, 30 lub 60 minut. SPOT Gen3 wysyła utwory w wybranym przez siebie tempie, dopóki urządzenie zostanie włączone i przeniesione (nie ma potrzeby ponownego ustawiania po 24 godzinach). Śledzenie nie powstrzymuje się, dopóki nie.

Skrajne śledzenie

Korzystaj z wszystkich funkcji Unlimited Tracking, ale z dodatkową możliwościami, aby zmieniać swoją trasę o co 2½ minuty. Nie przegap kroku ze zwiększonymi prędkościami śledzenia!

ZASTRZEŻONE CECHY TYLKO DOSTĘPNE Z SPOT GEN3

Dłuższa żywotność baterii

SPOT Gen3 ma około dwukrotnie większą żywotność baterii SPOT Satellite Messenger!

Opcje akumulatora Teraz dostępne są dodatkowe opcje, jak zasilić system SPOT:

4 baterie AAA Energizer® Ultimate Lithium 8x (L92)

4 akumulatory wielokrotnego użytku AAA Energizer® NiMH (NH12)

Zasilanie linii za pomocą 5-krotnego połączenia USB. (SPOT Gen3 nie jest wodoszczelny, gdy jest zasilany z sieci).

PODSTAWOWE CECHY ZAWIERAJĄCE SPOT GEN3

SOS

Wystarczy nacisnąć przycisk, Centrum koordynacji reagowania na sytuacje kryzysowe GEOS dostarcza współrzędnych GPS i informacji lokalnym zespołom reagowania, na przykład kontaktując się z 9 1 1 respondentami w Ameryce Północnej i 1 1 2 respondentami w Europie Przycisk SOS dotyczy wyłącznie sytuacji kryzysowych.

Zameldować się

Pozwól, aby rodzina i przyjaciele wiedzieli, że jesteś ok, gdy jesteś poza zasięgiem telefonów komórkowych. Wyślij wstępnie zaprogramowaną wiadomość tekstową z współrzędnymi GPS lub e-mail z linkiem do Google Maps ™ do kontaktów z Twoją lokalizacją. Po naciśnięciu przycisku wiadomość jest wysyłana za pośrednictwem poczty elektronicznej lub SMS do maksymalnie 10 wstępnie określonych kontaktów, a punkt trasy jest zapisywany na koncie SPOT w celu późniejszego odwołania. Zapisane punkty trasy można łatwo zintegrować z kontem SPOT Shared Page lub SPOT Adventure.

Wsparcie

Informuj osobistych kontaktów, że potrzebujesz pomocy w sytuacjach zagrażających życiu.

Wiadomość niestandardowa

Pozostań w kontakcie z siecią, wysyłając niestandardową wiadomość.

Konfiguruj wiadomość przed wyjazdem, aby wysłać do kontaktów z lokalizacją GPS. Użyj tej funkcji jako dodatkowego komunikatu OK lub przenieść alert pomocy osobistej do tej funkcji wiadomości, jeśli korzystasz z usługi SPOT Assist w przycisku Pomoc.

Śledzenie

Pozwól, aby przyjaciele i rodzina postępowali zgodnie z Twoimi postaciami w czasie rzeczywistym w niemal czasie rzeczywistym i zapisywali punkty drogowe, aby móc później przeanalizować całą trasę.

CO JEST ZAWARTE:

Spot Gen3

Pasek

Kabel USB

Skrócona instrukcja obsługi

Carabiner

Baterie

OKULAR

Wysokość: 3.43 '(8.72 cm)

Szerokość: 2,56 "(6,5 cm)

Grubość: 1 "(2,54 cm)

Waga: 4,0 oz (114g) z bateriami litowymi

Temp. Robocza: 30C do 60C (22F do 140F)

Wysokość robocza: 100 m do + 6500 m (328 ft do + 21,320 ft)

Wilgotność: MIL STD 810F, metoda 507,3, od 95% do 100%.

Wibracje: na SAE J1455

Typ Baterii:

4 AAA Energizer Lithium Ultimate 8X

Lub 4 akumulatory AAA Energizer NiMH


Myślisz o zakupie Globalstar Spot Gen3? Jest to jeden z top produktów motardinn, sklepu online motocykle-wyposazenie. Cena 152.45 $, jest limitowana! W motardinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Globalstar w super cenie. Wszystkie nasze produkty motocykle-wyposazenie posiadają gwarancję producenta.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Globalstar Spot Gen3

Modalność
Kolor
Kolor
Czujniki
Właściwości
Aktywność

Opinie klientów i pytania (8)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Abonament miesięczny / roczny

-

Czy abonament miesięczny / roczny jest wymagany do korzystania z tego urządzenia Szukam odbiornika GPS ładunków, który będzie nadawał swoją lokalizację i zapewnia historię ruchu w czasie rzeczywistym z dobrym czasem działania baterii i powinien być wodoodporny Czy to odpowiednie urządzenie?

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, do korzystania z tego urządzenia wymagana jest miesięczna lub roczna subskrypcja Globalstar.
Tutaj możesz znaleźć wszystkie informacje na ten temat:
https://www.findmespot.com/SPOTBusiness/lander.php
pozdrowienia

Spot gen 3

-

To działa dobrze na trek przez Sarek. Jednak to kosztuje około 2500 SEK rocznie bez względu na to, ile go używać i pomyślałem, pokazały wyraźnie dość.

Wielki

-

Bardzo dobra jednostka dla bezpieczeństwa w dzikich obszarach.

Doskonałe narzędzie śledzenia

-

Doskonały produkt, który jest łatwy w konfiguracji i użyciu.

Przydatne urządzenie.

-

Twoi bliscy zawsze będą wiedzieć, gdzie jesteś. Przydatne urządzenie.

Spot 3

-

Cześć, jestem patrząc na zakup miejsce gen 3 i zastanawiałem się, czy to będzie działać w Australii i jeśli będę musiał zapłacić za dodatkowy subskrypcji użyć go tutaj? Dzięki, Dave T

Nasi eksperci odpowiadają

Tak,
To działa w Australii i należy zatrudnić abonament z findmyspot z niego korzystać. Pozdrowienia. Można przeczytać więcej informacji tutaj: http://au.findmespot.com/en/index.php?cid=131
Pozdrowienia.

Globalstar spot gen3

-

Jej dobrze, że twoi bliscy wiedzą dokładnie, gdzie jesteś specjalnie podczas podróży na dwóch kółkach lub udać się gdzieś daleko.

Spot gen 3

-

Mam nadzieję, że do korzystania z miejscem tylko dla uspokojenia

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty