Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Grex

Grex G9.1 Evolve Kinetic

  • Grex G9.1 Evolve Kinetic
  • Grex G9.1 Evolve Kinetic

Grex G9.1 Evolve Kinetic

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Grex G9.1 Evolve Kinetic

EVOLVE jest aktualizacja pełnej twarzy, odwróć się, nowoczesny i sportowy charakter modelu G9.1. Jego wygląd został znacznie wzmocniony dzięki kolorowym skoordynowane zdejmować i prać wewnętrzną wyściółką z wapna zielone detale.

Nowa wersja oferuje uderzające Dual kombinacje kolorów dla straży shell / podbródka, dodatkowo wzmacniając jej modne odwołania.

G9.1 EVOLVE jest zatwierdzona w P / J podwójnej konfiguracji. System podnoszenia Dual Control, umieszczony w centrum osłony podbródka, pozwala na łatwą, jedną ręką otwór.

Ponadto charakteryzuje się pełnym systemu wentylacji: Przednie wloty powietrza połączone z wyciągiem (wbudowany w tylny spojler), co zapewnia doskonałą wentylację wewnętrzną. Wizjer z mechanizmem szybkiego uwalniania klamry jest gotowy do użycia z mgły Pinlock® odporne daszkiem wewnętrzna (sprzedawany oddzielnie).

Wreszcie, G9.1 EVOLVE posiada VPS wewnętrzne filtry słoneczne (UV 400 ochrony, który może być obsługiwany z zewnątrz) i system retencji Microlock.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Grex G9.1 Evolve Kinetic lub innych produktach marki Grex w kategorii Ochrona ciała w motardinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport motocykle-wyposazenie z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Kaski, możesz wybrać produkty motocykle-wyposazenie od Grex, jednej z największych marek w branży.

Cechy Grex G9.1 Evolve Kinetic

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Niezły

-

Miasto w ogóle nie jest zły. Należy jednak pamiętać, że pokazuje trochę gorzej niż Nolan dnia wewnętrzna wyściełana i ma brodę pokrytą pod brodą.

Nolan technologii

-

Dobrych materiałów i wykończeń. Lekkie i wygodne, doskonała wentylacja.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij