Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Hebo

Hebo Box Light for Life

Hebo Box Light for Life

  • Hebo Box Light for Life
  • Hebo Box Light for Life
  • Hebo Box Light for Life

Hebo Box Light for Life

Opis produktu Hebo Box Light for Life

"LIGHT FOR LIFE" to system bezpieczeństwa, który jest wyłączony z kasków HEBO Zone5. Ten system jest zintegrowany z hełmami Hebo Zone5, więc musisz tylko nabyć niezbędne urządzenia, aby go aktywować, ponieważ instalacja ta jest już standardowa na hełmach.

LATA DLA ELEKTRONIKA ŻYCIA. Aktywacja tej pozycji w elektronicznym pudełku daje Ci drugą pozycję.


Lubisz Hebo Box Light for Life? Zapoznaj się z kolekcją motocykle-wyposazenie i odkryj duży wybór produktów do Kaski i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla motocykle-wyposazenie. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Kaski jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności