Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Hebo

Hebo Mechanism Boa for Boots Tech Comp

Hebo Mechanism Boa for Boots Tech Comp

  • Hebo Mechanism Boa for Boots Tech Comp
  • Hebo Mechanism Boa for Boots Tech Comp

Hebo Mechanism Boa for Boots Tech Comp

Opis produktu Hebo Mechanism Boa for Boots Tech Comp

Wyprodukowany z powlekany PU skóra 2,4 / 2,6 mm grubości wysokiej jakości. NOWE płaski kształt dla lepszego dopasowania i konnej. Łatwy dostęp do wnętrza i komfort. Przeprojektowany przedni ochraniacz przód i rozszerzenie fałdu obszarów. Twardego tworzywa sztucznego zamknięcia może zostać zastąpiony.

Dane techniczne:

Kompozycje: Aluminium


Jeśli interesuje Cię Hebo Mechanism Boa for Boots Tech Comp, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii Obuwie marki Hebo mają najwyższą jakość. Hebo projektuje produkty specjalnie dla , które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak Hebo Mechanism Boa for Boots Tech Comp już dziś!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności