Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Hebo

Hebo Trial Montesa Classic

Hebo Trial Montesa Classic

  • Hebo Trial Montesa Classic
  • Hebo Trial Montesa Classic
  • Hebo Trial Montesa Classic

Hebo Trial Montesa Classic

Opis produktu Hebo Trial Montesa Classic

Rękawice TRIAL MONTESA CLASSIC produkowane z wysokiej odporności na rozciąganie, z nylonu tkanki Hebo logo umieszczonego na palcu, syntetyczna skóra zmywalna zapewnienie niezbędnej wrażliwości na jeździe, regulowane na rzepy i mikro wstrzykuje zamykanie, używane przez najlepszych zawodników.

Dane techniczne:

Kompozycje: Boraken syntetyczne


Zamawiaj Hebo Trial Montesa Classic i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Hebo Trial Montesa Classic, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Hebo Trial Montesa Classic w magazynie w cenie 27.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Offroad , znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Hebo Trial Montesa Classic

Kolor
Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności