Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Hebo

Hebo Trial Team Gloves

  • Hebo Trial Team Gloves
  • Hebo Trial Team Gloves
  • Hebo Trial Team Gloves

Hebo Trial Team Gloves

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Hebo Trial Team Gloves

Dane techniczne:

Rękawice TRIAL TEAM produkowane z wysokiej odporności na rozciąganie, z nylonu tkanki Hebo logo umieszczonego na palcu, syntetyczna skóra zmywalna zapewnienie niezbędnej wrażliwości na jeździe, regulowane na rzepy i mikro wstrzykuje zamykanie, używane przez najlepszych zawodników.

Kompozycje: BORAKEN syntetyczne


Hebo Trial Team Gloves dostępny w różnych typach. Kup go w motardinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Hebo Trial Team Gloves posiada oficjalną gwarancję marki Hebo. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Rękawice i kategorii Offroad .

Cechy Hebo Trial Team Gloves

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty