Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Hebo

Hebo Trial Zone 4

Hebo Trial Zone 4

Hebo Trial Zone 4

  • Hebo Trial Zone 4
  • Hebo Trial Zone 4
  • Hebo Trial Zone 4
  • Hebo Trial Zone 4
  • Hebo Trial Zone 4

Hebo Trial Zone 4

Opis produktu Hebo Trial Zone 4

Dane techniczne:

Obudowa: Wykonana z włókna szklanego o wysokim module. Używanie 2 miary dla lepszego dopasowania w każdym rozmiarze.

EPS: Wykonane z ekspandowanego polistyrenu na trzech gęstościach. Dwa wewnętrzne narzędzia Eps.

Wewnątrz: w pełni wymienny. Wykonane przy użyciu różnych gęstości pianki laminowanej, pokryte hypoalergicznym materiałem Coolmax dla idealnego komfortu.

Zamykanie: Regulowany napęd Micro Quick Closing Exclusive By Hebo

Chłodzenie: dwa przednie i dwa na górze ze zdejmowanymi pokrywami i czterema tylnymi wylotami wentylacyjnymi, aby zapewnić wewnętrzne chłodzenie pomiędzy EPS a skorupą, tworząc uczucie chłodu wewnątrz.

Daszek: Wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS, ekskluzywne śruby boczne Hebo wykonane z aluminium

Waga: 950 50 gr.

Kompozycje: Włókno szklane WYRAŹNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, dzięki czemu można go używać tylko w krajach, w których zatwierdzono europejską homologację ECE / ONU R22.05. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie tego hełmu w innych krajach, które nie podlegają niniejszej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego w tych krajach. Za pomocą tego zawiadomienia nabywca zdaje sobie sprawę z tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym ta europejska homologacja ECE / ONU R22.05 nie jest homologowana, przyjmując odpowiedzialność za jego użytkowanie w tych krajach , zrzekając się odpowiedzialności i / lub odszkodowania wobec TRADEINN w przypadku jakiegokolwiek wypadku lub uszkodzenia jakiegokolwiek rodzaju. W szczególności ten hełm nie jest przeznaczony do użytku w USA lub Kanadzie, ponieważ nie spełnia wymagań tych krajów.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Hebo Trial Zone 4 lub innych produktach marki Hebo w kategorii Kaski w motardinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport motocykle-wyposazenie z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Kaski trail , możesz wybrać produkty motocykle-wyposazenie od Hebo, jednej z największych marek w branży.

Cechy Hebo Trial Zone 4

Kierowca Motocyklowy
System zamykania
Homologacja
Kolor
Wiek
Materiał
Aktywność

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności