Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Held

Held Evo Thrux Kangaroo

Held Evo Thrux Kangaroo

Held Evo Thrux Kangaroo

  • Held Evo Thrux Kangaroo
  • Held Evo Thrux Kangaroo
  • Held Evo Thrux Kangaroo
  • Held Evo Thrux Kangaroo
  • Held Evo Thrux Kangaroo

Held Evo Thrux Kangaroo

Opis produktu Held Evo Thrux Kangaroo

Cechy:


- Specjalna fl na szwie


- Pasek na tunel


- Regulacja na rzep na nadgarstkach i mankietach


- Elastyczne panele ze skóry na plecach, kciuk i fi ngers


- Daszek wytrzeć


Zabezpieczenie:


- Twardy plastik ochrona przegubów


- Kevlar ® ochrona na odwrocie strony


- Strona dłoni pokryta twardego plastiku i wzmocnione SUPERFABRIC ® (32% poliester, 68% żywica epoksydowa)


- SUPERFABRIC ® wzmocnienia na ngers Fi i krawędzią dłoniDane techniczne:


Zewnętrzna powłoka:


- Wysoce odporne na ścieranie skóry kangura palm


- Skóra bydlęca giętki grzbiet


- Trwałe kolory i odporne na pot


Podszewka:


- Bez podszewki


Jeśli szukasz Held Evo Thrux Kangaroo, masz szczęście. W sklepie motocykle-wyposazenie znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w motardinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Rękawice. motardinn oferuje ekskluzywne produkty Wyroby skórzane męskie dla wielu aktywności. Wyroby skórzane męskie zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy Held Evo Thrux Kangaroo

Rozmiar
Użycie
Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Trzymał evo thrux kangur

-

Używając tej rękawicy od kilku tygodni, jakość jest bardzo wysoka i wydaje się, że mogłoby się to przydać dobrze. Określona jako zimowa rękawiczka, ale może być zimna w długotrwałych przejazdach na autostradach. Świetna rękawiczka w super cenie chciałbym ponownie. Wysyłka do Sydney była nieco opóźniona, ale nic zbyt drastycznego, miałem znaczniejsze opóźnienia z rodziną karczmy w czasach szczególnie wtedy, gdy restocking

Przegląd od dłuższego czasu odbyło się phantom-użytkownika; przegląd motardinn.

-

Jeśli chodzi o firmę MotardInn: Moje zamówienie zostało wysłane z Hiszpanii (gdzie firma znajduje), jednak nadal przybył w terminie dwóch dni od złożenia zamówienia. Łał! To było dobrze zapakowane i miał ładny odbiór (w języku hiszpańskim) i notatka w nim. Imponujący! Odnośnie Evo-Thrux rękawicę: Jako użytkownik długoletniego posiadanego Phantom (3 pary, zużyta od wielu wypadkach Racing), byłem pełen obaw zamawiania „ustąpić” w wysokiej jakości rękawiczki z Phantom. Ale ponieważ nie mam już wyścigu nie chciała spędził 300+ na parze Phantom rękawice wyścigowych, a następnie trzeba przełamać ich przez długi czas. Evo-Thrux są dobrze wykonane, i wydaje się być bardzo podobna do Phantom, tylko nieco lżejsze / krótszy / tańsze w pewien sposób. Wydaje się być doskonałą jakość i czuję się pewnie byłoby zapewnić taką samą ochronę jak Phantom, ale tylko na jeden wielki katastrofie natomiast Phantom może obsługiwać dwa duże awarie przed wymianą. Ponieważ jeżdżę tylko na ulicy, I Do not planu na upaść wiele, więc oszczędności warto. Nawet bardziej, rękawica jest bardziej elastyczne i wrażliwe niż masywnej Phantom, więc jest bardziej wygodny w użyciu zarówno od razu po wyjęciu z pudełka i prawdopodobnie na dłuższą metę. Mam nadzieję, że to pomoże innym.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności