Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Held

Held Evo Thrux Kangaroo

Held Evo Thrux Kangaroo

Held Evo Thrux Kangaroo

  • Held Evo Thrux Kangaroo
  • Held Evo Thrux Kangaroo
  • Held Evo Thrux Kangaroo
  • Held Evo Thrux Kangaroo
  • Held Evo Thrux Kangaroo

Held Evo Thrux Kangaroo

Opis produktu Held Evo Thrux Kangaroo

Cechy:


- Specjalna fl na szwie


- Pasek na tunel


- Regulacja na rzep na nadgarstkach i mankietach


- Elastyczne panele ze skóry na plecach, kciuk i fi ngers


- Daszek wytrzeć


Zabezpieczenie:


- Twardy plastik ochrona przegubów


- Kevlar ® ochrona na odwrocie strony


- Strona dłoni pokryta twardego plastiku i wzmocnione SUPERFABRIC ® (32% poliester, 68% żywica epoksydowa)


- SUPERFABRIC ® wzmocnienia na ngers Fi i krawędzią dłoniDane techniczne:


Zewnętrzna powłoka:


- Wysoce odporne na ścieranie skóry kangura palm


- Skóra bydlęca giętki grzbiet


- Trwałe kolory i odporne na pot


Podszewka:


- Bez podszewki


Held Evo Thrux Kangaroo jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie motocykle-wyposazenie znajdziesz Held Evo Thrux Kangaroo i powiązane produkty. Nasza gama produktów Wyroby skórzane męskie została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Held Evo Thrux Kangaroo

Rozmiar
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Held evo thrux kangura

-

Wspaniały produkt. Jakość, dopasowanie, ogólna jakość wykonania, break-in jest za opis OEM / roszczenia. Całkowicie spełnił wszystkie oczekiwania. Chociaż its dopiero kilka tygodni, dopasowanie i styl jest super! Ive własnością innych wstrzymanych wcześniej rękawice i ta najnowsza iteracja jest zgodny z tego, co oczekują. Nie było żadnych lub bardzo niewiele (drobne długość gwintu stickout, a nie starannie przycięte dala jak mogłoby być) zauważalny klasyfikacji dół w tym pokoleniu życia produktu. Jeśli jest to coś w moich poprzednich parach, w pełni spodziewać się osiągnąć wieloletnie bezproblemowe użytkowanie pustce jakiejkolwiek ściskanie, bunching lub wstrząsami w każdym z pokładów lub ogólnym mocowania. Motardinn ma najlepszą cenę każdej firmy that's Ive zbadane i niesie doskonały wybór i od głównych sprawdzonych marek. Jedynym problemem było to przyjechaliśmy napotkał około 2 tygodnie po obiecanym terminie; które mogły zostać nadana w okresie świątecznym. Ponadto, cena spadła kolejne 3 USD na stronie internetowej, zanim otrzymał przesyłkę.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności