Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

HJC

HJC IS 17 Armada

HJC IS 17 Armada

HJC IS 17 Armada

HJC IS 17 Armada

HJC IS 17 Armada

  • HJC IS 17 Armada
  • HJC IS 17 Armada
  • HJC IS 17 Armada
  • HJC IS 17 Armada
  • HJC IS 17 Armada
  • HJC IS 17 Armada
  • HJC IS 17 Armada

HJC IS 17 Armada

Opis produktu HJC IS 17 Armada

Zaawansowana powłoka z poliwęglanu: lekkie, doskonałe dopasowanie i komfort dzięki zaawansowanej technologii CAD.

Cechy:

Aerodynamiczna powłoka z dużym oczkiem dla lepszej widoczności.

Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna One Touch: przyciemniona na dym 3-stopniowa regulacja SunShield szybko i łatwo się otwiera (zgłoszenie patentowe).

ACS Advanced Channeling System wentylacji: Pełny przepływ powietrza od przodu do tyłu przepłukuje ciepło i wilgoć.

Odpinane, odprowadzające wilgoć i bezzapachowe wnętrze z zaawansowaną antybakteryjną tkaniną.

System wymiany tarczy RapidFire: Prosty i bezpieczny system grzechotki zapewnia ultra szybkie, beznarzędziowe usuwanie i instalację dla wydajnej pracy.

Micro Buckle z paskiem retencyjnym: szybkie zwolnienie i regulowane.

Pinlock przygotował tarczę i zawiera.

Pinlock 100% Max vision Wkładka przeciwmgielna.

ECE 22,05

Dane techniczne:

Maksymalna wizja

Zdejmowane i zmywalne

Anti Uv

Typ tarczy

Mechanizm daszka z szybkim uwalnianiem

System odporny na zarysowania systemu Sunvisor

Przeciw mgielny

Pinlock w zestawie

Micro Buckle

Rowek do okularów * Hełmy są zawsze dostarczane z przezroczystym ekranem. WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, dzięki czemu można go używać tylko w krajach, w których zatwierdzono europejską homologację ECE / ONU R22.05. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie tego hełmu w innych krajach, które nie podlegają niniejszej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego w tych krajach. Za pomocą tego zawiadomienia nabywca zdaje sobie sprawę z tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym ta europejska homologacja ECE / ONU R22.05 nie jest homologowana, przyjmując odpowiedzialność za jego użytkowanie w tych krajach , zrzekając się odpowiedzialności i / lub odszkodowania wobec TRADEINN w przypadku jakiegokolwiek wypadku lub uszkodzenia jakiegokolwiek rodzaju. W szczególności, ten hełm nie jest przeznaczony do użytku w USA lub Kanadzie, ponieważ nie spełnia wymagań tych krajów.


Kupuj swoje ulubione Ochrona ciała modele i ciesz się motocykle-wyposazenie. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu HJC IS 17 Armada. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu HJC IS 17 Armada, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w motocykle-wyposazenie telefonicznie lub email.

Cechy HJC IS 17 Armada

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Mikrometryczna regulacja klamry

-

W przeszłości Ive zamówiłem ten sam kask z innej stronie żądającej mieć Średnicówki klamrę regulującą jako systemu blokującego, a kiedy został wydany, że wasn'ta klamra systemu, ale raczej podwójnego Dring. Czy wy mnie zapewnić, że jest to regulacja mikrometryczna klamra, przed zakupem?

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj! Tak, jest to klamra mikrometryczna regulacja. Dzięki!

100% poleca

-

Są bardzo wygodne, a co najważniejsze bardzo niski poziom hałasu, małe rzeźbione kości, aby być ostrożnym z takimi zapytać. Kadłub jest prawdziwe, nawet piękniejsze niż zdjęcie, mam już zrobione kilka kilometrów bez żadnych skarg. W moim przypadku, co bardziej patrzę w kasku jest bezpieczeństwo, to nie ma 5 * ostre i hałasu zarówno doskonałe plamy. Wewnętrzne okulary nie są najciemniejsze Widziałem jednak wykonywać swoją pracę w 100% i są bardzo łatwe w obsłudze nawet w rękawicach.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij