Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Hjc

Hjc RPHA10 Plus Elsword

  • Hjc RPHA10 Plus Elsword
  • Hjc RPHA10 Plus Elsword
  • Hjc RPHA10 Plus Elsword

Hjc RPHA10 Plus Elsword

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Hjc RPHA10 Plus Elsword

Premium Integrated Matrix (PIM) budowy, który obejmuje trzy diff materiałów erent włókno węglowe, aramidowe i włókna szklanego, aby stworzyć niepowtarzalny tkana mieszankę, która produkuje zarówno powłokę wyjątkowo silny i wyraźnie lżejszy.Cechy:


Max przepływ powietrza Top Vent: Zmienny przepływ powietrza jest regulowany przez glovefriendly tarcze na każdym otworu dolotowego.

Superior automatyczne ryglowanie tarcza z wiosennej sterowany dźwignią.

Pozycja początkowa 5mm Tarcza zwalniając system blokowania tarczy.

SilvercoolPlus (Ginkgo) wnętrza: Wilgoć odprowadzanie wilgoci i zapachów wnętrze z tkaniny zaawansowane srebra anty bakteryjne. Korony i poduszki policzkowe są zdejmowane i zmywalne.

Wymiana systemu RapidFire Tarcza: Prosty i bezpieczny system zapadkowy zapewnia ultra tarcza szybko, narzędzia mniej demontażu i instalacji do eksploatacji Effi czającej.

To jest standardowo wyposażony zarówno w 2D Mrocznej Tarczy dymu i mgły pinlock Wstaw Przeciwdziałania obiektywem.Dane techniczne:


lżejsze: 1250 g

PIM

Srebrny Super Plus

Zdejmować i prać

Anty UV

Rodzaj tarczy

Osłona mechanizmu szybkiego zwalniania

Pinlock zawarte

Pierścień D

Okulary rowek


Witaj w naszej Hjc RPHA10 Plus Elsword specjalnej promocji. W motardinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu motocykle-wyposazenie, ale również informacje na temat produktów motocykle-wyposazenie, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Kaski integralne .

Cechy Hjc RPHA10 Plus Elsword

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności