Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Interphone cellularline

Interphone cellularline Interphone Sport Twin Pack

Interphone cellularline Interphone Sport Twin Pack

  • Interphone cellularline Interphone Sport Twin Pack
  • Interphone cellularline Interphone Sport Twin Pack
  • Interphone cellularline Interphone Sport Twin Pack

Interphone Cellularline Interphone Sport Twin Pack

Opis produktu Interphone cellularline Interphone Sport Twin Pack

Inteligentny i podłączone!

Interphone Sport jest domofon dla ludzi, którzy lubią pozostawać w kontakcie. Dzięki Bluetooth® w smartfonie, można słuchać muzyki z jakością dźwięku hi fi i otrzymywać instrukcje od nawigatora. I można udostępniać muzykę z pasażerem i słuchać ulubionych stacji radiowych.

Łącząc technologię i łączność, Interphone Sport to idealny towarzysz podróży dla ludzi, którzy lubią się bawić dzielenie emocje motocykl podróży z przyjaciółmi.

Jest wyposażone w zaawansowane funkcje, które pozwalają go podłączyć do dowolnego interkom Bluetooth na rynku. Może być aktywowana przez komendy głosowe (VOX) i automatycznie łączy się ponownie, jeśli połączenie z innymi motocyklami jest stracone.

Z Interphone Sport, przyjmowania i wprowadzania tych połączeń niekończąca nie będzie już problemem, dzięki swojej wielkiej żywotności baterii.


Interphone cellularline Interphone Sport Twin Pack jest idealny, by dopełnić twój sprzęt motocykle-wyposazenie. W twoim sklepie online motardinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na motardinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym motocykle-wyposazenie znajdziesz inne produkty motocykle-wyposazenie dopełniające Interphone cellularline Interphone Sport Twin Pack.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Interphone cellularline Interphone Sport Twin Pack

Rodzaj produktu

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Interphone linia komórkowa sport interkomowe dwupak

-

bardzo zadowolony

Interphone sportu

-

wygląda wszystko, co mogę powiedzieć o tym sporcie interkomu jest to, że jest to doskonałe urządzenie, nie będą rozczarowani. jeśli jesteś zadowolony z ceny, po prostu go.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij