Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Interphone cellularline

Interphone cellularline Travel Battery Charger

  • Interphone cellularline Travel Battery Charger
  • Interphone cellularline Travel Battery Charger
  • Interphone cellularline Travel Battery Charger

Interphone cellularline Travel Battery Charger

Opis produktu Interphone cellularline Travel Battery Charger

Ładowarkę "niewidzialne" baterię tak małe może być ukryta w przypadku na wtyczce zasilania, Ładowarka USB jest bardzo wygodna ładowarka podróżna, która wykorzystuje kabel USB do ładowania akumulatorów urządzeń mikro. Małe, ale mocne Dzięki 1000mA jest w stanie naładować smartfonów wyposażonych w USB do ładowania i iPhone bardzo sprawnie, nawet gdy jest całkowicie rozładowany.

cechy

Automatyczne adapter do gniazdek 110 do 240V

Obwód ochronny dla przeciążeniami i zwarciami

1000mA standardowe gniazdo USB


Jeśli interesuje Cię Interphone cellularline Travel Battery Charger, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii Elektronika marki Interphone cellularline mają najwyższą jakość. Interphone cellularline projektuje produkty specjalnie dla motocykle-wyposazenie, które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak Interphone cellularline Travel Battery Charger już dziś!

Cechy Interphone cellularline Travel Battery Charger

Podkategorie
Ładowarki i akumulatory

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności