Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Leatt

Leatt 4.5 Pro Junior Chest

Leatt 4.5 Pro Junior Chest

  • Leatt 4.5 Pro Junior Chest
  • Leatt 4.5 Pro Junior Chest
  • Leatt 4.5 Pro Junior Chest
  • Leatt 4.5 Pro Junior Chest

Leatt 4.5 Pro Junior Chest

Opis produktu Leatt 4.5 Pro Junior Chest

Ten 4.5 Junior Pro Chest Protector posiada tę samą technologię jak w wersji dla dorosłych z projektowania 3D, który zapewnia idealne dopasowanie dla młodszych zawodników. Z certyfikatem CE klatki piersiowej, pleców i ochrony ramion, a także dodatkowej ochrony powierzchni przyłożenia, ten ochraniacz klatki piersiowej jest znacznie więcej niż tylko protector.It piersi jest wykonana z obu zwrotną twardą skorupą i 3DF AirFit pianki miękkie uderzenia, substancji rewolucyjnego, który jest elastyczny w stanie naturalnym, aby zapewnić wygodne dopasowanie ale twardnieje natychmiast, gdy poddany uderzeniu w katastrofie. Multi warstwy, multi Płytka konstrukcja zapowiada się wygodą - a Leatt Kołnierz ortopedyczny zintegruje komfortowo z ochraniaczem. Poziom komfortu jest wzmocnione poprzez otwory wentylacyjne, które zapewniają maksymalny przepływ powietrza. Długości 4,5 Junior Pro Chest Protector strzelił w sumie 17 punktów w systemie ochrony Leatt znamionowej. Na wyższym poziomie ochrony, przyjrzeć się naszej młodzieży zakresu ochrony ciała.

Cechy:

Twardy wierzch i 3DF AirFit wentylowane miękkiej pianki uderzenia

ochrona flank

FFM Francuska Federacja Certyfikowany

Całkowity wynik Ochrona Leatt® z 17 punktów

Wielowarstwową, multi płyta przegubowy projekt

Mesh warstwa podstawowa

Nasz projekt 3D zapewnia idealnie pasuje, co jest bardzo wygodne

Szczeliny wentylacyjne dla maksymalnego przepływu powietrza

obszary niszowe zarówno z przodu iz tyłu oraz system okuć szyi klamra BraceOn integruje się z Leatt szyi szelki idealnie

Pod i nad dopasowania jersey

Dane techniczne:

Waga: 850g - 1,9 lbs


Z Leatt 4.5 Pro Junior Chest można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Leatt i ich produkty do motocykle-wyposazenie, odwiedź naszą kategorię Ochrona ciała , znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na motardinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności