Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Leatt

Leatt Chest Protector Adventure Junior

Leatt Chest Protector Adventure Junior

  • Leatt Chest Protector Adventure Junior
  • Leatt Chest Protector Adventure Junior
  • Leatt Chest Protector Adventure Junior

Leatt Chest Protector Adventure Junior

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Leatt Chest Protector Adventure Junior

Chest Protector zaprojektowany specjalnie dla dzieci, młodzieży i mniejszych statured jeźdźców, które doskonale integruje się z wszystkimi szelki szyi Leatt. Leatt s opatentowany układ paska BraceOn posiada klamrę do opiekuna, a jednocześnie pozwala im poruszać się niezależnie od siebie. Chest Protector zaprojektowany specjalnie dla dzieci, młodzieży i mniejszych statured jeźdźców, które doskonale integruje się z wszystkimi szelki szyi Leatt. Leatt s patent układu paska BraceOn posiada klamrę do opiekuna, a jednocześnie pozwala im poruszać się niezależnie od siebieCechy:


Dopasowany do wielkości jeźdźców od ok. Od 70 do 120 funtów (30 50kgs)

Okładzina na obszarach zarówno przód i tył pasuje małe wymiary Leatt szelki idealnie

Przylegająca pozwala na lub pod stosowania jersey

Wykonana z bardzo twardej HDPE i zmywalną Biofoam

Liberalna odpowietrzający pomaga utrzymać chłód rider

Regulowane paski talia wielkich fi


W motardinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla motocykle-wyposazenie, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Leatt Chest Protector Adventure Junior? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w motardinn w katalogu Ochrona ciała i kategorii Kamizelki ochronne oferujemy produkty motocykle-wyposazenie, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Leatt Chest Protector Adventure Junior

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności