Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Leatt

Leatt Dual Axis

Leatt Dual Axis

  • Leatt Dual Axis
  • Leatt Dual Axis

Leatt Dual Axis

Opis produktu Leatt Dual Axis

Nasz podwójny Kolano osi i Shin Guard to nowy anatomicznie poprawny, obracanie projektowania. Wykonany z miękkiej i twardej jak skorupy, oferuje przetestowane i certyfikowane CE ochronę, która zdobywa w sumie 25 punktów w systemie ochrony Leatt znamionowej. Miękkie powierzchnie powłoki wykonane są z pianki 3DF AirFit uderzenia, która jest miękka, elastyczna pianka, która błyskawicznie twardnieje pod wpływem uderzenia do absorbowania sił jako zabezpieczenie, podczas gdy obszary twarde powłoki wspomagania odchylania. Przy projektowaniu 3D i smukłą płyty goleni, pozwala na optymalne dopasowanie zarówno z konkretnych stron lewych i prawych. Poziom komfortu jest wzmocniona przez wentylowane płytek, który pozwala na maksymalny przepływ powietrza. Rewolucyjny design, Dual Axis zapowiada wielką przyszłość dla premii, jak również komfortową ochronę kończyn.

Cechy:

Twardy wierzch i 3DF AirFit wentylowane miękkiej pianki uderzenia

Całkowity wynik Ochrona Leatt® 25 punktów

Anatomicznie poprawny, odchylając projekt

Projektowanie 3D dla optymalnego dopasowania do konkretnego lewej i prawej strony

Wentylowane płyty dla maksymalnego przepływu powietrza

Slim płyta shin, które również mieści się wewnątrz buty

Dane techniczne:

Waga: 850g - 1,9 lbs (para)


Lubisz Leatt Dual Axis? Zapoznaj się z kolekcją motocykle-wyposazenie i odkryj duży wybór produktów do Ochrona ciała i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla motocykle-wyposazenie. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Ochrona ciała jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności