Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Leatt

Leatt Elbow Guard 3DF AirFlex Set

Leatt Elbow Guard 3DF AirFlex Set

Leatt Elbow Guard 3DF AirFlex Set

  • Leatt Elbow Guard 3DF AirFlex Set
  • Leatt Elbow Guard 3DF AirFlex Set
  • Leatt Elbow Guard 3DF AirFlex Set
  • Leatt Elbow Guard 3DF AirFlex Set

Leatt Elbow Guard 3DF AirFlex Set

Opis produktu Leatt Elbow Guard 3DF AirFlex Set

Nowy Airflex Elbow strażnik, używając Armorgel, A nienewtonowskie żel, który blokuje się cząsteczek i staje się twardy na uderzenia. Wyniki testów mistrzów w niskich i wysokich wpływów, pracuje w gorących i zimnych warunkach i jest miękka, flexable i comfortable.Its ultra płaska konstrukcja spełnia i przekracza certyfikat CE dla wszystkich obecnych skutków, jak strażnicy łokcia Leatt ale trochę się prawie nie ma bulkyness.Cechy:


Certyfikat super slim wpływ 6mm CE

Waży tylko 100 gramów

Armourgel ultra cienki żel absorbujący uderzenia

MoistureCool pochłaniające tkaniny

Certyfikat CE dla ochrony wpływ EN1621 1

Świetne dopasowanie i bardzo wygodne


Zamawiaj Leatt Elbow Guard 3DF AirFlex Set, korzystając z naszej oferty Ochrona ciała i kolekcji Ochraniacze na łokcie . Zapoznaj się z produktami na motardinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie . W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Ochraniacze na łokcie w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie motardinn!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności