Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Leatt

Leatt Knee Brace C Frame Set Carbon

Leatt Knee Brace C Frame Set Carbon

  • Leatt Knee Brace C Frame Set Carbon
  • Leatt Knee Brace C Frame Set Carbon
  • Leatt Knee Brace C Frame Set Carbon

Leatt Knee Brace C Frame Set Carbon

Opis produktu Leatt Knee Brace C Frame Set Carbon

Zupełnie nowe podejście do dalszego pomóc w zapobieganiu urazów kolan. Nie stawu kolanowego może zapobiec wszystkie przewidywalne urazów kolan, ale Leatt inżynierowie laboratoryjnych i innych profesjonalistów medycznych mają pochodzić z radykalnego projektu, aby pomóc jeszcze bardziej zmniejszyć obrażenia ponad to, co tradycyjne "klatka" typu projekty stawu kolanowego może zrobić. Główne cechy nowego typu klamra kolana powinny obejmować lepszy komfort, niższy profil pod butem, zmniejszenie / wyeliminowanie nadmiernych sił wprowadzonych na kości udowej (kości udowej), zmniejszenie / wyeliminowanie sił obrotowych, które niszczy kolana nawet na kolana użytkowników usztywniających , lepiej rzepki (rzepka) Ochrona, wprowadzają do wnętrza kolana bliżej do roweru dla lepszej kontroli, dłuższy mechanizm zawiasu, że ostatnie naturalne lepiej odwzorowuje ruchy stawu kolanowego, C klamra Rama kolano jest na podstawie rozkładu sił trzypunktowego i ma bardzo sztywną konstrukcję zawiasów mono dla maksymalnej kontroli siły. Mając jeden zawias zamontowany w kierunku na zewnątrz kolana jeźdźca oznacza, kierowca może lepszą przyczepność rower z wnętrza ich kolana. Wygodne, niski profil płyty kości piszczelowej zastępuje tradycyjne ramiona dla lepszego komfortu i lepszej kontroli obrotu. Płyta ta pozwala również zawodnicy z większych mięśni łydki nosić klamra kolana po raz pierwszy. InteliLink zawias z podwójnym ......Cechy:


3 pkt rozkład siły

Super sztywna konstrukcja zawiasu mono

C Ramię z ciśnieniowego odlewu stopu aluminium 383

Regulowane miękkie out zamek zapobiec hiperprzeprostna

Super niski profil wewnętrznej kolana dla lepszej kontroli rowerów

Zintegrowany CE 1621 1 certyfikat kolana wpływ (rzepka) Ochrona

Niestandardowe punkty złamania klamra zapobiec górne i dolne urazów nóg

Leatt projektowanie podpis 3D dla najlepszego dopasowania

Sprzedawane w parach


Leatt Knee Brace C Frame Set Carbon ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Leatt Knee Brace C Frame Set Carbon zakupionego w motardinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym motocykle-wyposazenie można odkryć pełną gamę produktów Leatt i dokonać zakupu produktów motocykle-wyposazenie zawsze w najlepszej cenie.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij