Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Leatt

Leatt Neck Brace GPX 5.5 Junior

Leatt Neck Brace GPX 5.5 Junior

Leatt Neck Brace GPX 5.5 Junior

  • Leatt Neck Brace GPX 5.5 Junior
  • Leatt Neck Brace GPX 5.5 Junior
  • Leatt Neck Brace GPX 5.5 Junior
  • Leatt Neck Brace GPX 5.5 Junior

Leatt Neck Brace GPX 5.5 Junior

Opis produktu Leatt Neck Brace GPX 5.5 Junior

Od inżynierów biomedycznych i personelu medycznego w laboratoriach badawczych Leatt jest w 100% nowy szyi klamra dla roku 2014. Wierzymy, że klamra 5,5 szyi jest naprawdę najbardziej zaawansowane technologicznie Kołnierz ortopedyczny na świecie. Certyfikat CE 5.5 Kołnierz ortopedyczny równoważy potrzeby komfortu, skuteczności i bezpieczeństwa, umożliwiając większą swobodę ruchu i dostosowania do bardziej zaspokoić potrzeby najlepszych zawodników szczebla przy jednoczesnym zaangażowaniu Leatt do bezpieczeństwa zapewnia, że ​​kluczowe funkcje bezpieczeństwa pionierską Leatt są wbudowane w każdy nawiasów.


Rdzeń, co sprawia, że ​​nasza praca jest szyi szelki technologia alternatywna ścieżka obciążenia (ALPT) i ALPT do optymalnej szelki szyi musi pasować poprawnie. Regulacja zbudowany na wszystkie szelki szyi Leatt nie jest tylko dla wygody, ale w celu zapewnienia właściwego dopasowania, które pomaga w optymalizacji skuteczności swojej szyi klamra. Wierzymy, że żaden inny klamra szyję można dostosować do zawodników, jak również Leatt. Przednie i tylne przesuwane regulatory SureFIT można ustawić do osobistego kształtu ciała, bez użycia narzędzi, w mniej niż 30 sekund. Nawiasów można również wyregulować za konieczne dla rosnących dzieci lub podczas noszenia z różnych odzieży.


W celu dalszej optymalizacji dopasowania, nowe i ulepszone CoreFlex amortyzatora tylnego klatki piersiowej ma wyłączną cechę, która umożliwia być dostosowane do 4 kątami ustawienia. Odbywa się to w prosty elastomerowego zderzaka, który może być ustawiony na 0, 5, 10 lub 15 stopni w sekundach. 5.5 obniżył obszary niepożądane, poniżej ucha, który zwiększa komfort i przydatność, zwłaszcza na dzieci, mniejsze statured zawodników i zawodników z krótszymi szyjami.


Prosty pop off naramiennik, który może podnieść lub obniżyć klamra do własnych profili długości szyi lub kask obręczy. Zarówno z przodu iz tyłu ma funkcja nowy projekt podziału, który promuje szersze rozpraszanie energii przekazywane do ciała i ma nowy formowanego dopełnienie dla większego komfortu. Półsztywna podwozia jest elastyczny i wystarczająco dopasować do kształtu ciała większości jeźdźców, podczas gdy struktura pozostaje wystarczająco sztywne, aby pomóc przesyłania energii podczas zderzenia, podczas gdy wiele punktów inżynierii i strefy zgniotu złamania ugnie lub oderwać się na wcześniej ustalonych poziomów obciążenia, aby przyczyniać bezpieczeństwa dla jeźdźców.


Nowe i ulepszone CoreFlex amortyzatora tylnego klatki piersiowej jest bardziej komfortowy niż kiedykolwiek i nadal ma punkt złamania inżynierii na górze, która pozwala mu oderwać się w niektórych ciężkich skutków. Jeśli uszkodzony tego amortyzatora można kupić jako część zamienna i łatwo zmienić się. Rozporka jest wyłożona miękką wyściółką na samym jak na wszystkich powierzchniach, które jeżdżą do ciała i to wyściółka ochronna jest na krawędzi usztywniających skierowane do wewnątrz w kierunku tkanek miękkich szyi. Wyściółka z pianki jest wstrzykiwany trwalsze i łatwiejsze w czyszczeniu niż kiedykolwiek wcześniej i zaprojektowany dla własnych zestawów naklejek.Cechy:


Zaprojektowane przez lekarza i Bio inżynierów medycznych i przetestowane przez jedne z najszybszych zawodników rowerowych i motocyklowych na świecie.

Całkowicie nowa konstrukcja podwozia wykonana ze wzmocnionego włóknem szklanym poliamidu

Nowy kask obręczy platforma uderzające dla zwiększenia głowy i kasku swobody ruchu

5 sposobów regulacja

Przesuwane regulatory przednich i tylnych, aby zapewnić optymalną SureFit dopasowanie

4 kąt tylnego klatki piersiowej korekty rozpórkowe pasuje więcej kształtów ciała

Regulowana na wysokość ramion do optymalizacji swobodę ruchu dla różnych długości szyi i obręczy profili kask

Rzeźbiarska, podzielone przodu dla lepszego komfortu i dopasowania

Nowe i ulepszone, CoreFlex podzielić amortyzatora tylnego klatki piersiowej jest bardziej komfortowe i przeznaczony do pracy z naturalnych ruchów ciała

Amortyzatora tylnego klatki piersiowej jest zaprojektowane tak, aby odgryźć przed zastosowaniem nadmiernego nacisku na plecy

Nowe i udoskonalone niski profil otwarty / zamknięty układ mający w przycisk sprężynowy

Łatwy w obsłudze mechanizm odblokowania awaryjnego dla kolarzy rannych

Zaprojektowane obojczyk wycięcie pomóc utrzymać kask i przygotuj z dala od najbardziej wrażliwych kości

Wstrzykiwany wyściółka piana na górnej powierzchni jest trwalsza, łatwiejsza do czyszczenia i przystosowany do zestawów niestandardowych naklejki

Żeberka przepływu powietrza w wyściółki zapewniają optymalną wentylację

Składane tylne piersiowej podpórki dla łatwiejszego pakowania

Bezpłatne, opcjonalnie, pasek jasno zawarte w klatce piersiowej

Dwóch dorosłych i jeden mniejszy rozmiarDodatkowe Informacje:


Obojczyka wyciąć część

Engineered odgryźć thorasic rozpórkę

Wbudowane zabezpieczenie Leatt dostarczonych przez Leatt opatentowanej ALPT

Bio regulacja mechaniczna do indywidualnego ergonomii

Części zamienne dostępne


Leatt Neck Brace GPX 5.5 Junior jest idealny, by dopełnić twój sprzęt motocykle-wyposazenie. W twoim sklepie online motardinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na motardinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym motocykle-wyposazenie znajdziesz inne produkty motocykle-wyposazenie dopełniające Leatt Neck Brace GPX 5.5 Junior.

Cechy Leatt Neck Brace GPX 5.5 Junior

Kolor
Ochraniacze

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij