Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Leatt

Leatt Neck Brace GPX 5.5

Leatt Neck Brace GPX 5.5

Leatt Neck Brace GPX 5.5

  • Leatt Neck Brace GPX 5.5
  • Leatt Neck Brace GPX 5.5
  • Leatt Neck Brace GPX 5.5
  • Leatt Neck Brace GPX 5.5
  • Leatt Neck Brace GPX 5.5

Leatt Neck Brace GPX 5.5

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Leatt Neck Brace GPX 5.5

Od inżynierów biomedycznych i personelu medycznego w laboratoriach badawczych Leatt jest w 100% nowy szyi klamra dla roku 2014. Wierzymy, że klamra 5,5 szyi jest naprawdę najbardziej zaawansowane technologicznie Kołnierz ortopedyczny na świecie. Certyfikat CE 5.5 Kołnierz ortopedyczny równoważy potrzeby komfortu, skuteczności i bezpieczeństwa, umożliwiając większą swobodę ruchu i dostosowania do bardziej zaspokoić potrzeby najlepszych zawodników szczebla przy jednoczesnym zaangażowaniu Leatt do bezpieczeństwa zapewnia, że ​​kluczowe funkcje bezpieczeństwa pionierską Leatt są wbudowane w każdy nawiasów. Rdzeń, co sprawia, że ​​nasza praca jest szyi szelki technologia alternatywna ścieżka obciążenia (ALPT) i ALPT do optymalnej szelki szyi musi pasować poprawnie.


Regulacja zbudowany na wszystkie szelki szyi Leatt nie jest tylko dla wygody, ale w celu zapewnienia właściwego dopasowania, które pomaga w optymalizacji skuteczności swojej szyi klamra. Wierzymy, że żaden inny klamra szyję można dostosować do zawodników, jak również Leatt. Przednie i tylne przesuwane regulatory SureFIT można ustawić do osobistego kształtu ciała, bez użycia narzędzi, w mniej niż 30 sekund. Nawiasów można również wyregulować za konieczne dla rosnących dzieci lub podczas noszenia z różnych odzieży. W celu dalszej optymalizacji dopasowania, nowe i ulepszone CoreFlex amortyzatora tylnego klatki piersiowej ma wyłączną cechę, która umożliwia być dostosowane do 4 kątami ustawienia.


Odbywa się to w prosty elastomerowego zderzaka, który może być ustawiony na 0, 5, 10 lub 15 stopni w sekundach. 5.5 obniżył obszary niepożądane, poniżej ucha, który zwiększa komfort i przydatność, zwłaszcza na dzieci, mniejsze statured zawodników i zawodników z krótszymi szyjami. Prosty pop off naramiennik, który może podnieść lub obniżyć klamra do własnych profili długości szyi lub kask obręczy. Zarówno z przodu iz tyłu ma funkcja nowy projekt podziału, który promuje szersze rozpraszanie energii przekazywane do ciała i ma nowy formowanego dopełnienie dla większego komfortu. Półsztywna podwozia jest elastyczny i wystarczająco dopasować do kształtu ciała większości jeźdźców, podczas gdy struktura pozostaje wystarczająco sztywne, aby pomóc przesyłania energii podczas zderzenia, podczas gdy wiele punktów inżynierii i strefy zgniotu złamania ugnie lub oderwać się na wcześniej ustalonych poziomów obciążenia, aby przyczyniać bezpieczeństwa dla jeźdźców.


Nowe i ulepszone CoreFlex amortyzatora tylnego klatki piersiowej jest bardziej komfortowy niż kiedykolwiek i nadal ma punkt złamania inżynierii na górze, która pozwala mu oderwać się w niektórych ciężkich skutków. Jeśli uszkodzony tego amortyzatora można kupić jako część zamienna i łatwo zmienić się. Rozporka jest wyłożona miękką wyściółką na samym jak na wszystkich powierzchniach, które jeżdżą do ciała i to wyściółka ochronna jest na krawędzi usztywniających skierowane do wewnątrz w kierunku tkanek miękkich szyi. Wyściółka z pianki jest wstrzykiwany trwalsze i łatwiejsze w czyszczeniu niż kiedykolwiek wcześniej i zaprojektowany dla własnych zestawów naklejek.Cechy:


Zaprojektowane przez lekarza i Bio inżynierów medycznych i przetestowane przez jedne z najszybszych zawodników rowerowych i motocyklowych na świecie.

Całkowicie nowa konstrukcja podwozia wykonana ze wzmocnionego włóknem szklanym poliamidu

Nowy kask obręczy platforma uderzające dla zwiększenia głowy i kasku swobody ruchu

5 sposobów regulacja

Przesuwane regulatory przednich i tylnych, aby zapewnić optymalną SureFit dopasowanie

4 kąt tylnego klatki piersiowej korekty rozpórkowe pasuje więcej kształtów ciała

Regulowana na wysokość ramion do optymalizacji swobodę ruchu dla różnych długości szyi i obręczy profili kask

Rzeźbiarska, podzielone przodu dla lepszego komfortu i dopasowania

Nowe i ulepszone, CoreFlex podzielić amortyzatora tylnego klatki piersiowej jest bardziej komfortowe i przeznaczony do pracy z naturalnych ruchów ciała

Amortyzatora tylnego klatki piersiowej jest zaprojektowane tak, aby odgryźć przed zastosowaniem nadmiernego nacisku na plecy

Nowe i udoskonalone niski profil otwarty / zamknięty układ mający w przycisk sprężynowy

Łatwy w obsłudze mechanizm odblokowania awaryjnego dla kolarzy rannych

Zaprojektowane obojczyk wycięcie pomóc utrzymać kask i przygotuj z dala od najbardziej wrażliwych kości

Wstrzykiwany wyściółka piana na górnej powierzchni jest trwalsza, łatwiejsza do czyszczenia i przystosowany do zestawów niestandardowych naklejki

Żeberka przepływu powietrza w wyściółki zapewniają optymalną wentylację

Składane tylne piersiowej podpórki dla łatwiejszego pakowania

Bezpłatne, opcjonalnie, pasek jasno zawarte w klatce piersiowej

Dwóch dorosłych i jeden mniejszy rozmiarDodatkowe informacje:


Obojczyka wyciąć część

Engineered odgryźć thorasic rozpórkę

Wbudowane zabezpieczenie Leatt dostarczonych przez Leatt opatentowanej ALPT Tak

Bio regulacja mechaniczna do indywidualnego ergonomii

Części zamienne dostępne


Z Leatt Neck Brace GPX 5.5, gwarantujemy najlepszy sprzęt motocykle-wyposazenie. Dodatkowo w motardinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep motocykle-wyposazenie i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Leatt. Nasz zespół ekspertów motocykle-wyposazenie dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Ochrona ciała za każdym razem.

Cechy Leatt Neck Brace GPX 5.5

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij