Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lem

Lem Roger Go Fast

Lem Roger Go Fast

Lem Roger Go Fast

Lem Roger Go Fast

  • Lem Roger Go Fast
  • Lem Roger Go Fast
  • Lem Roger Go Fast
  • Lem Roger Go Fast
  • Lem Roger Go Fast
  • Lem Roger Go Fast

Lem Roger Go Fast

Opis produktu Lem Roger Go Fast

CECHY:

Oddychająca, wygodna wkładka

Odporny

Zatwierdzony szeroki wizjer antykraskowy

Mikrometryczny system retencji

Suche Confort

Blokada kasku pierścienia

Zewnętrzna powłoka termoplastyczna

Zdejmowany i możliwy do prania wewnętrzny komfort. WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, dzięki czemu można go używać tylko w krajach, w których homologacja europejska ECE / ONU R22.05 jest zatwierdzona. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie tego hełmu w innych krajach, które nie podlegają niniejszej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego w tych krajach. Za pomocą tego zawiadomienia nabywca zdaje sobie sprawę z tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym ta europejska homologacja ECE / ONU R22.05 nie jest homologowana, przyjmując odpowiedzialność za jego użytkowanie w tych krajach , zrzekając się odpowiedzialności i / lub odszkodowania wobec TRADEINN w przypadku jakiegokolwiek wypadku lub uszkodzenia jakiegokolwiek rodzaju. W szczególności ten hełm nie jest przeznaczony do użytku w USA lub Kanadzie, ponieważ nie spełnia wymagań tych krajów.


Kochasz motocykle-wyposazenie? Kupuj Lem Roger Go Fast i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Lem. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Ochrona ciała we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania motocykle-wyposazenie, modele Kaski zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Lem Roger Go Fast

Kierowca Motocyklowy
System zamykania
Waga
Homologacja
Rozmiar
Aktywność
Użycie
Kolor
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Lem roger przejść szybki kasku

-

Hełm był bardzo stylowy, ale średniej wielkości nie był wystarczająco duży, mają odesłany do ra eFund i zmieniać kolejność Duży rozmiar

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij