Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ls2

Ls2 OF597 Cabrio

  • Ls2 OF597 Cabrio
  • Ls2 OF597 Cabrio
  • Ls2 OF597 Cabrio

Ls2 OF597 Cabrio

Opis produktu Ls2 OF597 Cabrio

Postawa i styl w innowacyjnym, otwartym kasku twarz, Cabrio łączy technologię ze stylem życia. Powłoka jest dziełem sztuki, wykonane z LS2s szerokiej włókna węglowego splot ... Cabrio oferuje indywidualny styl jest w zaawansowanej konstrukcji otwartej twarzy.

Cechy:

WĘGIEL

3 Shell

Owalny

Cechy: Visor

Tabliczki LS2 są bulit z 3D optycznie Correct "Klasa A" Poliwęglan, przestrzeń polimer wieku o wysokiej odporności na uderzenia, który zapobiega zakłóceniom i oferuje maksymalną jasność.

Odporny na promieniowanie UV

Odporny na zarysowania

Mgła Odporne

Tarcza system Twin

opcjonalnie Visor

Komfort:

Zdejmować i prać Comfort Liner

hipoalergiczny

Laser Cut Foam

oddychające

System bezpieczeństwa:

Aby zapewnić dobrą ochronę kask musi dopasować swoją głowę do perfekcji, szczególną uwagę należy zwrócić na projektowaniu kształtu muszli i materiałów, aby zminimalizować skutki ewentualnego zderzenia. Jest to klucz do uzyskania idealne dopasowanie do głowy od zewnątrz do wewnątrz, jak i skorupki, configuración wkładki EPS, która powinna pasować ściśle ludzkiego kształtu głowy.

Krótki pasek Release

Wzmocniony Chin Strap

Wielu Density EPS


Czy szukasz produktów motocykle-wyposazenie marki Ls2? Na motardinn, w sklepie online motocykle-wyposazenie , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów motocykle-wyposazenie, m.in Ls2 OF597 Cabrio. W tym momencie Ls2 OF597 Cabrio jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla motocykle-wyposazenie i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Ls2 OF597 Cabrio

Kierowca Motocyklowy
Osłona przeciwsłoneczna
System zamykania
Homologacja
Rozmiar
Użycie
Kolor
Aktywność

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Ls2 cabrio węgla

-

Najpierw zakupy doświadczenie było wspaniałe wysyłka była na czas i bardzo przewidywalne. Teraz kask LS2. Byłem mile zaskoczony, jak oświetlić kask był materiały są najwyższej klasy i dopasowanie i czuć się świetnie.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności