Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ls2

Ls2 FF352 Rookie Single Mono

Ls2 FF352 Rookie Single Mono

  • Ls2 FF352 Rookie Single Mono
  • Ls2 FF352 Rookie Single Mono
  • Ls2 FF352 Rookie Single Mono

Ls2 FF352 Rookie Single Mono

Opis produktu Ls2 FF352 Rookie Single Mono

Cechy:

HPTT

1 Shell

Długi owal

KOMFORT:

Odpinany i zmywalny Comfort Liner

Hipoalergiczny

Pianka do cięcia laserowego

Oddychający

Breath Deflector

PRZYŁBICA:

System Quick Release

Odporny na UV

Odporny na zarysowania

Odporny na mgłę

BEZPIECZEŃSTWO:

Pasek Quick Release

Wzmocniony podbródek

Multi Gęstość EPS

Roll szyi

WENTYLACJA:

Kanałowane porty

Najlepsze otwory wentylacyjne

Chin Vents

Port wydechowy WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, dlatego może być używany tylko w krajach, w których homologacja europejska ECE / ONU R22.05 jest zatwierdzona. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie tego hełmu w innych krajach, które nie podlegają niniejszej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego w tych krajach. Za pomocą tego zawiadomienia nabywca zdaje sobie sprawę z tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym ta europejska homologacja ECE / ONU R22.05 nie jest homologowana, przyjmując odpowiedzialność za jego użytkowanie w tych krajach , zrzekając się odpowiedzialności i / lub odszkodowania wobec TRADEINN w przypadku jakiegokolwiek wypadku lub uszkodzenia jakiegokolwiek rodzaju. W szczególności ten hełm nie jest przeznaczony do użytku w USA lub Kanadzie, ponieważ nie spełnia wymagań tych krajów.


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Ls2 FF352 Rookie Single Mono jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Ls2 FF352 Rookie Single Mono, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym motardinn. Nasza szeroka kolekcja Kaski integralne zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z motocykle-wyposazenie w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w motardinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Ls2 FF352 Rookie Single Mono

Osłona przeciwsłoneczna
System zamykania
Homologacja
Użycie
Kolor
Użycie
Aktywność

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności