Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ls2

Ls2 FF352 Rookie Single Mono

  • Ls2 FF352 Rookie Single Mono
  • Ls2 FF352 Rookie Single Mono
  • Ls2 FF352 Rookie Single Mono

Ls2 FF352 Rookie Single Mono

Opis produktu Ls2 FF352 Rookie Single Mono

Cechy:

HPTT

1 Shell

Długi owal

KOMFORT:

Odpinany i zmywalny Comfort Liner

Hipoalergiczny

Pianka do cięcia laserowego

Oddychający

Breath Deflector

PRZYŁBICA:

System Quick Release

Odporny na UV

Odporny na zarysowania

Odporny na mgłę

BEZPIECZEŃSTWO:

Pasek Quick Release

Wzmocniony podbródek

Multi Gęstość EPS

Roll szyi

WENTYLACJA:

Kanałowane porty

Najlepsze otwory wentylacyjne

Chin Vents

Port wydechowy WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, dlatego może być używany tylko w krajach, w których homologacja europejska ECE / ONU R22.05 jest zatwierdzona. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie tego hełmu w innych krajach, które nie podlegają niniejszej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego w tych krajach. Za pomocą tego zawiadomienia nabywca zdaje sobie sprawę z tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym ta europejska homologacja ECE / ONU R22.05 nie jest homologowana, przyjmując odpowiedzialność za jego użytkowanie w tych krajach , zrzekając się odpowiedzialności i / lub odszkodowania wobec TRADEINN w przypadku jakiegokolwiek wypadku lub uszkodzenia jakiegokolwiek rodzaju. W szczególności ten hełm nie jest przeznaczony do użytku w USA lub Kanadzie, ponieważ nie spełnia wymagań tych krajów.


Kupuj swoje ulubione modele i ciesz się motocykle-wyposazenie. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Ls2 FF352 Rookie Single Mono. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Ls2 FF352 Rookie Single Mono, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w motocykle-wyposazenie telefonicznie lub email.

Cechy Ls2 FF352 Rookie Single Mono

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij