Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Macna

Macna Buran

Macna Buran

  • Macna Buran
  • Macna Buran
  • Macna Buran
  • Macna Buran

Macna Buran

Opis produktu Macna Buran

Materiały: Durylon, Mesh, Poly 600

panele siatkowe: Wentylacja

Inne specyfikacje: Waist zamek, regulowany ochraniacz kolana, anty poślizgowe, osłona termiczna paski, krótki zamek połączenia, pończoch przygotowane

Ochrona: CE ochraniacz biodrowy przygotowane, ochrona CE na kolanach


Kochasz motocykle-wyposazenie? Kupuj Macna Buran i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Macna. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Odzież męska we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania motocykle-wyposazenie, modele Spodnie tekstylne zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Macna Buran

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Jakość macna „super cena

-

SPODNIE LETNIE wyjątkowy. Doskonałych materiałów i wykończeń, obszar ten jest bardzo szeroki plackowate, wspaniałe SYSTEM BUTTON, COMODISSIMA HINGE LIGHTNING w spodnie dołu. ŻYCIE JEST REGULOWANE, JAK SĄ REGULOWANE CAPS kolano. Można „wybrać spośród trzech różnych długościach: Regular, krótki, długi, aby znaleźć odpowiednią długość każdy pilot. CORDURA jest genialny, piękny duży, a nawet sieć jest DUŻO RESISTENTE.LA HAIR High Life JEST ...... ale nie tak „może” HAVE przeciągów powietrze z powrotem. Nie possibilità”Atak szelki sprzedawany osobno! CONSIGLIATISSIMI !!!!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty