Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Macna

Macna Dry Cooling Vest

Macna Dry Cooling Vest

  • Macna Dry Cooling Vest
  • Macna Dry Cooling Vest
  • Macna Dry Cooling Vest
  • Macna Dry Cooling Vest

Macna Dry Cooling Vest

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Macna Dry Cooling Vest

Dry Kamizelka chłodzenia chłodzi ciało w upalne, letnie dni przez odparowanie wody. Ciepło ciała i otaczającego powietrza sprawiają, że woda paruje wewnątrz kamizelki. To powoduje, że powierzchnia skóry ostygnie przed zajściem spocone.

Materiały: Anti leczenia bakteryjnego, Nylon Jersey 50%, 50% PU Ultra świeże

Podszewka: polar poliester pochłaniające wodę

Inne specyfikacje: do 3 dni chłodniczych o maksymalnym spadku 15 stopni Celsjusza tylko 500 ml wody, Nieograniczona zmywalna i anty bakteryjne


Macna Dry Cooling Vest dostępny w różnych typach. Kup go w motardinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Macna Dry Cooling Vest posiada oficjalną gwarancję marki Macna. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Odzież męska i kategorii Bielizna .

Cechy Macna Dry Cooling Vest

Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

W końcu oddychać ...

-

Kamizelka dobrze pasujący do opisu i dostarczane w ponad odpowiednim czasie. Zimno nie jest celem, ale znaczny spadek było mianowanie na okres dłuższy niż jeden dzień jazdy, podczas pobytu suche.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności