Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Macna

Macna Leather Gel 200ml

  • Macna Leather Gel 200ml
  • Macna Leather Gel 200ml
  • Macna Leather Gel 200ml

Macna Leather Gel 200ml

Opis produktu Macna Leather Gel 200ml

Aby utrzymać skórę nice 'n błyszczące. Pomaga również zachować skórę elastyczną i dodaje do swojej długowieczności. Po rundzie żelu skóra, Twój płaszcz wygląda nowy ponownie (nie zapomnij usunąć cmentarz martwe robaki jednak!).

Opieka:

Zastosuj czystą szmatką lub gąbką, wcierać dobrze i niech się moczyć w na chwilę.

W razie konieczności polerowania oraz czystą i suchą szmatką.

Zawsze najpierw spróbować na niewidocznym miejscu !! Chronić przed mrozem i nie używać na zamszu!


Zamawiaj Macna Leather Gel 200ml, korzystając z naszej oferty Odzież męska i kolekcji Akcesoria i części . Zapoznaj się z produktami motocykle-wyposazenie na motardinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie motocykle-wyposazenie. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Akcesoria i części w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie motardinn!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności